REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 sierpnia 2019, 11:34 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Koniec wakacji coraz bliżej! Za półtora tygodnia, w poniedziałek 2 września, rozpoczynają się lekcje w szkołach. W tym roku szkolnym wyjątkowo długo uczniom z Mazowsza przyjdzie czekać na ferie zimowe. Poznajcie kalendarz szkolny 2019/2020.

  Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie organizacji roku szkolnego zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu września. W tym roku będzie to poniedziałek, drugiego dnia tego miesiąca.

  Zimowa przerwa świąteczna tradycyjnie potrwa od 23 do 31 grudnia, a wiosenna przypadnie w dniach od 9 do 14 kwietnia.

  Dwutygodniowe ferie zimowe rozpoczną się 13 stycznia od województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Od 20 stycznia do 2 lutego odpoczywać będą uczniowie z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, a od 27 stycznia do 9 lutego z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Jako ostatni od 10 lutego przerwę od nauki będą mieli w Dolnośląskiem, Mazowieckiem, Opolskiem i Zachodniopomorskiem. A więc tym razem uczniom z Warszawy przyjdzie poczekać na ferie wyjątkowo długo.

  Terminy przyszłorocznego egzaminu ósmoklasisty i matur nie są jeszcze znane. Ustali je w trakcie roku szkolnego dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wiadomo już za to, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach zakończą się 26 czerwca 2020 roku. Czyli dokładnie za 310 dni rozpoczną się kolejne wakacje.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 99

  • 37
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 24
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 10
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3217 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020