REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 kwietnia 2018, 09:10 komentarzy 44

  (nadesłane (Piotr))

  REKLAMA

  Zamknięcie Rosnowskiego w związku z przebudową Relaksowej bynajmniej nie spowodowało, że kierowcy jadący z Powsina zrezygnowali z wjazdu na Ursynów. Korek sięgał Powsina.

  Piątek, trzynastego, nie jest szczęśliwym dniem dla mieszkańców Kabat. Rano drogowcy zamknęli ul. Relaksową oraz Rosnowskiego. Efekt? Samochody z Wilanowa znów przeciskają się przez Rzekotki i Gąsek, wjeżdżają w Kabacką oraz Dembego lub Zaruby. Od rana na ciasnych uliczkach kilkaset aut stało w korku. Najbardziej poszkodowani są mieszkańcy Dembego, których wyjazdy z garaży podziemnych wychodzą na tę ulicę.

  - 40 minut wyjeżdżaliśmy z garażu przy Dembego 12 na ulicę Wawozowa. Nie jest dobrze - relacjonuje pani Ewa. 

  - Koło szkoły jest taki chaos, że wypadek jest kwestią czasu. Tu nie ma sygnalizacji świetlnej a dzieci wychodzą na jezdnię zza stojących samochodów. Karetka raczej szybko nie dojedzie - mówi pan Piotr.

  Korek na Iwanowa-Szajnowicza - osiedlowej uliczce prowadzącej do Zaruby i Dembego zaczynał się już... w garażu.

  Na dzielnicę spadają gromy za zamknięcie Relaksowej i Rosnowskiego, choć wcześniej mieszkańcy domagali się od burmistrza zamknięcia tej drugiej ulicy. W pierwszym dniu obowiązywania objazdów, kierowcy z Powsina i Konstancina nie zrezygnowali z wjazdu na Ursynów. Być może jutro, po dzisiejszym staniu w korku, pojadą inną trasą. 

  Do dzielnicy, wczoraj, mieszkańcy Kabat zgłosili wniosek o postawienie tymczasowej sygnalizacji świetlnej na ul. Kabackiej, która kierowałaby ruchem.

  - Trzeba dać szansę mieszkańcom na wyjazd z ich własnego osiedla. Po godzinie szczytu samochody z Konstancina można wpuszczać bez takich ograniczeń - mówi pan Piotr, autor wniosku. Inni domagają się choćby kierowania ruchem przez policję lub straż miejską.

  Burmistrz odpowiada, że jeszcze nie zapoznał się z propozycją, ale rozważy ją. Jeszcze dziś zapytamy władze Ursynowa jakie mają pomysły na rozwiązanie problemu.

  ZOBACZ KOREK NA KABATACH (zdjęcia czytelników):

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 146

  • 26
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 14
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 39
   WKURZONY
  • 52
   BRAK SŁÓW

  44Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~sps 44 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Przebudowy, korki, a w weekend jeszcze nam zaserwują maraton....Kto się na to godzi się pytam....

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mimi 43 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Poczekajcie jak zamkną skrót z Wilanowa na Ursynów - w związku z budową POW ma być wkrótce zamknięty. Wtedy będzie jeszcze ciekawiej...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatek 42 11 miesięcy temu

   Głupoty władz dzielnicy i odpowiedzialnych za inżynierię ruchu NIE komentuje się (PO i PiS). Ona po prostu była, jest i będzie! Czas na SLD !

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mam dosc 41 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Zamienic idiotow na komunistow? Ryzykowne to mimo wszystko...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 40 11 miesięcy temuocena: 92% 

   @Teodor - oby nie doszło do czegoś gorszego. Kiedy zobaczyłem ten korek, to wyobraziłem sobie rozpacz ludzi, którzy od dzisiaj będą tkwić w tym szambie. I może się zdarzyć, że ktoś nie opanuje agresji

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Teodor 39 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Jakbym tam mieszkał wytoczylbym z sąsiadami jakiegoś wraca i zablokował te ulice z jednej strony aż się ci z WP zaczną jeździć inna trasą.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 38 11 miesięcy temuocena: 85% 

