REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Dobry humor i pozytywne nastawienie - to wystarczy, aby stworzyć cuda! Ursynowska pracownia MS Craftshop zaprasza na warsztaty kreatywne. Jak własnymi rękami wyczarować ozdobę dla domu i odetchnąć od codziennych obowiązków?

  Pracownia Małgorzata Schirok Craftshop zrodziła się z pasji. - Przez szesnaście lat pracowałam w logistyce i praca ta przynosiła mi wiele satysfakcji. Aż do momentu, kiedy poczułam kompletną pustkę, wypalenie i dotychczasowe obowiązki zawodowe przestały przynosić mi jakiekolwiek samozadowolenie. Postanowiłam zmienić to i dzięki wsparciu najbliższej rodziny, moje marzenia urzeczywistniły się, a ja spełniam i realizuje się każdego dnia - mówi właścicielka.

  Jej przygoda z rękodziełem rozpoczęła się kilka lat temu. I jak to często w życiu bywa, technikę decoupage poznała przez przypadek. Powoli zgłębiała tajniki sztuki decoupage, która okazała się nieskończoną paletą możliwości. Potem nastąpił czas wielu szkoleń, kursów i samokształcenia.

  - Sukcesywnie i krok po kroku poznawałam najprzeróżniejsze metody i techniki dekorowania przedmiotów. Każdego dnia uczę się czegoś nowego, a każdy nowy projekt inspiruje mnie do tworzenia kolejnego - mówi Małgorzata Schirok.

  Jeśli czujesz w sobie drzemiący potencjał, pragniesz rozwijać swój talent i realizować się twórczo, zapraszamy do udziału w kreatywnych warsztatach i kursach. Jest w czym wybierać: decoupage dla początkujących i zaawansowanych, wiosenne dekoracje i pisanki, postarzenia i złocenia oraz wiele innych metod dekorowania przedmiotów i mniejszych mebli. Tematyka kursów będzie na bieżąca uaktualniana i zmieniana.

  Zainteresowane osoby zapraszamy na oficjalną stronę pracowni: www.mscraftshop.com, gdzie dokładnie opisane zostały poszczególne warsztaty.

  Podczas kursów pracownia zapewnia wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania pracy. Jedyne co trzeba ze sobą przynieść to dobry humor i pozytywne nastawienie! 

  Do wyboru jest kilka różnych terminów spotkań, które oznaczone są przy opisie każdego z warsztatów. Jeśli jednak wskazane daty lub godziny nie pasują Ci, a bardzo chciałbyś uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o kontakt mailowy: schiroko@wp.pl. Istnieje możliwość zmiany i dopasowania terminu warsztatu.

  Nowe hobby to pomysł na spędzenie wolnego czasu, możliwość uwolnienia ukrytych zdolności i sposób na wyrażenie siebie. Kreatywne myślenie pomaga w wielu dziedzinach życia, sprawdza się w pracy, w domu, otwiera na inne pomysły i ludzi.

  Wybierz swój warsztat i daj się ponieść kreatywności! Wyzwól swą wyobraźnię!

  (mat. sponsorowany)

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1199 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018