REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 grudnia 2018, 17:25

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Posiadasz kredyt na samochód, kartę kredytową i pożyczkę gotówkową, której nie możesz spłacić? Gubisz się w ratach, a ich wielkość jest niemałym obciążeniem dla domowego budżetu? Sprawdź, jak dobrać kredyt konsolidacyjny odpowiedni dla Twoich potrzeb i połącz wszystkie zobowiązania w jedno. 

  Czym jest kredyt konsolidacyjny?

  Kredyt konsolidacyjny (oferty dostępne na https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny) to połączenie wszystkich wcześniej zaciągniętych zobowiązań w jeden kredyt. Taka integracja sprawia, że w efekcie otrzymujesz pożyczkę z jedną ratą oraz najczęściej z jednakową stopą procentową. W ten sposób możesz połączyć najróżniejsze rodzaje zadłużeń — od kredytów gotówkowych, po samochodowe, debetowe czy też hipoteczne. 

  Decyzja o skorzystaniu z oferty kredytu konsolidacyjnego powinna być przemyślana. Do niezaprzeczalnych plusów może należeć fakt, że nasze miesięczne koszty ulegną znacznemu obniżeniu. Ponadto, jeśli zdecydujesz się skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej, to nie będziesz musiał pamiętać o wszystkich swoich ratach, bo od tej pory będziesz miał tylko jedną. Jednak musisz zdawać sobie sprawę, że decydując się na kredyt konsolidacyjny, wydłużasz czas spłaty swoich zobowiązań i tym samym płacisz większe odsetki. To właśnie dzięki temu, bank jest w stanie zaoferować Ci jedną, niższą ratę z korzystniejszym oprocentowaniem. 

  Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny?

  Podstawowym dokumentem wymaganym przez bank jest dokument potwierdzający Twoją tożsamość, najczęściej jest to dowód osobisty lub karta pobytu. Dodatkowo będziesz musiał przedstawić pożyczkodawcy zaświadczenie o zarobkach, na którym będzie widniała informacja o rodzaju zatrudnienia. Taki dokument otrzymasz u swojego pracodawcy. Następnie, powinieneś przygotować dokumenty identyfikujące zobowiązania, które chcesz połączyć. W zależności od banku mogą to być: umowy kredytowe, harmonogram spłat, potwierdzenia przelewów czy zaświadczenie o aktualnym zadłużeniu. 

  Uwaga! Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny, musisz posiadać stałe źródło dochodów, do którego zalicza się umowę o pracę, renta, działalność gospodarcza lub rolna oraz umowy cywilno-prawne. 

  Dostarczenie powyższych dokumentów niestety nie jest gwarantem tego, że otrzymasz kredyt konsolidacyjny. Oprócz tego bank sprawdzi Twoją historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej i na tej podstawie określi Twoją zdolność kredytową. 

  O kredyt konsolidacyjny możesz ubiegać się zarówno w wybranym przez siebie banku, jak i składając wniosek online. 

  Kredyt konsolidacyjny — przegląd ofert  

  Chcąc sprawdzić, który bank posiada najkorzystniejszą ofertę dobraną do Twoich potrzeb, warto śledzić rankingi kredytów konsolidacyjnych, które zamieszczane są w internecie. Dzięki temu możesz na bieżąco przeglądać aktualne oferty banków. Obecnie najpopularniejszymi bankami, oferującymi konsolidacje są: Alior Bank, PKO, Citi Handlowy i BGŻ BNP Paribas.

  Jeśli czujesz, że Twoja sytuacja finansowa wymknęła Ci się spod kontroli i zastanawiasz się nad skorzystaniem z opcji kredytu konsolidacyjnego, to najlepiej zdecyduj się na nią jak najszybciej. Pamiętaj, że banki przed udzieleniem kredytu, sprawdzą Twoją historię kredytową w BIK i w przypadku nieterminowych spłat mogą nie udzielić Ci kredytu.

  W takiej sytuacji będziesz mógł jedynie skorzystać z pozabankowych instytucji finansowych, które również oferują pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych. Ten wariant opłacalny jest jedynie w przypadku, gdy nie mamy możliwości zaciągnięcia kredytu w banku, a suma miesięcznych zobowiązań jest zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Pamiętaj, że wtedy raty będą dużo wyższe! 

  Kredyt gotówkowy - co warto wiedzieć?

  Kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej zawieranych kredytów konsumenckich w Polsce. Kredyt gotówkowy może być oferowany online, a także tradycyjnie, w placówkach bankowych. Warto wiedzieć, że kredytów gotówkowych mogą udzielać w Polsce jedynie banki, dlatego wszelkie oferty pozabankowych instytucji finansowych, które reklamują swoje produkty jako kredyty gotówkowe, mogą okazać się kłamstwem. Tani kredyt gotówkowy można znaleźć na stronie https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe.

  Kredyt gotówkowy może być zaciągany na dowolne kwoty, np. 5 i 55 tysięcy złotych. Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy jest prosty, w większości przypadkó, wystarczy jedynie przedstawienie podstawowych dokumentów, takich jak dowód osobisty, dokumenty potwierdzające zatrudnienie. Należy pamiętać, że udziele kredytu gotówkowego jest uzależnione od posiadanej zdolności kredytowej. Jeśli nie posiadasz właściwej zdolności kredytowej, czyli zdolności do spłat wszystkich kosztów związanych z zaciągniętym zobowiązeń, bank, może odmówić udzielenia Tobie kredytu.

  Jeśli tak się stanie, jedynym rozwiązaniem może okazać się pożyczka online. Jej oferty znajdziesz na Totalmoney.pl.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1506 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019