   Po co pytać władze Ursynowa jakie mają plany na rozwiązanie tej ewidentnie patologicznej sytuacji, skoro gołym okiem widać, że nie mają żadnych - to raz- a dwa nie chcą mieć, bo w sercu mają powiat piaseczyński? Kempa i spółka, plus reszta oszołomow typu plankton z gatunku NU itp. nie są żadnymi władzami dzielnicy. Trzeba pytać deweloperów i WPI, czyli plemię najeźdźców, które podbiło tę niegdyś fajną dzielnicę. Ursynów i jego mieszkańcy nie liczą się, chyba że chodzi o płacenie podatków.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • volta2 37 11 miesięcy temuocena: 87% 

   kabaty były solą w oku dla wszysktich( bo metro, bo las, bo nowe osiedla z ochroną, bo ceny mieszkań adekwatne do "luksusów") i sporo się wydarzyło, by je zniszczyć. no i o ile przed galerią sie jakotako bronimy, to przed rosnowskiego się nie udało. tyle było próśb i apeli by nie robić tej drogi bo ona dla ursynowa jest zbędna a dla kabat w szczególności, tym potrzebującym nitka przy lesie wystarczała spokojnie - ale nikt nie wziął nas pod uwagę. coż znaczą wasze informacjie że podziękujecie kempie - przecież nikt na niego nie głosował, nie przypominam sobie wyobrów powszechnych na burmistrza dzielnicy. do czego potrzebni nam byli radni - bezradni, którzy nas też przed tym "skrótem" nie obronili? na miejscu mieszkańców dembego/zaruby zwołałabym zebranie "międzyosiedlowe" i zastawiła w samoobronie paromia autami wjazdy w ulicę a siostry poprosiła, by namaiali rodziców o niedowożenie pod bramę. z wąwozowej dzieci mogą ostatni odcinek pokonać pieszo, nie przedszkolaki/reszta już t

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciak 36 11 miesięcy temuocena: 60% 

   Niestety masz calkowita racje. A wielka szkoda, wolalbym, zeby sie mylila.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pytek 35 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Po pierwsze nie ma innej drogi - Przyczółkowa jest nieprzejezdna bo zmienili organizację przy Vogla. Korek jest do Powsina. Po drugie mieszkańcom Ursynowa polecam przestać stękać, że ktoś jedzie przez ich dzielnicę. Ursynów też jedzie np przez Mokotów i nikt Mokotowa nie chce przed Wami zamykać. A że drogi są budowane bezmyślnie to taka świecka tradycja. Pozdrawiam

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 34 11 miesięcy temuocena: 70% 

   kolego pytek...otóż ursynow nie za bardzo ma wybor, a juz mieszkancy ponizej Płaskowickiej w ogóle. nie wiem czy wiesz, kolego pytek bo może to nie interesuje burakow spoza miasta, ale na ursynowie WŁAŚNIE ZACZĘTO BUDOWE OBWODNICY i, w związku z tym, jest cześciowo zamkniety ruch na 2 z 3 wylotówek z Ursynowa. Mieszkańcy ursynowa juz i tak ledwo zipia bo korki sa wszędzie. jedyna nieruszoną jezdnia była Rosola (to ten nr 3). No, własnie...była.. Co za kretyn zgadza się na jednoczesna przebudowę WSZYSTKICH wylotowek z ursynowa??? jeśli do mieszkańców ursynowa dołaczają się kierowcy z oklicznych wsi, to wszystko stoi w korku. Mozna to było przewidzieć. A na Mokotowie akurat nie ma przebudowy wszystkich jezdni, ba! żadnej, o ile pamietam. Nie pozdrawiam, kolego pytek

