REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 maja 2020, 13:03 komentarzy 5

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KRP Warszawa II)

  Policjanci wpadli na trop ursynowianina, który dysponował imponującą kolekcją narkotyków. W mieszkaniu miał aż pół kilograma różnego rodzaju środków psychotropowych: marihuana, amfetamina, haszysz, mefedron i tabletki. Przechowywał je w słoikach, jak przetwory w spiżarni.

  Policja od dawna podejrzewała, że na jednym z ursynowskich osiedli funkcjonuje "sklep" z narkotykami. Prowadzić go miał w swoim mieszkaniu pewien 25-latek. Podczas obserwacji budynku, w kórym mieszkał podejrzewany, z klatki schodowej wyszedł 31-latek, który struchlał na widok policji.

  - Wspólnie z nim kryminalni weszli do mieszkania, gdzie były jeszcze dwie kobiety. Wewnątrz wyczuwalna była woń marihuany. Kiedy funkcjonariusze wyjaśniali powód swojej wizyty do środka wszedł 25-latek będący w ich zainteresowaniu - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  W tracie przeszukania policjanci zabezpieczyli zawiniątko z nielegalnym suszem leżące na kominku oraz 14 różnej wielkości słoików do robienia weków, w których znajdowały się marihuana, haszysz, mefedron, amfetamina i tabletki ekstazy w różnych kolorach. Słoiki, wyglądające na przetwory, trzymane były w szufladzie komody. Ponadto kryminalni zabezpieczyli kilka tysięcy złotych w walucie polskiej, australijskiej, amerykańskiej, arabskiej, a nawet chińskiej.

  Domownicy obecni podczas przeszukania nie potrafili wyjaśnić, kto jest właścicielem narkotyków. Wszyscy trafili więc do policyjnego aresztu. Na komisariacie ustalono, że posiadaczem bogatej kolekcji narkotyków był podejrzewany o to od samego początku 25-latek. 

  - Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych, za co może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia. Policjanci i prokurator złożyli wnioski o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu - informuje podkomisarz Koniuszy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 82

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 10
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 10
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 9
   WKURZONY
  • 27
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~purista 5 miesiąc temu

   "Słoiki do robienia WEKÓW" - radość o poranku!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka 4 miesiąc temu

   Emerytka stara brzydka - Tobie i tak już nie dużo życia zostało, całe szczęście. Chłopakowi współczuje :( Pozdrawiam ;)

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Emerytka stara brzydka 3 miesiąc temuocena: 61% 

   Takich to od razu powinno się rozstrzeliwać! Zbrodniarz! Pewnie wstrzykiwał to dzieciom! Dzielni policjanci sprawili, że teraz ja biedna emerytka czuję się bezpieczna! Oby więcej takich ważnych akcji które sprawiają, że nam ludziom, żyje się lepiej, bezpieczniej!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Heyah 2 miesiąc temuocena: 57% 

   Kto wie co taki drań mógł robić. A może chodził po markecie i wstrzykiwal działki do dżemow, owoców albo co gorsza cebuli. Trzeba też wyjaśnić kto za tym stoi. No bo to wszytko kosztuje....

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~a 1 miesiąc temuocena: 15% 

   fajna kolekcja

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4128 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN-02-07----31-12-2020---DODATKOWO