REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MJ)

  Korki, zapchane samochodami osiedlowe uliczki i nerwy mieszkańców Kabat - tak zaczął się remont starej nitki ul. Rosoła. Po kilku dniach sytuacja się uspokoiła, ale mieszkańcy nie są zadowoleni z objazdów i  proponują, by nową, gotową nitką ulicy można było jeździć w dwóch kierunkach. Burmistrz tłumaczy, że to niemożliwe, a wykonawca zapowiada, że męczarnia kierowców skończy się szybciej niż planowano.

  Planowane na półtora miesiąca prace remontowe na starej jezdni ul. Rosoła rozpoczęły się z trzydniowym opóźnieniem - 4 lipca, bo jak wyjaśniał wykonawca, przedłużały się ustalenia dotyczące nowej organizacji ruchu.

  Pierwsze dwa dni jej obowiązywania były dla mieszkańców Kabat trudnym doświadczeniem. Wielu kierowców omijało proponowany skręt w ul. Przy Bażantarni i wjeżdżało w Jeżewskiego, próbując przedostać się w stronę Wąwozowej.

  Zamiast puścić ruch dwustronnie nową nitką Rosoła zafundowano nam popołudniowy paraliż Kabat. Objazd ulicami Przy Bażantarni, KEN i Wąwozową to dwa lewoskręty, których można by uniknąć utrzymując ruch na Rosoła. Duża część kierowców stara się ominąć te wąskie gardła osiedlowymi ulicami Jeżewskiego i Wańkowicza. Tym samym stoi wszystko co może tylko stać w całej okolicy. 

  - alarmował pan Michał. W podobnym tonie pisało do naszej redakcji wielu mieszkańców Ursynowa.

  Po zamknięciu Rosoła na osiedlu Kabaty istny horror, nie można dojechać do domu.  Z tego co pamiętam gmina obiecywala że wykonawca przeniesie ruch z prawej strony na lewą wybudowaną już drogą.  Niestety ruch został calkowicie wstrzymany, a kierowcy rozjeżdżają nam osiedle Wankowicza i Jeżewskiego. Chciałabym aby zmieniono organizację ruchu na lewą stronę w dwóch kierunkach

  - pisała pani Adrianna.

  Pomimo, że od poniedziałku jest już lepsza sytuacja i nie tworzą się na Kabatach gigantyczne korki, wielu naszych czytelników proponuje otwarcie nowej nitki ul. Rosoła dla jazdy w dwóch kierunkach. Okazuje się, że to... niemożliwe. 

  Jak mówi burmistrz przełożenie całego ruchu na nową nitkę ul. Rosoła wiązałoby się z utratą gwarancji na wykonane tam roboty. Potrzebna byłaby przebudowa jezdni w okolicy skrzyżowania z ul. Jeżewskiego i Wąwozowej, tak by jadąc z centrum można z lewego pasa skręcać w lewo. 

  - Konieczna byłaby zmiana geometrii skrzyżowań, co wiązałoby się ze zburzeniem tego, co zostało już zbudowane, m.in dużych krawężników, trzymających jezdnię. To nie tylko utrata gwarancji, ale też dodatkowe koszty. Gdyby wojewoda nie zablokował inwestycji, nie byłoby tego problemu i prace wykonane byłyby za jednym zamachem jeszcze w ubiegłym roku - nie trzeba byłoby robić tego etapami. Rozumiem mieszkańców i przepraszam za utrudnienia, ale muszę pilnować też publicznych pieniędzy - tłumaczy burmistrz Robert Kempa.

  Jest też dobra wiadomość. Jeśli nie popsuje się pogoda, to utrudnienia związane z remontem ul. Rosoła potrwają o tydzień krócej niż planowano. 

  - Jak nie będzie deszczu to skończymy prace 8 sierpnia. Mamy już za sobą rozbiórkę starej nawierzchni i zrobione nowe krawężniki. Jesteśmy teraz w trakcie wykonywania odwodnienia i będziemy robić podbudowę pod nową jezdnię, a potem zostanie nam już położenie asfaltu - mówi Bogdan Falenta z Falbruku.

