REKLAMAA1-SAKOWICZ-REHAB-03-09----02-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 listopada 2018, 11:05 komentarzy 19

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Od wielu miesięcy mieszkańcy ul. Karczunkowskiej cierpią z powodu nocnych zjazdów amatorów wyścigów samochodowych, które odbywają się na pobliskim parkingu. Mimo interwencji policji proceder nadal trwa. Do akcji postanowił wkroczyć "Biedronka", na której parkingu odbywają się rajdy.

  Ryk silników i pisk opon towarzyszą osobom mieszkającym w sąsiedztwie Biedronki na Karczunkowskiej prawie każdej nocy i to od miesięcy. Mieszkańcy skarżą się, że wiosną i latem muszą zamykać na noc okna, bo hałas jest nie do zniesienia.

  - Prawie każdej nocy w godz. 21:00- 23:00 dzwonimy na policję z prośbą o interwencję. Funkcjonariusze zjawiają się, ale po ich odjeździe i odczekaniu kilkunastu minut "rajdy" rozpoczynają się na nowo – skarżą się mieszkańcy.

  Po naszej interwencji przy Karczunkowskiej miały pojawić się stałe patrole policji, jednak według relacji mieszkańców nic to nie dało. „Rajdowcy” nadal przyjeżdżają na parking, ustawiają tzw. czujkę, która widząc radiowóz daje znać reszcie.

  Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, w ostatnim czasie doszło nawet do gróźb i użycia gazu przez pseudorajdowców w stosunku do pracowników sklepu "Biedronka", którzy próbowali interweniować. Po tych zdarzeniach firma Jeronimo Martins Polska S.A., do której przynależy parking, deklaruje zajęcie się sprawą.

  - Obecnie pracujemy nad koncepcją odpowiedniego zabezpieczenia parkingu – tak, aby był on wykorzystywany wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem, czyli przez naszych zmotoryzowanych klientów parkujących samochody na czas zakupów w naszym sklepie – mówi rzecznik Jeronimo Martins Polska.

  Mieszkańcy cieszą się z tej wiadomości i mają nadzieję, że tym razem nareszcie będą mogli spać spokojnie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 197

  • 75
   BARDZO PRZYDATNY
  • 11
   ZASKOCZONY
  • 19
   PRZYDATNY
  • 24
   OBOJĘTNY
  • 11
   NIEPRZYDATNY
  • 11
   WKURZONY
  • 46
   BRAK SŁÓW

  19Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ds 19 dzisiaj 10:44

   Już ponarzekaliście? To kapcie na nogi, pilot w dłoń i hej dalej w codzienną bezcelową rutynę.

   Edytowany: dzisiaj 11:32

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marcelek 18 wczoraj 18:21ocena: 100% 

   policja?! jak zwykle leniwa, niezdarna i niechętna do pracy. podwyżki plac nic nie zmienią, bo im się po prostu nie chce! a to roboty na parę minut, kilkanaście radiowozów, zamykamy ulice wokół biedronki, zatrzymujemy prawa jazdy głupkom i kierujemy sprawę do sądu. Sąd w normalnym kraju zasądza grzywnę w takiej wysokości, że pajacom łzy ciekną z oczu i po sprawie. Ale to w normalnym kraju, nie w kraju idiotów!

   Edytowany: wczoraj 21:16

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tylko Policja nie wie 17 2 dni temuocena: 100% 

   wszyscy inni wiedzą gdzie się młotki ścigają, gdzie jeżdżą młotki bez tłumika, gdzie stoją lachy, gdzie się zbierają kibole itd. Tylko policja nie wie, nawet jak stoją obok i nagrywają, to potem miesiąc szukają obok kogo stali To już nawet nie jest głupie

   Edytowany: 2 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fajdek 16 2 dni temuocena: 100% 

   ...biedra już działa - postawią szlabany jak uzbierasz gang pluszaków - minimum 9800szt.