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pytek 33 11 miesięcy temuocena: 83% 

   do issa. Nie jesteśmy kolegami - na pewno. Nazwałeś mnie burakiem = chyba nie chcesz być kolegą buraka. Zresztą słabo trafiłeś bo mieszkam na Sadybie - od urodzenia. A na Ursynów muszę się dostawać dość często - stąd zainteresowanie tematem. Budowa obwodnicy niewiele dokucza - ja ją bardziej widzę na Przyczółkowej gdzie ciężarówki blokują jeden pas czekając na załadunek. Gdybyś dłużej mieszkał w Warszawie pamiętałbyś remonty głównych ulic Mokotowa :-) Mimo wszystko pozdrawiam.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 32 11 miesięcy temuocena: 43% 

   to mało widzisz nie-kolego pytek. Ja tu MIESZKAM i to na Kabatach a nie na Sadybie, ktora jednak mało (wcale) jest związana z Ursynowema, więc naprawdę pojęcia nie masz, jak wygladają podróże z tej częsci Ursynowa. A...i nie-kolego pytek, ja w Warszawie mieszkam OD URODZENIA. Podobnie jak moi rodzice i ich rodzice - wcześniejszej historii nie znam albowiem dziadkowie zginęli w czasie wojny, w tym babcia w powstaniu, na Woli, a wraz z nimi wszelkie dokumenty w tymze mieszkaniu na Woli. A ja, zanim sprowadzilam sie na Kabaty, mieszkałam na Mokotowie właśnie, nie-kolego pytek więc nie bedziesz uczył ojca dzieci robić. czy raczej matki, bo baba jestem (o czym swadczyc moze choćby nick) I mam juz wystarczajaco duzo lat, żeby pamietać wszystkie remonty w Warszawie po 1990 roku. Wczesniejsze, mniej liczne, też zresztą. Spacerowałam Trasa Łazienkowską tuz po jej uroczystym otwarciu, bo wtedy właśnie, jeden jedyny raz, była otwarta dla pieszych. Nadal nie pozdrawiam.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wściekłość mątwy, ząb szczupaka 31 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Po co pytek chwalisz się urodzeniem w Warszawie, jak gołym okiem widać, że z tych twoich wypocin bije genotyp napływowego proletariatu? Ilu to teraz się rodzi w Warszawie, a ich rodzice ledwie kilka lat temu jeszcze tatowe morgi orali?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prezes 30 11 miesięcy temuocena: 46% 

   @alisterkabat Chyba Ty. Bo ja mimo faktu posiadania auta bardzo często korzystam z komunikacji miejskiej. Tym bardziej na odcinkach, które są bardzo zakorkowane, w przebudowie czy remoncie. Nie jestem debilem, który puszcza w powietrze swoją benzynkę. Przestańcie w końcu narzekać na wszystko. Chcieliście zamieszkać w mieście to musicie się godzić nie tylko na plusy, ale na minusy również. Lepiej już nie będzie i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej. Aut z roku na rok coraz więcej a dróg nie przybywa. Skoro chcesz wozić wygodnie tyłek w aucie akceptuj wszystkie związane z tym niedogodności.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 29 11 miesięcy temuocena: 60% 

   do Prezes. Skończ z tym apostolskim pouczaniem kolego (przestańcie, zrozumcie, etc.) ośmieszasz się. I nie nadużywaj słów "tyłek", "4 litery" - masz jakąś obsesję? Ps. Ja nie chciałem tu "zamieszkać" - ja się w tym mieście urodziłem, :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 28 11 miesięcy temuocena: 67% 

   prezes ma ewidentną obsesję - może dorzucimy mu jeszcze parę określeń "tej części ciała" aby wzbogacić jego alkowiane słownictwo ?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pfffff... 27 11 miesięcy temuocena: 73% 

   To takie gejowskie fetysze. Trzeba to akceptowac w imie tolerancji.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issa 26 11 miesięcy temuocena: 67% 

   a ty, prezes, z jakiego sloikowa tu przyjechałeś? bo ja akurat urodzilam sie w tym miescie, podobnie moi rodzice i dziadkowie, i nie bedzie mi tu jakis prezesunio wytykal, ze w miescie chciałam zamieszkać. ja tu mieszkam cale zycie! i nie bedę jeździła komunikacją z 10 przesiadkami i smierdzacymi prezesami w środku. Organizacje ruchu wystarczy ZORGANIZOWAC właśnie, czyli zrobić to, za co bierze sie pieniadze, zamiast zamykać jednocześnie wszystkie wylotowe jezdnie z Ursynowa, ot co.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malan40 25 11 miesięcy temuocena: 81% 

