REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2020, 10:07 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZDM)

  Koniec uciążliwego dla kierowców remontu na wiaduktach Doliny Służewieckiej nad aleją KEN i Końskim Jarem. Drogowcy przed czasem wymienili dylatacje i nie ma już utrudnień.

  Roboty na wiaduktach prowadzono przez całe wakacje. - Pozostały jedynie prace kosmetyczne, które nie utrudnią kierowcom jazdy. Stała organizacja ruchu została przywrócona - przekazał Zarząd Dróg Miejskich.

  Wymiana urządzenia dylatacyjnego jest skomplikowanym procesem, który wymaga zachowania określonych reżimów technologicznych. Tak też było w tym przypadku.

  - Po usunięciu starego urządzenia i nałożeniu nowego wylaliśmy beton. Potrzebował on kilku dni na związanie. Po tym etapie nałożyliśmy izolację i ułożyliśmy nawierzchnię. Prace postępowały sprawnie, sprzyjała nam też pogoda. W efekcie, przy jednoczesnym ścisłym trzymaniu się wspomnianych reżimów, wyprzedziliśmy harmonogram i wymianę dylatacji wiaduktów udało się skończyć przed terminem - informują drogowcy.

  Prace ruszyły prace w połowie lipca i przeprowadzane były etapami. Droga na wiadukcie nie została całkowicie zamknięta, ale z użytkowania wyłączane były kolejne pasy, co stanowiło utrudnienie dla przejeżdżających przez wiadukt kierowców. Od wtorku utrudnień już nie ma.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~AF 1 7 dni temuocena: 100% 

   Remont przypłacony stłuczką - niestety inny kierowca wjechał mi w tył... Dość niebezpiecznie były zorganizowane te zmiany w ruchu.

   Edytowany: 7 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3188 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020