  Dzielnica planowała zakończenie remontu na 15 sierpnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 54

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 15
   BRAK SŁÓW

  38Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sąsiad 38 10 miesięcy temuocena: 94% 

   Issa nerwy puszczają? Gdzie ty widzisz smród w metrze lub pół godziny na autobus.Jojczysz bo Ci zrobili połączenie z Konstancinem a po drugiej strony Warszawy jest most północny i to dopiero jest hardkor Ja wiem że ci nerwy puszczają w tym korku przed obwodnica i przez tych cwaniaków z parkingu się naprawdę - w niecała godzinę jestes wszędzie w Warszawie komunikacja.I dziękuję za tani bilet - 250 złotych za kwartał to super cena buziaki.os mogę pomóc też e innych problemach;)

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 37 10 miesięcy temuocena: 25% 

   od dawna mówiłam, że trzeba było nową nitkę podzielić tymczasowo na 2 kierunki. I owszem, było to mozliwe, burmistrzowi podpowiem - wystarczyło postawić odpowiednie znaki, w odpowiednim miejscu. I, o ile dobrze pamietam, to przy remoncie właśnie tej juz ukończonej nitki, z powodzeniem takie rozwiazanie funkcjonowało.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad 36 10 miesięcy temu

   Klarysa isa wyjaśni wszystko

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Remiza 35 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Dudniący rap (niemodny) z auta stojącego w korku na tej uliczce to śmiech na sali.Ogarnij się chłopie to nie wieś.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GuziałPDW 34 10 miesięcy temuocena: 60% 

   GDZIE JEST GUZIAŁ? NAJLEPSDZY TBURSMITRZ DOTYHNCZAS

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciak 33 10 miesięcy temuocena: 47% 

   Da sie skrzyknac i usunac jakos tego burmistrza-szkodnika? Jest przewidziana jakas forma impeachmentu na poziomie wladz dzielnicy? Przeciez to juz rece opadaja na poczynania tego faceta.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~. 32 10 miesięcy temuocena: 89% 

   Oczywiście, od tego były wybory samorządowe, podczas których mieszkańcy Ursynowa (w tym Kabat również!) jasno określili suwerenowi lepszego sortu jaki jest ich stosunek do tego kto ma rządzić dzielnicą.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 31 10 miesięcy temuocena: 0% 

   to nie były wybory imienne, kolego tchórzu anonimowy ~.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~. 30 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Tchórzu bo anonimowy No No grubo? Za to „issa” to co ma oznaczać? Kropkę, przecinek czy może Imię i nazwisko? Żałosna hipokryzja, ale czego się można spodziewać po tak durnej odpowiedzi. A co do wyborów jakie to ma znaczenie, wpływ był poprzez głosowanie i zdaje się, ze wyniki tego głosowania jasno pokazały która grupa ma poparcie, a burmistrz jest w tejże grupie prawda? No to popłacz sobie ktosiu „issaa” a ja spokojnie przetrwam i te korki i ta budowę, które miejmy nadzieje tak jak w artykule podali skończy się wcześniej niż zakładano.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Daro 29 10 miesięcy temuocena: 69% 

   Pan burmistrz używa sloganów, ktoreych nie powinien. Bo dałoby się ueuchomić ruch dwustronny na wschodniej nitce Rosoła. Dla ruchu tymczasowego nie ma potrzeby zachowania geometrii skrzyżowań itp. Gdyby tak było, nie możnaby dotychczas uruchomić skrzyżowania Rosła z Wąwozową, a było ono uruchomione w kształcie tymczasowym. Panie burmistrzu, bez przesady. Trzeba tylko wcześniej myśleć i chcieć. Jaka utrata gwarancji?? Samochód jadący w kierunku przeciwnym co spowoduje? Zmianę geometrii, zmianę układu mieszanki asflatowej? Nie rozumiem. Gdyby tak miało być, podczas budowy dróg ekspresowych nikt by nie stosował przekładek ruchu na wykonanych jezdniach. Paranoja, a Halo Ursynów jeszcze te bzdury publikuje. Proszę o trochę powagi.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iwa 28 10 miesięcy temuocena: 90% 