   @Prezes - trafna uwaga, tyle tylko, że np. moje dziecko ma 1.7km do szkoły co daje 30 min a komunikacja miejska na Relaksowej nie funkjonuje, więc trzeba , jak to piszesz "z buta", dojść na pętlę do Tesco (1.2km) lub na Wąwozową (700m) po to żeby dojechać na pętlę przy Tesco. A plecak waży 8kg. Problem jednak polega na tym, że przed przebudową drogi korków na wyjazdach z osiedla nie było, czyli to nie ruch mieszkańców rejonu Relaksowa/Zaruby/Dembego zablokował wyjazdy z osiedla, tylko ruch z Piaseczna, Konstancina i okolicznych wiosek.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michał 24 11 miesięcy temuocena: 44% 

   Twoje dziecko nie powinno mieć plecaka ważącego 8kg. Pakujesz mu cegły? Polecam plecaki z kółkami.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prezes 23 11 miesięcy temuocena: 39% 

   Nie stękajmy teraz, że przez nasza dzielnicę jeżdżą z Piaseczna, Wołomina i Bóg wie skąd jeszcze. My też jedziemy przez Mokotów czy Pragę. Przeprowadziłem się tutaj 18 lat temu, było spokojniej wiem. Ale miałem świadomość, że domów, ludzi i aut będzie więcej i co mam teraz narzekać. Jak będę miał dość to zmienię miejsce zamieszkania. O ty chyba w dzisiejszym świecie nie jest trudno.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malan40 22 11 miesięcy temuocena: 78% 

   @Michał - zgadzam się z tym, że nie powinno. Ale takie są realia szkoły XXI w. w Polsce. Książki, zeszyty, ćwiczenia. To wszystko waży. Też wolałbym, żeby plecak ważył 2-3 kg. Proponuję poczytać co nie co o problemie ciężkich plecaków. A plecak z kółkami jeszcze gorszy, bo dodatkowe kółka + stelaż to kolejny 1-1.5kg @Prezes Zwracam uwagę na problem jaki powstał po otwarciu nowej drogi. Wcześniej nie przeszkadzały mi samochody jeżdżące po Relaksowej tuż pod moimi oknami, ale był to ruch w miarę płynny. Przeszkadza mi jednak jak potrzebuję wziąć samochód i nie mogę nawet z osiedla wyjechać. Dla Twojej wiadomości - na codzień jeżdżę metrem i tramwajem, ale zdarza się, że rano trzeba czasem samochód z garażu wyciągnąć

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~end 21 11 miesięcy temuocena: 75% 

   "z okolicznych wiosek"... dobre. akurat do Powsina , Konstancina i okolic przeprowadzali się Warszawiacy, ludzie z wiosek kupowali mieszkania na Kabatach. To jest wszystko Warszawa. Słusznie ktoś napisał, że mieszkańcy Ursynowa jeżdżą przez Mokotów i blokują tam ulice...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malan40 20 11 miesięcy temuocena: 82% 

   end - nie oceniam kto gdzie się urodził, czy jakie ma pochodzenie. i tak jak wspomniałem mieszkając w mieście przystaję na zwiększony ruch, ale nie zauważyłem, żeby mieszkańcy jednych dzielnic blokowali ulice w innych dzielnicach. Z reguły ruch większy albo mniejszy, ale jakoś idzie. Tu natomiast ruch spoza miasta spowodował zablokowanie małych osiedlowych ulic, na których do tej pory nie było takiej sytuacji. A jest to kuriozum, że przez 30 min pokonujesz odcinek 600m, tylko żeby wyjechać z osiedla.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prezes 19 11 miesięcy temuocena: 65% 

   Bardzo dobrze, może co niektórzy zmądrzeją i zamiast wozić 4 litery autem, stać w korku wybiorą komunikację. Wczoraj czytałem jak to jeden z rodziców płakał, że dzieci do szkoły na Wilczy dół wozi autem i musi dodatkowo 800 m nadrabiać, bo nie ma nawrotki na skrzyżowaniu. Mam dla niego radę: niech dzieci z buta idą do szkoły to ok. 15 minut spacerkiem i zdrowiej. Moje dzieci jak chodziły do 1 czy 2giej klasy podstawówki z Ursynowa na Stegny same jeździły komunikacją, a teraz widzę, że mamuśki 15-16 letnie zdrowe "byki" autkami wożą.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 18 11 miesięcy temuocena: 41% 

   do Prezes: iPiszesz ciągle to samo, nie przyswajasz innego punktu widzenia. Wniosek - pisać umiesz, z myśleniem i wyciąganiem wniosków już gorzej.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bob 17 11 miesięcy temuocena: 61% 

