REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Krakowscy muzycy sprawili świąteczny prezent mieszkańcom Ursynowa. Andrzej Sikorowski, lider grupy "Pod Budą", wraz z córką Mają zaśpiewali w kościele pw. Ofiarowania Pańskiego. Były kolędy, pastorałki i przeboje legendarnego zespołu.

  Publiczność nie zawiodła. Nie dla wszystkich wystarczyło miejsc w ławkach, mnóstwo osób słuchało koncertu na stojąco. Nie zepsuło to jednak bożonarodzeniowej atmosfery. Było radośnie i rodzinnie, nie tylko na widowni.

  - O świętach Bożego Narodzenia mówi się jako o świętach rodzinnych i to nasze śpiewanie też jest rodzinne, stąd obecność mojego dziecka - tak Andrzej Sikorowski zapowiedział swoją córkę Maję, z którą koncertuje już od ponad 10 lat.

  Występ duetu z zespołem muzyków rozpoczął się od pastorałki "Śniegu cieniutki opłatek", potem usłyszeliśmy kolędy, m.in. "Cichą Noc", której jedną ze zwrotek Maja Sikorowska zaśpiewała po grecku, w ojczystym języku swojej matki.

  Oczywiście nie mogło zabraknąć utworów grupy "Pod Budą", z którą Andrzej Sikorowski związany był przez wiele lat. W kościele rozbrzmiały skoczne rytmy przeboju "Przy niedzieli zabawa", które były nawiązaniem do zbliżającego się karnawału.

  To nie koniec świątecznych koncertów na Ursynowie. W piątek, 28 grudnia o godz. 19:00 w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego (al. KEN 101) zaśpiewa Halina Frąckowiak, a w sobotę 29 grudnia o 19:00 w kościele św. Tomasza Apostoła przy Dereniowej grupa VOX. Andrzeja i Maję Sikorowskich usłyszymy jeszcze 6 stycznia o 18:00 w DOK Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Basia 5 ponad rok temuocena: 100% 

   Bardzo ładny koncert, artysta sympatyczny, rodzinny. Miły duet ojca i córki. Atmosfera rodzinna, ciepła, podobało mi się.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wpisz swój nick 4 ponad rok temu

   a co to za kolęda foto ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maja45 3 ponad rok temuocena: 20% 

   Dziady dziadom dziadowskie dziadostwo - o to chasło przewodnie Wydziału Kultury Dzielnicy Ursynów. Ciągłe te same facjaty graja w tych kościołach. Domów Kultury nie ma u nas czy co? Burmistrz Ostrowski widzę że wykorzystuje doświadczenie z Gminnego Ośrodka kultury w Łapach gdzie był panią kredką. Brawo. Czu może być gorzej niż za Ciołki? Może.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gre 2 ponad rok temuocena: 100% 

   chasło - dobre!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Wioskuję o organizację przez Wydział Kultury Dzielnicy Ursynów bezpłatnych kursów ortografii języka polskiego. Zacznijmy od podstaw, później przyjdzie czas koncerty i inne występy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4063 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020