   Od kilku dni obserwuję ten korek i – przynajmniej ok. 18:00 – problemem jest skrzyżowanie Wąwozowej z Zaruby. Wydaje mi się, że na okres remontu światła powinny być przeprogramowane tak, aby więcej aut mogło przejeżdżać Wąwozową przez to skrzyżowanie. Szczególnie w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Burmiszcz 27 10 miesięcy temuocena: 50% 

   Nie da sie.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fix problem 26 10 miesięcy temuocena: 56% 

   Tyłek do metra i do autobusu

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 25 10 miesięcy temuocena: 17% 

   cieszymy się ~Fix problem, że metro i autobus ci słuzy. Jednak nie każdy ma czas czekać pół godziny na autobus, albo ma chęć narażać się w metrze na ataki/smród/ tłok itp. Pragne takze przypomnieć!!! że mieszkańcy miasta, w tym kierowcy, sponsorują twój bilecik miesięczny wiec badź uprzejmy zamknać m... w kubeł..., jesli nie stać cie na podziękowanie za sponsoring bileciku. Ty za moje paliwo nie płacisz w żadnym procencie.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RYŚ 24 10 miesięcy temuocena: 33% 

   Kim był Pan Rosół?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pytania do Pana Burmistrza Kempy 23 10 miesięcy temuocena: 52% 

   1) Cyt. "gdyby wojewoda nie zablokował inwestycji" - czy zarzuca Pan wojewodzie złamanie prawa? Jeśli wojewoda zrobił coś bezprawnie to dlaczego nie zgłosił Pan tego do prokuratury? Nie boi się Pan konsekwencji prawnych szkalowania wojewody? Czy w rzeczywistości nie było tak, że to podlegli Panu urzędnicy złożyli u wojewody dokumentację niezgodną z obowiązującymi wymogami prawnymi dla inwestycji drogowych? Czy, gdyby wojewoda zaakceptował tę nieprawidłową dokumentację to nie popełniłby przestępstwa przekroczenia uprawnień? 2) Jakie konsekwencje służbowe ponieśli autorzy błędnej dokumentacji z Urzędu Dzielnicy Ursynów? 3) Jest Pan burmistrzem dzielnicy o wielkości dużego miasta. Niech Pan wreszcie dorośnie i przestanie obciążać innych swoimi błędami, bo to nie przedszkole. W drugiej kadencji czas wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, a nie bez przerwy obciążać wojewodę i Guziała. A może lepiej podać się do dymisji?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tęczowy Rafałek 22 10 miesięcy temuocena: 74% 

   drogie lemingi , nie narzekajcie , to są korki nasze , na miarę naszych czasów i osiągnięć ,ekologiczne , europejskie a może nawet światowe , przez naszą władzę zaplanowane i uczynione , wasze malkontenctwo psuje nam poranny dobry nastrój . A my już myślimy jak zagospodarować i upiększyć wam każdy wolny kawałek przestrzeni , teraz czas na Jeziorko Czerniakowskie, ile tam nieużytków , trzeba to pięknie wyrównać i zasiedlić żeby się nie marnowało. Władza wie lepiej co wam POtrzeba , w końcu sami ją wybraliście !

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 21 10 miesięcy temuocena: 73% 

   Będzie jeszcze gorzej, albowiem w pierwszym półroczu w stolicy zarejestrowano około 80 tys. nowych pojazdów. Kierowcy muszą się pogodzić z faktem, że korki wzrosną. Niby są wakacje, a ja kiedy korzystam z auta nie dojeżdżam szybciej do pracy tą samą trasą. Paru znajomych, którzy mieszkają 3-4 przystanki od pracy kupiło auta stricte na dojazdy do pracy, bo jak zapytałem dlaczego piechotą nie idą, zdrowiej czy nie korzystają z komunikacji odpowiedzieli, że wolą dłużej pospać te 10 minut. I tak powstają korki, tego nie zmienimy. Osobiście posiadając auto często korzystam z komunikacji. Taniej i jestem spokojniejszy kiedy nie muszę stać w korkach jak teraz i spalać dodatkowego paliwa.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 20 10 miesięcy temuocena: 100% 

   To że w stolicy zarejestrowano 80 tys. nowych samochodów to jedna sprawa. Ważne jest też to, że jeszcze więcej zapewne zarejestrowano pod Warszawą i to te właśnie będą się dodatkowo przez Kabaty pchać, bo przecież świeżą autostradę głównie dla nich zrobiono.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad 19 10 miesięcy temuocena: 86% 