   ~alisterkabat, widzisz problem w tym, że ~Prezes napisał prawdę. Rodzice jakby mogli to dzieci zawoziliby do samej klasy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 16 11 miesięcy temuocena: 87% 

   Dziękujemy, Panie Burmistrzu Robercie Kempo, dziękujemy!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 15 11 miesięcy temuocena: 88% 

   Ja również panu burmistrzowi serdecznie dziękuję, oczywiście będę pamiętał o pana zasługach i dokonaniach pańskiej ekipy już niebawem, przy urnie wyborczej. Serdecznie pozdrawiam z ul. Dembego i życzę dalszej owocnej kariery na niwie - mam nadzieję, że już polnej, a nie państwowej.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 23 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kempa 14 11 miesięcy temuocena: 42% 

   To wina Guziała

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mój nick 13 11 miesięcy temuocena: 67% 

   @Kempa hihihi!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KempanaPrezydenta 12 11 miesięcy temuocena: 93% 

   Urzednicy z UD Ursynow to przyklad "swietnosci" intelektu, podobnie jak w innych sprawach, ale skoro niektorym placimy za noszenie na szyi mopa zamiast glowy to tak to wyglada.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rob 11 11 miesięcy temuocena: 17% 

   Trzeba wyprowadzić się za miasto tam jest czyste powietrze:)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mariuszek 10 11 miesięcy temuocena: 36% 

   Haha a niech stoja mam to gdzieś

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prezes 9 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Dokładnie. Głupota nie boli. Jak chcą jechać autkiem niech sobie stoją w korkach. Niestety obawiam się, ze to służbowe paliwko, dlatego sporo osób wozi tyłki autem zamiast komunikacją. Jak zlikwidują służbowe auta od razu będzie luźniej.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaciarz 8 11 miesięcy temuocena: 68% 

   Słoiki jadą do pracy ;-)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marco 7 11 miesięcy temuocena: 47% 

   Odpowiedział osobnik ze słoikowej doliny ładnie to tak swoich wyzywać. Przecież Ursynów a w szczególności Kabaty to słoikolandia.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~On 6 11 miesięcy temuocena: 33% 

   Ursynów to same słoiki najgorszego sortu

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ted 5 11 miesięcy temuocena: 90% 

   Gdzie te piękne czasy kiedy w lecie można było spokojnie w ciszy poleżeć na leżaczku na balkonie przy Rosoła... Dzisiaj można co najwyżej nabawić się astmy dzięki pseudo-połączeniu z Wilanowem, a naprawdę z Powsinem i Konstancinem....

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malan40 4 11 miesięcy temuocena: 90% 

   Przecież to było oczywiste, że jak Relaksowa i Rosnowskiego zostaną zamknięte a Podgrzybków i Gąsek bedzie przejezdna, to cały ruch stanie na Zaruby i Dembego. Szkoda, że mieszkańcy nie mogą normalnie wyjechać ze swoich domów, bo cały tranzyt z Piaseczna, Konstancina i okolicznych wiosek zablokował osiedle.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mimi 3 11 miesięcy temuocena: 96% 

   Niestety nie sądzę by w poniedziałek było lepiej. Podobno korek z Konstancina zaczyna się na ich wyjeździe i na pewno będą próbowali tędy jechać, nawet jeśli zajmie im to godzinę dłużej. Skandal, że z drogi lokalnej robią ulicę główną dojazdową dla okolicznych wiosek

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~karol 2 11 miesięcy temuocena: 80% 

   A przecież Gąsek mieli zagrodzić. W koncu to samowola budowlana.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 1 11 miesięcy temuocena: 88% 

   Po prostu dzielnica znalazła sposób na zapewnienie mieszkańcom Kabat smogu latem... niestety bardzo skuteczny.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1485 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-03----10-04-2019