REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Edyta Piotrowska

  moje artykuły ‹
  Trwa remont trybuny II

  Trwa remont trybuny II (EP)

  Budowlańcy opanowali tor wyścigów konnych. Po zakończeniu sezonu zaczęły się wielkie remonty. Cały czas coś stuka, coś jest wiercone lub szlifowane. To największa taka inwestycja od lat.

  - Przez 75 lat nie było tu generalnego remontu. Oczywiście były prowadzone prace konserwatorskie, ale nie na taką skalę – opowiada Przemysław Stasz, rzecznik Toru Służewiec.

  Wielkiego remontu doczekała się trybuna II, która do tej pory była niedostępna dla widzów. Teraz prace toczą się praktycznie wszędzie. Na dachu robotnicy wzmacniają konstrukcję oraz uzupełniają ubytki. Na zewnątrz odnawiana jest sama trybuna. Tam skuwany jest beton, rozbierane to, co do naprawy się nie nadaje. W 2015 roku na trybunie będzie mogło zasiąść 3400 widzów.

  Na wyglądzie zyska też trybuna I

  Tam pojawią się nowe tynki, podłogi, stolarka. W planach jest także remont części pomieszczeń na wyższych kondygnacjach. Wykonanie systemu oddymiania, zainstalowanie nowych drzwi i klap pożarowych. A to nie koniec... Odnowione mają być także toalety, poprawione odwodnienie, w planach jest też budowa ścieżki biegowej.

  Remont ma kosztować ponad 41 milionów złotych. Całość pokrywa Totalizator Sportowy, który dostał tor wyścigów we władanie. Firma obiecuje, że powoli przywróci przedwojenny blask Służewcowi.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3615 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021