REKLAMAA1-FortSluzew-21-01----31-01-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Wakacje tuż tuż. 10 tygodni wolnych od zajęć szkolnych. Które dzieci nie marzą a tym, aby spędzić ten czas aktywnie i wesoło? Rodzice ponadto chcą, aby był to czas spędzony mądrze i bezpiecznie. Dla wszystkich Rodziców, którzy szukają kreatywnych półkolonii, jest niebanalna propozycja ciekawego spędzenia czasu wakacyjnego w mieście przez ich pociechy.

  W Centrum Digital Knowledge Village proponujemy tygodniowe półkolonie w kilku ścieżkach tematycznych do wyboru – kręcenie i montowanie filmów, programowanie, gotowanie, szycie, projektowanie przedmiotów. A to wszystko przeplatane aktywnościami sportowymi na obiekcie Let’s Go na Ursynowie.

  Akademia Youtube - Jak zostać Youtuberem?

  Na warsztatach Youtube`owych dzieci nauczą się poprawnego nagrywania filmików, pracy przed kamerą, montażu nagranego materiału w profesjonalnym programie do montażu filmów. Będą pracować z greenscreenem, czyli umieszczać nagrania w dowolnej przestrzeni. Wszystkie nagrania studyjne będą zrealizowane w profesjonalnym studiu nagraniowym na najwyższej jakości sprzęcie Digital Knowledge Village. Ponadto będą pracować nad autoprezentacją i tremą tak, aby była to dobra zabawa. Będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie w sieci oraz z licencjami Creative Commons. Warsztaty prowadzić będą doświadczeni pedagodzy z Mindcloud. Zajęcia w ramach tej ścieżki są przeznaczone dla grupy dzieci w wieku 10 – 14 lat.

  Programowanie w Minecraft

  Na zajęciach Programowania w Minecraft na uczestników warsztatów czeka gwiezdna podróż w Minecraft z pomocnikami – robotami. W podróży trzeba będzie wykorzystywać roboty, które będą pomagać graczom wykonywać postawione przed nimi zadania. Aby jednak takiego robota dobrze wyszkolić, trzeba poznać podstawowe zasady dotyczące programowania. Na zajęciach dzieci będą uczyć składni języka programowania LUA na podstawie edytora wizualnego (układania bloków poleceń). Poznają takie pojęcia jak Repeat oraz If i nauczą się je łączyć w skomplikowane układy poleceń. W ramach przygotowania będziemy pracować z autorskimi skryptami, które wprowadzają dziecko w świat programowania. Podczas gry będziemy przechodzić mapy indywidualne oraz grać na wspólnym serwerze, na którym będziemy ćwiczyć umiejętności społeczno-cyfrowe rozwiązując zadania drużynowe.

  Akademia kulinarna

  Podczas Akademii Kulinarnej z Fundacją Szkoła na Widelcu dzieci autentycznie uczą się gotować – każdy uczestnik przygotowuje potrawy i zdobywa informacje o zdrowym żywieniu. Warsztaty kulinarne to radość i przeżycie dla małych lub młodych kucharzy. Zawsze stawiamy na zdrowe i smaczne rozwiązania. Po naszych warsztatach rośnie świadomość kulinarna dzieci, są bardziej otwarte na nowe smaki i zapachy. Przykładowe tematy zajęć to: dzień dobry - czas na śniadanie, warzywa i owoce mają ukryte moce, laboratorium smaku (5 smaków w praktyce), słodkie a wartościowe, co można schować do śniadaniówki.

  Zaplanowaliśmy jeszcze Akademię Projektanta Mody oraz Design Thinking – ‘Życie na lądzie i pod wodą’.

  Zajęcia sportowe w obiekcie Let's Go

  W ramach półkolonii podczas zajęć sportowych będą dostępne dla Dzieci 4 strefy aktywności:

  STREFA SKIMBOARDOWA- w tej strefie zostanie ustawiony tor skimboardowy, cztery trampoliny oraz jeden zamek dmuchany – zjeżdżalnia; zajęcia na torze będą prowadzone przez instruktora, który będzie metodycznie uczył jak korzystać z deski i toru; druga osoba będzie nadzorowała dzieci bawiące się na dmuchanym zamku – zjeżdżalni oraz na trampolinach.

  STREFA JEŹDZIKÓW ELEKTRYCZNYCH - to strefa dla fanów nowoczesnych urządzeń elektrycznych; na specjalnej nawierzchni i specjalnie wytyczonym torze będzie można poruszać się na jeździkach elektrycznych, deskorolkach elektrycznych, hulajnogach elektrycznych, surfboardach elektrycznych i jednokołowcach elektrycznych; zostanie też stworzona strefa rozgrzewkowa dla dzieci oczekujących na jazdę, znajdą się tam deski zwane trickboardami.

  STREFA GIER I ZABAW PLAŻOWYCH - to strefa, gdzie można będzie z animatorem zagrać w znane i lubiane gry plażowe takie jak: tenis plażowy, badminton, bule, frisbee, ringo, baloniadę, siatkówkę plażową, cotch ball i inne; do dyspozycji będą dwa korty do siatkówki plażowej

  STREFA STARE I NOWE GRY DRUŻYNOWE- to strefa, która będzie zlokalizowana na boiskach do piłki nożnej na bezpiecznej nawierzchni ze sztucznej trawy; będziemy grali w takie gry jak: kwadrant, palant, piłka nożna, wielka piłka toczona, lacrosse, frisbee, dwa ognie itp.

  Jeden dzień w tygodniu dzieci spędzą na wycieczce wyjazdowej do Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

  INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Półkolonie będą odbywały od 2 lipca do 31 sierpnia 2018 roku w turnusach tygodniowych od poniedziałku do piątku
  • Zajęcia merytoryczne w ramach poszczególnych ścieżek trwają 10h w tygodniu
  • Zajęcia sportowe w obiekcie Let’s Go na Ursynowie trwają 10h w tygodniu
  • Zapewniamy drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, owoce i wodę przez cały dzień pobytu
  • Zapewniamy opiekę od 7:30 do 18:00.

  INFORMACJE I ZAPISY

   

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2249 sekundy
  REKLAMA