REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 kwietnia 2020, 12:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Skóra jest największym organem naszego ciała, jednocześnie również naszą wizytówką, a przy tym każdego dnia narażona jest na zanieczyszczenia, podrażnienia i różnego rodzaju uszczerbki. Aby zachować jej piękny i młody wygląd możliwie jak najdłużej konieczne jest stosowanie optymalnej, dobranej do potrzeb skóry pielęgnacji. Coraz chętniej w tym celu sięgamy po kosmetyki naturalne, ekologiczne i wegańskie – pomimo iż pojęcia te różnią się między sobą, to mogą określać jeden produkt. Tak właśnie jest w przypadku produktów pochodzących z laboratorium FEMI. Naturalne – bo tworzone ze składników pochodzenia naturalnego, co sprawia, że są również wegańskie, bo odpowiednie dla wegan, a dodatkowo są ekologiczne, bo FEMI dba o środowisko naturalne stosując filozofię zero waste.

  Pielęgnacja każdego dnia

  Duża ilość składników aktywnych pochodzenia naturalnego w produktach FEMI sprawia, że ich działanie dla dobra skóry jest wyjątkowo skuteczne. Kremy, jak i inne produkty oferowane przez markę są najwyższej jakości i mogą być z powodzeniem stosowane każdego dnia. Niezbędne będą nam w tym celu odpowiednie preparaty do demakijażu, krem na dzień oraz na noc. Można również zastosować serum dla wzmocnienia działania kremów, a raz na tydzień wykonać peeling i nałożyć maseczkę. W ten sposób nasza skóra będzie idealnie gładka i pięknie odżywiona, będzie się prezentować młodo przez długie lata.

  Dbałość o środowisko naturalne

  W dzisiejszych czasach ekologia stała nam się zdecydowanie bliższa, w związku z tym wszelkie działania na jej rzecz wydają nam się ważne i sensowne. W przypadku produktów kosmetycznych istotne jest nie zatruwanie środowiska w procesie produkcji, jak również wykorzystywanie opakować do produktów oraz przesyłek w taki sposób, aby mogły one zostać ponownie wykorzystane, poddane recyklingowi.

  Wiedza i doświadczenie

  Fenomen kosmetyków FEMI opiera się na wiedzy twórczyni marki – Hanny Łopuchow, która założyła firmę niemal trzydzieści lat temu. Z wykształcenia jest ona farmaceutką, pasjonuje się również aromaterapią i ziołolecznictwem. W jej odczuciu kosmetyki powinny być skuteczne, bezpieczne i przyjemne w stosowaniu. Z pewnością właśnie to udało się im osiągnąć. Naturalne, drogocenne składniki zawarte w produktach marki sprawiają, że każdy z tych kosmetyków można uznać za maksymalnie bezpieczny, gdyż ryzyko pojawienia się jakiejkolwiek alergii lub podrażnienia jest znikome. Zapraszamy do lektury bloga związanego z kosmetykami ekologicznymi pod adresem https://sklep.femi.pl/pl/blog

  Składniki z całego świata

  Co jeszcze wyróżnia FEMI? Otóż składniki do produkcji kosmetyków pochodzą z całego świata. Nie są one wybierane przypadkowo, gdyż każdy z nich wnosi do receptury coś wyjątkowego, nowego świeżego, co sprawia, że działanie każdego produktu jest jeszcze lepsze. Ilość kosmetyków oferowanych przez FEMI nie jest bardzo szeroka, jednak spełniają one wszystkie potrzeby pielęgnacyjne naszej skóry i dbają o jej piękny oraz młody wygląd. Zadowoleni klienci wskazują przede wszystkim na wysoki poziom efektywności działania poszczególnych produktów, a to sprawia, że są one chętnie wybierane ponownie. Zapraszamy na sklep.femi.pl

  Artykuł załadowany: 0.2309 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020