REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (policja)

  REKLAMA

  Ursynowscy policjanci poszukują 35-letniego Witolda Ciemuchowskiego, który 10 sierpnia wyszedł z domu i nie dał znaku życia. To już trzecie w ostatnim miesiącu zaginięcie w naszej dzielnicy.

  Od 30 dni nie ma z nim kontaktu, nie było go w domu, nikt nie widział go również na terenie dzielnicy i całej Warszawy. Policjancji z komisariatu na Janowskiego poszukują Witolda Ciemuchowskiego. 

  Mężczyżna ma 35 lat i jest mieszkańcem Warszawy. Ma 170 cm wzrostu, waży ok 120 kg, ma niebieskie oczy, ciemne włosy czesane do góry, owalną twarz, pełne uzębienie i prosty nos. Znakiem szczególnym jest pionowa centymetrowa blizna na środku brody.

  W dniu zaginięcia 35-latek ubrany był w długie, ciemne jeansy, ciemno-granatową koszulkę z krótkim rękawem, brązowe zamszowe buty i niebieską sportową kurtkę.

  To już trzecie w ostatnim czasie zaginięcie mieszkańca Ursynowa. 11 sierpnia z domu przy Lokajskiego wyszła 54-letnia pani Katarzyna chora na depresję. Po kilku dniach jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim, popełniła samobójstwo. 28 sierpnia wyszedł z domu i nie wrócił 30-letni Piotr Tomczak, którego również poszukiwała policja i rodzina. Finał poszukiwań był szczęśliwy - mężczyzna niespodziewanie, po kilku dniach sam wrócił do domu.

  Zaginionego Witolda Ciemuchowskiego poszukuje policja oraz rodzina.

  Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78, 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką policji.

  Można też zadzwonić pod całodobowe numery alarmowe: 112 i 997. Informacje można także przekazywać pod adres mailowy: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1429 sekundy
  REKLAMA