REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2018, 09:52

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Wash Dog)

  Ciepła kąpiel po zabawie na świeżym powietrzu? Nasi pupile również tego potrzebują! Wash Dog - sieć salonów pielęgnacji dla psów umożliwia w łatwy i przyjemny sposób umycie zwierzaka. Tu także znajdziecie psiego fryzjera, który zadba o Waszego psa.

  Wash Dog to myjnia i fryzjer dla psów. To miejsce, w którym w profesjonalnych warunkach można zadbać o psa. W każdym salonie Wash Dog klient ma dwie możliwości.

  Pierwsza to samodzielne umycie i wysuszenie psa w specjalistycznej wannie Wash Dog. Od teraz kąpiel zwierzęcia może być czystą przyjemnością i nie musi kojarzyć się ze zdemolowaną łazienką i obrażonym przez tydzień czworonogiem.

  Druga to zlecienie usługi pielęgnacji psiemu fryzjerowi. W Wash Dog’u wykonywane są usługi strzyżenia i trymowania oraz zabieg podstawowy Czysty Pies, czyli kąpiel, wyczesanie, czyszczenie uszu i przycięcie pazurów.

  Wash Dog ma swój salon na Ursynowie - znajdziecie go przy ul. Migdałowej 4 w "Natpollu", obok wejścia do Lux Medu. Wystarczy przyjść i bez wcześniejszego umawiania skorzystać z "psiej łazienki” lub umówić się telefonicznie na zabieg do fryzjera. Myjnia czynna jest codziennie od godz. 8:00 do 22:00.

  Konkurs z nagrodami dla Twojego psiaka!

  Wspólnie z Wash Dog ogłaszamy konkurs dla wszystkich posiadaczy czworonogów. Wiemy, że dbacie o czystość Waszych zwierząt, dlatego nagrodami będą specjalistyczne szampony dla piesków o pojemności 80 ml i wartości 12 złotych.

  Zadanie konkursowe jest bardzo proste! Odpowiedz na pytanie:

  Czy Wash Dog to:

  a) tylko myjnia dla psa
  b) tylko fryzjer dla psa
  c) Wash Dog to myjnia i fryzjer dla psa

  Dla pierwszych 10 osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi na to pytanie, Wash Dog ufundował szampony dla psów, które będą do odbioru w myjni Wash Dog przy ul. Migdałowej 4.

  Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@haloursynow.pl do poniedziałku, 8 października włącznie!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3434 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020