   Edytowany: 2 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~autochton 15 4 dni temuocena: 100% 

   I jeszcze jedno. Generalnie z debilizmu w takich przypadkach leczy, gdy taki młotek jeden z drugim się obwinie na latarni i go wywiozą do parku sztywnych. Później to może, albo i nie, poleci kilka łzawych programów w TV, jak to mamusia jednego czy drugiego takiego dekla się przed kamerą rozryczy. Zapominając oczywiście, że to ona miała w swoim czasie wpływ na to, czy z dekla wyrósł dekiel czy nie wyrósł. Selekcja naturalna ma moc wyrównującą. Podobnie z bandytką i gangusami. Jak strzelają wyłącznie do siebie i nie ma ofiar wśród osób postronnych, to chyba nie ma większego problemu. Nie?

   Edytowany: 3 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~autochton 14 4 dni temuocena: 50% 

   Jakie to symptomatyczne. Właściciel, czyli Portugalczyk, się zainteresował sprawą wtedy, kiedy ludzie dla niego pracujący zostali zaatakowani. Ciekawe, czy zainteresowałby się wtedy, kiedy na tym parkingu driftujący debil by zabił kogoś postronnego. I drugie ciekawe, to jak mają zamiar ukrócić drifty? Postawią może stracha na wr... pardon, drifciarzy?

   Edytowany: 3 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zet 13 4 dni temuocena: 83% 

   Jesteście nieludzcy. Ci biedni ludzie mają kompleks małego rozumku (i nie tylko rozumku). Biedaczki muszą sobie to zrekompensować hałasem i smrodem. To poważna choroba, a Wy nasyłacie na nich policję. To nie po chrześcijańsku,

   Edytowany: 4 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jol 12 5 dni temuocena: 7% 

   O 21 to mogą sobie piszczeć do woli. Wieśniakom z Jeziorek nie przeszkadzają pociagi, które są 100m od biedry ale przeszkadza im drifcik na parkingu. Niedługo będziecie mieć mieszkanie plus z pełną patologia to zatęsknicie za ,,rajdowcami,,

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 56 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 11 5 dni temuocena: 96% 

   Rozumiem, że termin "zasady współżycia społecznego" to dla Pana/Pani zupełnie obce sformułowanie. Nasz piękny kraj jest taki, jaki jest, bo za dużo osób ma je w głębokim poważaniu. Są kraje, gdzie nie trzeba ludziom pisać "jak chłop krowie na rowie", jak mają postępować w określonych okolicznościach. U nas wciąż pańszczyźniano-postkomunistyczny etos olewania wszystkich i wszystkiego i nagarniania tylko do własnej michy. U biedniejszych bardziej prymitywny, u bogatszych ubrany w ładne słowa... Pozdrawiam.

   Edytowany: 5 dni temu

   oceń komentarz 27 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ja 10 5 dni temuocena: 86% 

   Komentarz ~Jol żenada ... po tych waszych samochodzikach widać wieśniaka w jednym i drugim. Może młotem pneumatycznym mam Ci napierdzielać nad uchem skoro tak ryk silników nie przeszkadza.

   Edytowany: 5 dni temu

   oceń komentarz 18 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 9 4 dni temuocena: 67% 

   Jaro, w zasadzie zgadzam się z tobą, ale ile można zwalać wszystko na komunę? Przecież tymi 30-letnimi bmw nie jeżdżą ludzie, którzy żyli w komunie (cokolwiek ta 'komuna' oznacza). To są już wynalazki nowego. Oni już są teraźniejsi. I jeśli przez tyle lat nie nauczyli się kultury i zasad to należy im je siłowo wbić do łbów, a nie usprawiedliwiać jakąś mityczną komuną.

