REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 listopada 2017, 12:49

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Tym razem mamy konkurs dla wszystkich fanów dobrej pizzy! Do wygrania ta jedyna, niepotwarzalna i wymarzona pizza Da Grasso. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

  Od 13 lat dwa ursynowskie lokale sieci DaGrasso dbają o to, by wielbiciele dobrej pizzy mieli gdzie delektować się swoim ulubionym daniem. Niepowtarzalne ciasto, pyszne sosy i oczywiście - świeże składniki. To jest to, co wyróżnia Da Grasso na tle innych sieciówek. 

  Ursynowskie pizzerie Da Grasso słyną także z niesamowitej atmosfery. - Nasi klienci chwalą nas za pozytywne podejście i towarzyskość. Staramy się bardzo, wkładamy w tę pracę mnóstwo serca! - przekonuje właściciel. To zapewne sekret niesamowitej popularności pizzerii przy al. KEN 26 i Bartóka 1.

  Wygraj swoją wymarzoną pizzę!

  Dla wszystkich wielbicieli dobrej pizzy mamy dziś konkurs. Odpowiedź na pytanie będzie łatwa, bo... dotyczy Wszego ulubionego dania! A więc do dzieła:

  Jaką wymarzoną pizzę zjadłbyś w DaGrasso? Opisz z jakimi składnikami mielibyśmy Ci ja podać i dlaczego?

  Czekamy na Wasze kreatywne odpowiedzi!

  Wysyłajcie je na adres: konkurs@haloursynow.pl lub w komentarzu do posta konkursowego na naszym Facebooku - do wtorku 5 grudnia 2017 r. włącznie. Wyniki ogłosimy w Mikołajki!

  Do wygrania 5 x dowolna pizza w największym rozmiarze z menu restauracji Da Grasso na Kabatach lub Stokłosach - do odbioru osobiście.

  REGULAMIN KONKURSU

  Artykuł załadowany: 0.0697 sekundy
  REKLAMA