REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2021, 19:15

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Specjaliści ze sklepu Królestwo Konopi na Ursynowie pragną opowiedzieć Państwu o leczniczych i prozdrowotnych zastosowaniach znakomitej rośliny – konopi. Na początku przytoczmy jeden fakt naukowy - nie ma w historii medycyny żadnego potwierdzonego przypadku uszczerbku na zdrowiu z powodu spożycia konopi. Natomiast jest mnóstwo potwierdzonych przypadków, kiedy to właśnie konopia jest jedynym lekarstwem ratującym zdrowie i życie.

  Czy marihuana jest z konopi?

  Tak, ponieważ marihuaną nazywa się potocznie wysuszone kwiatostany konopi indyjskiej, która oprócz właściwości zdrowotnych wykazuje również działanie psychoaktywne, kiedy to człowiek jest bardziej wesoły. Kwiaty tzw. marihuany, możecie Państwo kupić na receptę tylko w aptece i tylko w celach zdrowotnych na polecenie lekarza. Jednakże taki rodzaj konopi powoduje również efekt psychoaktywny. Na szczęście istnieją różne rodzaje i szczepy tej rośliny. I tylko niektóre zawierają substancje psychoaktywne. Stąd właśnie – przez nieporozumienie – konopia stała się rośliną tak bardzo niedocenioną.

  Rodzaje konopi w medycynie

  Oprócz wspomnianej już „marihuany” istnieją również konopie włókniste/siewne (łac. Cannabis Sativa L.). Jest to ten rodzaj konopi, który przed drugą wojną światową był w Rzeczypospolitej Polskiej powszechnie uprawiany w celach przemysłowych. Polska swego czasu była potentatem w produkcji tej rośliny.

  - Jest to uniwersalna roślina, mająca zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również w przemyśle włókienniczym, spożywczym, kosmetycznym czy terapiach naturalnych – twierdzą specjaliści ze sklepu Królestwo Konopi.

  Możemy się leczyć

  Na tę chwilę bez recepty możemy na Ursynowie nabyć susz konopny, który nie zawiera substancji narkotycznych. Są to wysuszone kwiatostany konopi włóknistej – tzw. susz CBD, który służy do inhalacji, powodując relaks, rozluźnienie oraz lepszy sen. Jednakże chcąc uzyskać większą skuteczność, najlepiej jest suplementować swoją dietę w inny sposób. Nasz kraj wraca do korzeni i po raz kolejny stajemy się potentatem w produkcji konopi włóknistej.

  Królestwo Konopi Ursynów oferuje naturalne, stężone wyciągi z konopi – tzw. olejki CBD na wszelkiego rodzaju dolegliwości takie jak bóle stawów/głowy/kręgosłupa, stres, depresje, kłopoty z zasypianiem, problemy neurologiczne i onkologiczne, regeneracja organizmu i wiele innych a także zdrową żywność, czy też kosmetyki przeznaczone na różnego typu schorzenia i niedoskonałości skóry. Tak jak twierdzą światowe badania oraz doświadczenie specjalistów.

  Co zrobić?

  Sklep Królestwo Konopi na Ursynowie chce wszystkim Państwu udowodnić, że konopia nie czyni ludziom krzywdy – wręcz przeciwnie. W zamian za garść informacji uprzejmie prosimy, żebyście wszyscy przekonali się do tej wspaniałej rośliny i informowali o tym tych, którzy błądzą w owej kwestii. Dzięki temu każdy będzie zdrowy oraz szczęśliwy. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania w tym temacie, to gorąco zapraszamy do odwiedzenia sklepu Królestwo Konopi Ursynów przy ul. Pasaż Stokłosy 11 – przy metrze Ursynów. Doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

  Serdeczne pozdrowienia!

  Odwiedź naszego Facebooka i naszą stronę: https://krolestwo-konopi.pl/ref/ursynow

  Artykuł załadowany: 0.393 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021