   Edytowany: 4 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zenek 8 4 dni temuocena: 100% 

   Jacy to rajdowcy - proszę cię

   Edytowany: 4 dni temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 7 5 dni temuocena: 81% 

   Chory kraj chroniący buraczane bydło i patologię

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 6 5 dni temuocena: 88% 

   Bezsilność policji jak zawsze daje do myślenia. Jeśli takich problemów nie są w stanie rozwiązać, to co dopiero poważniejszych. Frog przez lata śmieje im się w twarz, i jeszcze długo będzie pokazywał, że mogą mu wszyscy naskoczyć. Polskie państwo jest tekturowe, istnieje teoretycznie. Co tu pojutrze świętować ???

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 5 5 dni temuocena: 100% 

   Bo liczą się statystyki... Lepiej na słupkach w prezentacji wygląda dziesięciu pieszych przyłapanych na czerwonym świetle niż jeden samozwańczy mistrz prostej świadomie przekraczający dwukrotnie dopuszczalną prędkość na publicznej drodze. Drugą sprawą jest dziurawe prawo oraz śmiesznie niskie kary za wykroczenia drogowe. Wystarczy dobry papuga i heja... jeździmy dalej. Po trzecie - dla miłośników deski mamy skateparki, spacerów - parki, itp, itd... Gdzie w okolicach można pojeździć agresywnie autem w bezpiecznych dla postronnych warunkach? Nie kojarzę. Po czwarte - wracając do policji - trudno mieć do nich żal jeżeli ich możliwości kończą się na brakach kadrowych oraz bariery za której przejście grożą dotkliwe konsekwencje karne. Na koniec - jest paździerz, teoria i jak w lesie - ale pocieszam się faktem, że nie gawariu pa russkij. Pozdrawiam.

   Edytowany: 5 dni temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 4 5 dni temuocena: 100% 

   Jest w Polsce kilka torów, aczkolwiek nie ma ich tyle, żeby sobie towarzystwo ot tak, po robocie, mogło wyskoczyć i poszaleć. Nie upoważnia ich to jednak do łamania zasad współżycia.

   Edytowany: 5 dni temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 3 5 dni temuocena: 0% 

   @Jaro - Co do łamania zasad współżycia zgadzam się w stu procentach. Jeśli zaś chodzi o tory to zaszło lekkie nieporozumienie. Zabawa na tego typu obiektach wydaje się bardzo kosztowna i mocno wątpię aby bez sponsora młodzika w starym BMW stać było na "bilet". Załóżmy, że zamkną parking pod Biedronką - pojadą pod Lidla. Jak już zabunkrują każdy parking w okolicy to wyjadą na ulice. Teraz - miasto się rozrasta. Liczba miejsc gdzie można w ten sposób się wyżyć (bez uciążliwości dla innych) drastycznie się zmniejsza. Tu bloczek, tam osiedle domków i placyk przestaje istnieć a problem pozostaje. Niech sobie kręcą bączki w odosobnionych miejscach na zasadzie - tu możecie, gdzie nie wyrządzą nikomu krzywdy aniżeli na parkingach pod sklepem. Aspekt smaczku nielegalności tłamsić ciężkimi paragrafami. Ale to tylko takie... teoretyzowanie.

   Edytowany: 5 dni temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~grabarz debili 2 5 dni temuocena: 100% 

   Rozwiązanie problemu jest proste. Ustawić kilka tzw. śpiochów i gość podczas próby sprawdzania czy jest debilem wylatuje w powietrze ! Pobliski zakład pogrzebowy będzie miał dużo roboty a mieszkańcy ciszę przeplataną pieśnią ,,AVE MARYJA".....

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wróg głupoty 1 5 dni temuocena: 63% 

   rajd na parkingu??? na 100m ? :D juz widze te rajdy polskie w golfie 3 lub starym rumplu bmw... wsumie wiecej o nie pojedzie niz 100m a halas robi :D

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.0888 sekundy
  REKLAMAA2-TOPAZ24--05-11----05-12-2018