REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2019, 10:42

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Już na wiosnę do Warszawy zawitają specjaliści i fani kryptowalut z całego kraju. W dniach 17-18 marca w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży kryptograficznej - konferencja I Love Crypto & Blockchain.

  Wydarzenie skierowane jest do ludzi z branży, ale też zupełnych nowicjuszy, którzy chcieliby dowiedzieć się “z czym to się je”. W ciągu dwóch dni wystąpi kilkunastu prelegentów na co dzień pracujących przy największych projektach kryptograficznych w Polsce i na świecie.

  Podczas licznych wykładów znajdziesz odpowiedź na pytania: jak zacząć inwestować na giełdzie kryptowalut, czym jest blockchain i jak działają bitcoiny. Pierwszy dzień będzie skupiał się na kryptowalutach (I Love Crypto), a drugi na coraz szerszych zastosowaniach technologii blockchain również w innych dziedzinach - między innymi medycynie, grach i marketingu (I Love Blockchain).

  Oprócz wykładów na całej przestrzeni eventu będzie można znaleźć stoiska popularnych firm, które zajmują się udostępnianiem narzędzi blockchainowych. Jeżeli jesteś właścicielem takiej firmy, rejestracja wystawców jest ciągle otwarta. Zgłoś się na stronie głównej wydarzenia!

  Żadna prelekcja podczas I Love Crypto & Blockchain nie przekracza 18 minut. Ten sam model stosowany jest na konferencjach TED. Z licznych badań wynika, że taki czas zupełnie wystarcza na przedstawienie tematu i przyswojenie go przez słuchaczy. Nie musisz się więc obawiać, że zaczniesz się nudzić!

  I Love Crypto & Blockchain jest wydarzeniem o nowinkach ze świata technologii i organizatorzy zadbali, aby dało się to odczuć również w kwestiach organizacyjnych. Wszyscy członkowie będą mieli na swoich smartfonach dostęp do slajdów wyświetlanych na dużym ekranie w czasie rzeczywistym.

  Oprócz tego uczestnicy mogą oceniać prelegentów i w ten sposób przesądzić o wysokości ich wynagrodzenia. Głosom publiczności podlegać będzie merytoryka wykładu, ale też prezencja sceniczna prowadzącego. Najlepsi poza najwyższą gratyfikacją pieniężną otrzymają też możliwość wystąpienia na przyszłorocznej edycji wydarzenia.

  System oddawania głosów jest oparty na grywalizacji, która jest bardzo bliska zasadom technologii blockchain. Uczestnicy zostaną zaangażowani w ten sposób w organizację wydarzenia. Każdy też otrzyma równe prawo do oceny prelegentów i zadowolenia z całej edycji.

  Zeszłoroczna konferencja zdobyła głosami społeczności kryptowalutowej 1. Miejsce jako Najlepsza Konferencja Branżowa podczas Gali Rozdania Nagród 10 lat Bitcoina. Organizatorzy jednak nie spoczęli na laurach i obiecują, że odznaczenie jedynie podniosło dla nich poprzeczkę. 

  Nie wszystkie tematy wykładów są ogłoszone, jednak już teraz parę z nich brzmi naprawdę interesująco. Część prelekcji będzie mówiła o wykorzystaniu kryptowalut i blockchaina na ściśle specjalistyczne sposoby np. jako waluty korporacyjnej (wykład Szczepana Bentyna), w medycynie (Wojciech Zalewski) czy do tokenizacji praw własności intelektualnej, szczególnie patentów (Przemysław Karda).

  Jednak znajdą się też tematy, które dotyczą nas wszystkich. Zastanawiasz się, czy social media mogą w przyszłości być oparte o blockchain? Przyjdź na wykład Krzysztofa Sicińskiego ze sprawnego.marketingu. Z kolei Robert Kałuża przedstawi możliwości wykorzystania tej technologii w życiu codziennym np. do obiegu dokumentów. Część prelekcji będzie prowadzona w języku angielskim z jednoczesnym tłumaczeniem na polski.

  Powyższe wykłady odbywają się drugiego dnia konferencji, czyli 18 marca. Pierwszy dzień będzie dotyczył stricte kryptowalut. Osoby zainteresowane rozpoczęciem inwestowania w bitcoiny lub handlowania na giełdzie na pewno znajdą tutaj odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania. 

  Nie wiesz, jak działają kryptowaluty? Chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie je kupować, sprzedawać i przechowywać? Być może interesuje cię jak handlować kryptowalutami przy pomocy botów takich, jak np. Bitcoin Era? Które monety są najbardziej opłacalne? W końcu jest ich już tak wiele: Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin… Zwłaszcza nowicjusze mogą poczuć się zagubieni!

  Prelegenci podczas dnia I Love Crypto na pewno pomogą każdemu chętnemu postawić pierwsze kroki na tym specyficznym rynku. Jeżeli nie dowiesz się wszystkiego z samych wykładów, to poza nimi będzie dużo okazji do wspólnego networkingu. 

  Organizatorzy w tej edycji postanowili nawet przeznaczyć niektóre przerwy na tzw. speed-dating biznesowy. Osoby zajmujące się kryptowalutami i blockchainem zawodowo będą miały podczas niego okazję do poznania innych ludzi z branży i nawiązania kontaktów biznesowych. Kto wie, może spotkasz swojego przyszłego wspólnika? Branża krypto należy do najbardziej otwartych!

  Po zakończeniu konferencji, 18 marca, odbędzie się również afterparty. Na stronie nie ma jeszcze dokładnego rozkładu godzinowego konferencji i imprezy, ale do marca na pewno zdąży się pojawić. Na afterparty mają wstęp tylko osoby z wykupionymi pakietami Premium i VIP.

  Ceny biletów na wydarzenie rozpoczynają się od 670zł za jeden dzień i 970zł za oba dni. Do wyboru są droższe pakiety Premium lub VIP, w których poza udziałem w afterparty klienci otrzymują materiały video z całej konferencji, koszulkę z logo I Love Crypto czy roczną prenumeratę branżowego czasopisma. W celu zakupienia biletów udaj się na oficjalną stronę wydarzenia.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.385 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020