REKLAMAA1 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 maja 2021, 08:11 komentarzy 14

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Policja poszukuje złodzieja dwóch rowerów. Kradzież nastąpiła 4 maja przy alei KEN 84 w biały dzień, pod okiem kamer. Funkcjonariusze publikują wizerunek podejrzewanego i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

  Sezon wiosenny to czas na rowerowe wycieczki, ale też złoty okres dla złodziei jednośladów. Na Ursynowie ginie ich po kilka tygodniowo.

  Policjanci z ursynowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży dwóch rowerów wraz z osprzętem o łącznej wartości około 6500 złotych. Pojazdy zniknęły z klatki schodowej bloku przy alei Komisji Edukacji Narodowej 84 całkiem niedawno, bo 4 maja. Pierwszy rower jest marki Giant (model Talon) drugi to rower trekkingowy marki Specialized Crosstrail Sport.

  Podczas przeszukiwania nagrań z monitoringu policjanci natrafili na mężczyznę, który prowadzi rowery. Uchwyciły go kamery, gdy szedł przy bloku ulicą Jastrzębowskiego w kierunku alei KEN. Jego twarz jest bardzo dobrze widoczna, ale jego tożsamość pozostaje nieznana.

  Policjanci proszą o pomoc ursynowian w ustaleniu, kim jest mężczyzna, który - wg wstępnych ustaleń - ukradł dwa rowery z alei KEN 84.

  Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w komisariacie przy ul. Janowskiego 7 na Ursynowie.

  Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 30 600 (czynny całą dobę) lub do policjanta prowadzącego 47 72 34 295 albo mailowo: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 75

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 29
   WKURZONY
  • 29
   BRAK SŁÓW

  14Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mamy XXI w 14 19 dni temuocena: 57% 

   Nadal przypinajcie sznurówkami rowery to byle frajer wam to ukradnie

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Topic 13 20 dni temuocena: 67% 

   Mój rowerek też proszę dopisać do statystyk, zniknął w maju z klatki gdzie był przypięty do balustrady dość solidnym łańcuchem.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BOSS 12 20 dni temuocena: 13% 

   NA BIEDNEGO NIE TRAFIŁO. WIDAC ZE ROWER ZA KILKA TYS, JAK GO STAC NA TAKI TO POWINNO STAC NA BLOKADE Z TYTANU LUB GARAZ ! ! JA NIE MAM ROWERU I NIE MAM PROBLEMU , Z BUTA ZDROWIEJ I NIC MI NIE UKRADNA HAHAHAHAHA. NIE MYSLCIE ZE MNIE NIE STAC BO NA KONCIE MAM 100TYS OSZCZEDNOSCI

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • next_door_neighbour 11 20 dni temuocena: 86% 

   Nie wiem czy może być coś bardziej polskiego niż ten komentarz… W normalnym kraju padło by pytanie jak można coś ukraść, a nie jak można zostawić rower bez przypięcia…

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 10 20 dni temuocena: 87% 

   Ten artykuł i podobne dedykuję tym wszystkim ślepo wierzących w cudowną moc sprawczą monitoringu. Macie nagrania i co dalej? Jeśli sprawca sam się nie zgłosi to biedna milicja będzie bezradna, tak jak teraz.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Czuwaj 9 20 dni temuocena: 60% 

   Złodziej nie musi sam się zgłaszać. Może go ktoś rozpoznać na zdjęciu z monitoringu, które właśnie obejrzałeś tak jak inni użytkownicy portalu. Tak właśnie działa policja, w wielu przypadkach dawało to rezultaty.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 8 19 dni temuocena: 50% 

   Mało tego, czasem są nagrania ale nie sposób ich uzyskać od niedouczonego właściciela zasłaniającego się RODO. Przepisy nie zabraniają w takich wypadkach udostępniania nagrań.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miiki 7 21 dni temuocena: 88% 

   Kamery budynek al.KEN 84 posiada i nawet ochronę na miejscu, po takim długim czasie od 4 maja to dopiero ktoś skojarzy- brak słow

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~słabo 6 21 dni temuocena: 100% 

   Ze zdjęć widać że rower za kilka tys...

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koLega 5 21 dni temuocena: 0% 

   Nie powiedziałbym, że po zdjęciach to jakaś fajna furka, ale tak czy tak szkoda - nie ważne czy za 500 z marketu czy markowy za 5-15k - szkoda roweru. Też mi kiedyś zawinęli rower (za 7k) z garażu podziemnego z monitoringiem - po pół roku dostałem pismo o umorzeniu. A orientując się w szarej strefie dowiedziałem się, że swój swojemu (Warszawiakowi) nie kradnie i w latach 2016-2017 to zza wschodniej granicy tak sobie przyjezdni dorabiali. Nie wiem czy tak jest nadal, czy w dobie pandemii każdy próbuje skołować kasę jak się da.. nawet na swoim podwórku wbrew zasadom 'ciemnej strony rynku' :/

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~TomcioPaluch45 4 21 dni temuocena: 100% 

   4 maja? Hahaha powodzenia...po takim czasie. Śmiech.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 3 21 dni temuocena: 92% 

   chcą zrobić umorzenie z powodu nie wykrycia sprawcy, dlatego też dają wizerunek, będzie że dzielna milicja zrobiła wszystko co mogła. tak się tylko zastanawiam, w bazie pesel jest przecież cyfrowa fotka każdego....

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • next_door_neighbour 2 20 dni temuocena: 50% 

   Z powodu RODO uzyskanie nagrania z monitoringu, trwa po prostu długo. Nie ma żadnego powodu do śmiechu, co najwyżej do płaczu…

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 1 19 dni temuocena: 67% 

   Zależy kto wnioskuje. Pokrzywdzonemu często nie chcą udostępnić wcale nagrań, ale policja nie potrzebuje na to żadnych kwitów od prokuratora, a właściciel nagrań ma obowiązek niezwłocznie udostępnić, więc raczej długo to nie trwa.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3077 sekundy
  REKLAMAA2 MyPierzemy.pl 23.05.2021 - 22.06.2021