REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 sierpnia 2019, 17:02 komentarzy 7

  (KT)

  W Arenie Ursynów wystartowała kampania wyborcza Lewicy. Była prezentacja programu i kilka słów od kandydatów, którzy będą startować z list zjednoczonego pod wspólną banderą ugrupowania. W trakcie przemównienia Roberta Biedronia włączył się alarm przeciwpożarowy.

  W Arenie Ursynów zebrały się dziesiątki sympatyków szeroko rozumianej lewicy. Przy Pileckiego pojawili się starsi, którym zdecydowanie bliżej do takich postaci jak Włodzimierz Czarzasty czy były prezydent Aleksander Kwaśniewski, ale i dwudziestolatkowie zafascynowani Adrianem Zandbergiem z Partii Razem.

  - To będą moje pierwsze wybory. Jestem mega fanem Partii Razem i wierzę w to, że to jest jedyne ugrupowanie, które może cokolwiek zmienić. Boję się tylko, że może się skończyć na gadaniu o kościele, a nikt nie zajmie się choćby kwestią zmiany podatków. Boję się, że koalicja lewicowa będzie za mało lewicowa - mówi Eryk, wyborca.

  Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej przedstawił swój program, który w znacznym stopniu skupia się na zmianach społecznych. Mimo konsolidacji aż trzech różnych ugrupowań politycy twierdzą, że udało im się stworzyć jednorodną grupę, która potrafi mówić jednym głosem. 

  - Chcemy zmienić trochę odbiór, bo wszyscy mówią o LGBT, a to nie jest jedyny element naszego programu. Lewica jest potrzebna, żeby Polskę uczynić tolerancyjną i bez podziałów. Myślałem na początku, że różnice między ugrupowaniami będą duże, okazało się, że wcale tak nie jest i możemy wspólnie pracować - mówił Marek Dyduch, przewodniczący SLD na Dolnym Śląsku.

  Ambicje są duże - politycy Lewicy liczą, że w najbliższych wyborach osiągną dwucyfrowy wynik. - Każdy wynik powyżej dziesięciu procent będzie zadowalający - dodaje Marek Dyduch.

  Politycy Lewicy przekonywali, że zależy im na poprawie warunków życia seniorów, wyłączeniu religii ze szkół, ograniczeniu roli Kościoła, legalnej aborcji i poprawie w traktowaniu zwierząt. Według sympatyków frakcji są powody, by im wierzyć.

  - Wierzę w Lewicę, bo wierzę w ludzi, którzy wprowadzali Polskę do Unii Europejskiej i do NATO. Wierzę w ludzi, którzy dali nam najlepszą w Europie konstytucję. Będziemy walczyć o to, żeby ludzie byli zamożniejsi. Namawiam do głosu, bo to najlepsza decyzja - przekonuje Aleks Polak, który jest zaangażowany w promocję Lewicy.

  Przed wyborcami zaprezentowali się kandydaci z list z całej Polski, jednak podczas przemówienia Roberta Biedronia doszło do nieplanowanego zdarzenia. W pewnym momencie w Arenie Ursynów rozległ się alarm przeciwpożarowy. Działacze i sympatycy Lewicy na chwilę opuścili Arenę, by po przerwie wznowić spotkanie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 83

  • 29
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 15
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 19
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~JL 7 ponad rok temuocena: 100% 

   "...legalnej aborcji i poprawie w traktowaniu zwierząt..." jeszcze bym dodal obowiazkowa eutanazje dla lewakow. Trzeba byc zeszmaconym ścierwem żeby bardziej troszczyć się o zwierzęta niż o najmłodszych jeszcze nienarodzonych przedstawicieli naszego gatunku.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~precz z komuną! 6 ponad rok temuocena: 100% 

   Orła wrona nie pokona!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zygmunt 5 ponad rok temuocena: 88% 

   Czy to konwencja, czy zjazd sportowców czy coś innego to i tak mieszkańcy pobliskich bloków na tym cierpią. Przyjezdni stawiają auta gdzie chcą, byle jak, blokują inne auta, trawniki przy straży pożarnej! A co! Bydło to bydło! Mają w dupie że są gościnnie trzeba zasrać komuś życie bo w jego to nuda! Masakra!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Emeryt 4 ponad rok temuocena: 100% 

   mają dawać 500ml co miesiąc gratis tej masy - jak wygrają - na dowód w aptece

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Senny 3 ponad rok temuocena: 100% 

   coś przespałem?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~trener 2 ponad rok temuocena: 100% 

   dzieci chciały zagrać w koszykówkę bo zacnie śliskie nagrody były

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zniesmaczony 1 ponad rok temuocena: 100% 

   cudowne dzieci wiatru i kurzu tum..ny nie wystepuja w swoich barwach bojowych w kolorze teczy

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6301 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020