REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (fot. SGGW)

  Na Ursynowie karnawał trwa w najlepsze! Już jutro Orkiestra Reprezentacyjna SGGW porwie publiczność gorącymi przebojami. Usłyszymy amerykańskie hity, francuskie klasyki i poczujemy latynoskie rytmy. Viva el carnaval!

  Wraz z nadejściem nowego roku Orkiestra Reprezentacyjna SGGW zaprasza na „Koncert Noworoczny”.  Organizatorzy zapewniają, że repertuar koncertu będzie różnorodny. Przeważać będą utwory o charakterze rozrywkowym, nie zabraknie ponadczasowych hitów i muzyki filmowej.

  - Zaczniemy w klimacie nawiązującym do świąt Bożego Narodzenia, później przejdziemy do muzyki rozrywkowej. Będzie muzyka amerykańska, utwory z musicali m.in z „Chicago” – opowiada Damian Kisielewski, klarnecista i menedżer orkiestry. – Usłyszmy też Edit Piaf i muzykę filmową z „Grease” i ze „Shreka”. Na koniec pojawi się nawiązanie do karnawału latynoskiego "El Cumbanchero" – dodaje.

  Przed publicznością stanie orkiestra składająca się z 40 muzyków, w skład której wchodzą instrumenty dęte tj. klarnety, flety, saksofony, trąbki, puzony, waltornie i tuba, a oprócz tego rozbudowana perkusja, gitary elektryczne i instrumenty klawiszowe. Przeboje muzyki rozrywkowej zaśpiewają razem z orkiestrą wokaliści: Monika Chodyna, Patrycja Ciborowska oraz Filip Rychcik.

  Koncert odbędzie się we wtorek o godz. 19:00 w Auli Kryształowej (ul. Nowoursynowska 166, bud. nr 9, przystanek autobusowy SGGW Rektorat) i potrwa ok. półtorej godziny. Wstęp wolny.

  AKTUALIZACJA z dn. 14 stycznia godz. 15:45 – koncert został przełożony na luty, ze względu na tragiczną śmierć prezydenta Gdańska oraz doktoranta SGGW. Poinformujemy o nowej dacie wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2781 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019