REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2020, 06:05 komentarzy 4

  (AŁ)

  Pięciu pracowników warszawskiego pogotowia ratunkowego zarażonych jest koronawirusem. Kolejnych 25 jest na kwarantannie. Z tego powodu nieczynna jest ursynowska stacja przy ulicy Jastrzębowskiego, a bezpieczeństwo mieszkańcom naszej dzielnicy zapewniają załogi z innych warszawskich dzielnic.

  W poniedziałek 10 sierpnia wszystkie karetki na Ursynowie zostały uziemione, a stacja przy Jastrzębowskiego zamknięta. To efekt wykrycia u pięciu pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" koronawirusa.

  Kolejnym krokiem było skierowano na kwarantannę wszystkich pracowników, z którymi zakażeni mieli kontakt. W ten sposób aż 25 osób trafiło na kwarantannę. Pomimo wyłączenia z pracy aż tylu ratowników i kierowców "Meditrans" zapewnia, że pogotowie na Ursynowie funkcjonuje bez przeszkód. Do pomocy zostały ściągnięte trzy załogi z innych dzielnic - dwie karetki z Ochoty i jedna ze Śródmieścia. 

  Do podobnej sytuacji doszło już 19 kwietnia. Wówczas u trzech pracowników waszawskiego pogotowia, w tym u kierowcy z bazy mokotowskiej, wykryto koronawirusa. Skierowano wtedy na kwarantannę wszystkich pracowników, z którymi zakażeni mieli kontakt. Łącznie około 70 w całej Warszawie, w tym 13 z Ursynowa.

  Po zrobieniu testów okazało się, że pracownicy stacji pogotowia przy ul. Jastrzębowskiego byli zdrowi. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zbych 4 2 miesiące temuocena: 0% 

   Dlaczego usuwacie komentarze ludzi? Czy prawda jest dla Was redakcjo aż tak niewygodna? Wolicie siać propagandę i kłamstwo?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Natalia 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   A czego dotyczył usunięty komentarz? Bo jeśli ktoś pisał że koronawirus to ściema czy spisek, to brawa dla redakcji że wpisy oszołomów są szybko usuwane.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rekin 2 2 miesiące temuocena: 39% 

   Z wakacji w "kurortach" wracają Ursynowianie, którzy w serdecznym poważaniu mieli i mają zalecenia i nakazy sanitarne ministerstwa zdrowia i sanepidu. Ich "nowoczesność" lada moment zacznie się objawiać wzajemnym "sprzedawaniem" wirusa tym, którzy wzięli sobie do serca podpowiedzi tych służb i zostali w domach. Więc jeśli świadomie korzystali z uroków życia wg. własnego rozumu, to teraz niech nie jęczą, że boją się posłać dzieci do szkół. Trzeba było myśleć wcześniej i czynić wszystko by to ryzyko zakażenia zminimalizować. Macie jeszcze dwa tygodnie ! By wykazać sue rozumnym myśleniem! Ale czy "nowocześni" na to wpadną ? Osobiście wątpię, bo treaz, zresztą jak zwykl, będą czekać co zrobią służby? By potem móc krzyczeć, o swoich konstytucyjnych prawach.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak ( bardzo już stary ) . 1 2 miesiące temuocena: 25% 

   "Twoi" nie są mądrzejsi .

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 2 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3139 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020