   Na 3-4 przystanki jest inny transport i szybszy niż auto

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wawa 18 10 miesięcy temuocena: 0% 

   W sloiczarni z której przybyli nie było komunikacji tylko pks więc każdy robił prawko i samochód - i przenoszą to do stolicy stąd korki...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Witek z Atlantydy 17 10 miesięcy temuocena: 60% 

   Zostawcie samochody w domu i nie będzie problemu. Ile osób musi ale naprawdę musi jechać samochodem?? Myślę że może 10% a reszta może komunikacja publiczna ale lepiej wozić 4-litery i tylko narzekać że korki.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pete 16 10 miesięcy temuocena: 91% 

   Problem w tym, że to dojeżdżający spod Warszawy blokują Kabaty.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~38 15 10 miesięcy temuocena: 58% 

   Chyba burmistrz nie dostanie reelekcji.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MarcinG 14 10 miesięcy temuocena: 64% 

   Ten Burmistrz Ursynowa to się nadaje, żeby go wywieźć na taczce. Same złe decyzje podejmuje, przez niego mamy jeden wielki plac budowy, więcej korków itd. Mam nadzieję, że w końcu się ktoś obudzi i nie będzie "rządził" na kolejną kadencję.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UP! 13 10 miesięcy temuocena: 27% 

   Brawo panie burmistrzu, brawo. Jest pan świetnym gospodarzem dzielnicy !

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JanekS 12 10 miesięcy temuocena: 70% 

   Burmistrz to się nadaje, żeby go wywieźć na taczce. Same złe decyzje podejmuje, przez niego mamy jeden wielki plac budowy, więcej korków itd. Mam nadzieję, że w końcu się ktoś obudzi i nie będzie "rządził" na kolejną kadencję.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sandra 11 10 miesięcy temuocena: 39% 

   Do kabaciaka. Glupoty wypisujesz. Mieszkam przy Wańkowicza i codziennie jade do Wilanowa. Dlaczego mam objezdzac powiększając ruch bo ty wymyślasz zakaz skrętu z Wankowicza w Wąwozową? A objazd wyznaczono przez Przy Bażantarni. Jak ma burmistrz zakazać kierowcom szukania skrótów? Dla mnie od prawie 2 lat komunikacja z domu do pracy i z powrotem jest o wiele lepsza! I to dzięki połączeniu z Wilanowem! Mam nadzieję że Mokotów nie zamknie swoich ulic dla nas, bo co wówczas zrobisz bidulku

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nie zgadzam się 10 10 miesięcy temuocena: 47% 

   A ja nie zgadzam się na wytyczony objazd ul. przy Bażantarni. Po kilku dniach mama dość, nie mogę dojechać do domu, bo 200m od niego stoję w korku! A ile smrodu z jadących 5 km/h aut. Niech sobie dojeżdżają i przejeżdżają inaczej, a nie naszym kosztem. Jak dla mnie mogą nawet latać.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~masakra 9 10 miesięcy temuocena: 67% 

   do "nie zgadzam sie", a jak przedmówca stoi w korku w tej czy innej dzielnicy pod czyimiś oknami to juz jest ok tak? Hipokryzja do kwadratu.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 8 10 miesięcy temuocena: 83% 

   Nie ma co porównywać Przy Bażantarni z Wańkowicza, tak samo jak Zaruby z Dembego. Przecież to zupełnie inne klasy ulic: asfalt - kostka, szeroka - wąska, 50-100 m od bloków - 3-5 m od bloków, światła ułatwiające wyjazd na skrzyżowaniu w główną ulicę - brak świateł, więc dodatkowy korek, poza tym na Dembego i Wańkowicza są wjazdy/wyjazdy do/z parkingów podziemnych. Dembego była kiedyś, a Wańkowicza teraz jest zapychana przez cwaniaków, którzy sobie po prostu chcą skrócić drogę kosztem tego, że mieszkańcy bloków nie mogą się dostać albo wydostać z własnych domów, a ci akurat nie mają innej możliwości, muszą skorzystać z Wańkowicza.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kierowca 7 10 miesięcy temuocena: 71% 

