REKLAMAA1 DaGRASSO  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 września 2020, 07:14 komentarzy 1
  Przedszkole nr 52 przy Koncertowej

  Przedszkole nr 52 przy Koncertowej (AŁ)

  U rodzeństwa uczęszczającego do przedszkola oraz podstawówki przy ul. Koncertowej potwierdzono koronawirusa. Od dziś zajęcia w grupach, do których chodzą zakażone dzieci, zostały zawieszone.

  To pierwsze potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa wśród uczniów publicznych szkół w naszej dzielnicy. Rodzice poinformowali szkołę i przedszkole o tym, że nie tylko ich dzieci, ale również oni sami mają pozytywne wyniki testów na Covid-19.

  Dyrekcje Przedszkola nr 52 oraz Szkoły Podstawowej nr 303 w poniedziałek wystąpiły do Sanepidu o opinię w sprawie zawieszenia zajęć w oddziałach. Służby sanitarne przychyliły się do tej propozycji. Jak się dowiedzieliśmy, zajęcia w klasie 3a w szkole oraz w grupie "Smerfy" w przedszkolu zostały zawieszone do przyszłego wtorku. Pozostałe dzieci będą przychodziły na lekcje normalnie.

  Ursynów na razie jest dość wyjątkową dzielnicą pod względem liczby potwierdzonych przypadków zachorowań wśród uczniów. Szkoła i przedszkole przy Koncertowej to pierwsze publiczne placówki oświatowe, których dotyka problem ze zorganizowaniem zajęć po stwierdzeniu choroby Covid-19.

  Kilkanaście dni temu w Szkole Podstawowej nr 340 przy Lokajskiego nauczyciel zgłosił, że miał kontakt z osobą, u której wykryto koronawirusa. Pedagog został skierowany na 10-dniową kwarantannę, nauka odbywała się normalnie. Sanepid nie zlecił nauczycielowi bezpłatnego testu.

  W ubiegłym tygodniu koronawirusa potwierdzono u nauczycielki podstawówki niepublicznej prowadzonej przez Stworzyszenie Przymierze Rodzin przy Grzegorzewskiej. Uczniowie klas ósmych i siódmych zostali skierowani na kwarantannę i uczą się zdalnie.

  Z kolei jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego na koronawirusa zachorowała dyrektorka szkoły podstawowej zgromadzenia sióstr Niepokalanek przy ul. Zaruby. Nauka w szkole rozpoczęła się z tygodniowym poślizgiem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 72

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 16
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 12
   WKURZONY
  • 20
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Marzenda 1 2 miesiące temuocena: 57% 

   Jaki wirus, bo nie mam telewizora w domu?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3848 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020