REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Niespodziewany obrót przybrała interwencja ursynowskich policjantów na ul. Polaka. Poszukiwany listem gończym alimenciarz tak bardzo nie chciał iść do więzienia, że zaatakował mundurowych. 

  Pewien 47-latek notorycznie uchylał się od płacenia alimentów na swoje dzieci. Sprawa trafiła do sądu, który skazał go na cztery miesiące aresztu. Mężczyzna nie zamierzał ani płacić matce dzieci, ani pójść do więzienia. Zaczął ukrywać się na Ursynowie. W końcu sąd wystawił za nim list gończy.

  Spacerował z psem. Rzucił się na policjantów

  Policjanci z komisariatu przy Janowskiego ustalili miejsce zamieszkania poszukiwanego. Okazało się, że alimenciarz ukrywał się w mieszkaniu przy ul. Benedykta Polaka. Mundurowi postanowili więc złożyć mu wizytę.

  - Kierując się pod ustalony adres policjanci, zauważyli w pobliżu bloku mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Spacerował z psem. Postanowili go więc wylegitymować. Od razu zareagował nerwowo. Powiedział, że nie jest stąd, tylko wyszedł z psem. Próbował się oddalić - relacjonuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Kolejne zarzuty. Dłuższa odsiadka?

  Gdy mundurowi powiadomili 47-latka, że zatrzymują go z powodu listu gończego, ten odepchnął jednego z nich, uderzył, po czym zaczął się szarpać z dwoma funkcjonariuszami. Ci nie mieli wyjścia - zakuli krewkiego alimenciarza w kajdanki.

  Na komisariacie okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Nie ratuje go to przed odsiadką i dodatkową karą, którą sąd może orzec za naruszenie nietykalności policjantów, za co grozi do 3 lat więzienia. 47-latek jest już w zakładzie karnym.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 10
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5539 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022