REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (policja)

  Ursynowska policja zatrzymała dwóch dilerów narkotyków. W ich mieszkaniu znaleziono całą gamę nielegalnych substancji i sporą ilość gotówki.

  Na ul. Koncertowej policjanci zatrzymali do kontroli samochód z dwójką dziwnie zachowujących się mężczyzn. U kierującego 29-latka znaleziono woreczek z marihuaną, a w kieszeni 22-letniego pasażera biały proszek - najpewniej mefedron. Ale to tylko niewielka część tego, co policjanci mieli wkrótce odkryć w wynajmowanym przez dwóch Ukraińców mieszkaniu.

  - W dwupokojowej kwaterze, w różnych miejscach mieli ukryte hermetycznie zamknięte worki z nielegalnym suszem, kilka tabletek ekstazy, słoiki z białą substancją w postaci grzybni halucynogennej, około 60 gramów wyhodowanych grzybów oraz akcesoria służące do uprawy krzewów konopi - lampy oraz namiot - mówi podkomisarz Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Zabezpeczono też gotówkę - 52 tys. złotych oraz 100 dolarów. Obaj mężczyźni trafili do policyjnych cel. W roku dalszych czynności usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 32

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3398 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020