   Objazd nie został "puszczony" Wańkowicza (jak insynuuje Kabaciak), tylko ulicami Przy Bażantarni, KEN i Wąwozową. Skręt w prawo z Wąwozowej w Relaksową otrzymał zieloną strzałkę. Tłok na Jeżewskiego powodują bezmyślni kierowcy. Codziennie popołudniu jeżdżę tamtędy: Przy Przy Bażantarni pusta, skręt w lewo w KEN . Może warto ruszyć głową zamiast bezmyślnie pchać się w korek i narzekać.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zły porucznik 6 10 miesięcy temuocena: 80% 

   To rusz głową i poszukaj alternatywy wobec korka - nie ma? No nie ma, bo do dyspozycji napływowych kierowców jest ostatecznie tylko wąska Wąwozowa obsługująca lokalny ruch i komunikację miejską - teraz już w poszerzonym składzie. Same autobusy prawidłowo włączające się do ruchu z przystanku przy Tesco już powodują zator skrzyżowania, a co dopiero masy WPI. Lewoskręt z KEN w Wąwozową - o 17 korek potrafi zaczynać się już Przy Bażantarni. Zajrzyj czasem na parking Tesco i zobacz, jak wygląda wyjazd. Dziwi mnie, że Tesco się nie wkurza, bo przecież ponosi wymierne straty finansowe - cały parking zastawiony, ludzie przyjeżdżający po zakupy, o ile się przebiją, nie mają parkingu. Cała ta inwestycja to kuriozum. Organizacja, dokumentacja, chaotyczny terminarz robót, prowadzenie ruchu - kompletna klapa i popis nieudolności Kempy. Facet załatwił wjazdówkę WPI kosztem Ursynowa. Nie potrafił przygotować dokumentów, który kolejny idiota - wojewoda - mu zakwestionował. I tak w koło.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciak 5 10 miesięcy temuocena: 56% 

   Szkoda mi slow na komentowanie poczynan tego burmistrza. Jedyne co sie dalo, to otwarcie przelotowki przez Kabaty dla mieszkancow Powsina, Konstancina i GK... Puszczenie objazdu przez Wankowicza to piramidalna bzdura. Przynajmniej zakaz lewoskretu w Wawozowa na czas remontu mozna postawic, aby objazd szedl szerszymi ulicami. Przelozenie ruchu na nowa jezdnie Rosola to przeciez oczywiste rozwiazanie. Ale nie. Nie da sie.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Guns 4 10 miesięcy temuocena: 57% 

   Jeden z najbardziej szkodliwych burmistrzów w historii Ursynowa. Dookoła inwestycje pro-deweloperskie; postępujące betonowanie dzielnicy; brak jakiegokolwiek ładu przestrzennego; inwestycje drogowe paraliżujące dzielnicę. Oby to była ostatnia kadencja tej osoby.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~darko 3 10 miesięcy temuocena: 37% 

   To ja proponuję waszym tokiem myślenia, żeby Piaseczno oraz Konstancin zablokowały przejazd przez swoje miejscowości mieszkańcom Ursynowa nie będziecie mi jeździć po moich terenach.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pete 2 10 miesięcy temuocena: 84% 

   @darko Nie chodzi o blokowanie Konstancina, czy Piaseczna, tylko idiotyczny pomysł otwarcia Rosnowskiego zanim zostały ukończone POW i Ciszewskiego-bis. W planach przewidywano właśnie taką kolejność (najpierw POW, potem Ciszewskiego-bis), jeżeli trzymano by się tych planów, to Rosnowskiego faktycznie byłaby wykorzystywana do obsługi ruchu między dzielnicami. Przez to potok z kierunku Góra Kalwaria wlał się na Kabaty, które kompletnie nie mają układu ulic przystosowanego do obsługi ruchu międzymiastowego (Rosoła/KEN/Stryjeńskich ledwo obsługuje ruch generowany przez dzielnicę). I za to możemy podziękować nie tyle Kempie, co HGW.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Podaj mi skąd wziąłeś informację, że objazd jest puszczony Wańkowicza. To sami kierowcy sobie tą ulicą objazd zrobili.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4475 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020