REKLAMAA1 TOTALIZATOR 03.06.2022 - 03.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Warszawskie Centrum Suzuki)

  Bardzo młodzi i utalentowani uczniowie Warszawskiego Centrum Suzuki wykonają koncert smyczkowy prezentujący najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Darmowe wejściówki na ich występ w UCK "Alternatywach" rozchodzą się jak świeże bułeczki. 

  Dzieci z Warszawskiego Centrum Suzuki uczą się grać na instrumentach w wyjątkowy sposób. Ich nauczycielami nie są tylko wykwalifikowani muzycy, ale i rodzice, którzy wraz ze swoją pociechą kontynuują grę w domu. Niespotykana metoda nauki Suzuki zbliża do siebie rodzinę i uwrażliwia dzieci na muzykę.

  - Pracujemy w trójkącie rodzic-dziecko-nauczyciel, dlatego to rodzic pierwszy uczy się grać, by po miesiącu zostać nauczycielem w domu. Aspekt relacji rodzica z dzieckiem jest dla nas bardzo ważny, a pomoc mamy lub taty nieodzowna na każdym etapie nauki. Dzieci Suzuki systematycznie współpracują z rodzicami, ucząc się wartości współdziałania - tłumaczy Warszawskie Centrum Suzuki.

  Uczniowie szkoły koncertują w różnych miejscach w Warszawie, ale jako nasi sąsiedzi zostali tym razem zaproszeni do Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w ramach projektu "Sąsiedzi zapraszają sąsiadów". Ich występ będzie typowo karnawałowy - pojawią się elementy muzyki rozrywkowej, ale również klasycznej i kolęd.

  Koncert odbędzie się w sobotę 22 stycznia o godz. 15 w sali teatralno-koncertowej "Szekspir" w Ursynowskim Centrum Kultury przy Gandhi 9. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - obowiązują jednak wejściówki. Można je pobrać na w recepcji "Alternatyw" lub online na portalu biletyna.pl. Na tę chwilę zostało trochę ponad 20 miejsc - warto się więc pospieszyć.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5169 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022