REKLAMAA1-EARLY-STAGE--24-08---23-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 grudnia 2019, 12:05

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Oferta słodyczy marki Wawel powiększyła się o kolejny produkt, obok którego obojętnie nie przejdzie żaden miłośnik słodkości. Na półkach sklepowych w całym kraju debiutuje właśnie Królewskie Mleczko Waniliowe – rozpływające się w ustach, lekkie pianki o niepowtarzalnym smaku wanilii.

  Każda pianka, przybierająca formę płaskiej, okrągłej pastylki, skąpana została w królewskiej, ciemnej czekoladzie. Widniejący na piankach symbol „W” to gwarancja najlepszej jakości oraz wykorzystania do ich produkcji jedynie Dobrych Składników – wyselekcjonowanych surowców o najwyższej jakości, które odpowiadają za wyjątkowych smak słodyczy z Wawelu.

  Słodycze objęte tym innowacyjnym projektem, powstające w ścisłej współpracy z uznanymi autorytetami świata dietetyki i żywienia, pozbawione są emulgatora E476, sztucznych aromatów i barwników, a także zbędnych substancji konserwujących.

  Królewskie Mleczko – lekkość na okrągło

  Nowość z Wawelu – Królewskie Mleczko Waniliowe – już z daleka przyciąga uwagę charakterystycznym, eleganckim opakowaniem w pastelowych barwach, wewnątrz którego skrywają się waniliowe pastylki, opakowane indywidualnie w matowe owijki. Atrakcyjne wizualnie i ergonomiczne opakowanie sprawia, że Królewskie Mleczko to doskonały pomysł na szybką przekąskę w środku dnia lub słodki poczęstunek do kawy lub herbaty, pozwalając dzielić się z innymi niepowtarzalnym smakiem puszystej jak chmurka pianki. Jej sekretem jest dopracowana receptura bazująca jedynie na dobrych i sprawdzonych składnikach.

  W Królewskim Mleczku z Wawelu nic nie jest przypadkowe – każdy składnik jest równie ważny, a wszystkie razem tworzą kompozycję, której nie jest w stanie oprzeć się żaden amator słodyczy. Charakterystyczny, okrągły kształt i płaska forma puszystych pianek nie pozwolą pomylić ich z jakimkolwiek innym produktem.

  Projekt Dobre Składniki – czujesz się dobrze, chcesz czynić dobrze!

  Królewskie Mleczko to kolejny produkt marki Wawel, który powstał w ramach inicjatywy Dobre Składniki – projektu promującego słodycze o dobrym i prostym składzie, pozbawionym zbędnych dodatków i substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów. W produktach z tej serii emulgator E476 zastąpiony został lecytyną z certyfikowanych nasion soi (bez GMO). Nad jakością i składem słodyczy czuwa Rada Ekspertów – eksperckie ciało doradcze złożone z uznanych przedstawicieli świata nauki, którzy czynnie uczestniczą w pracach nad nowymi recepturami oraz udoskonalaniem składu znanych i lubianych przez wszystkich słodyczy z Wawelu, które od dawna towarzyszą ważnym chwilom w życiu wielu Polaków. Dzięki czynionym w tym zakresie staraniom oraz wykorzystaniu do produkcji jedynie sprawdzonych, wysokiej jakości surowców, Królewskie Mleczko smakuje wybornie, wpływając pozytywnie na samopoczucie i motywując do działania. Bo gdy czujesz się dobrze, chcesz czynić dobrze!

  Sprawdź pełną ofertę w sklepie online Wawel - Słodki Wawel

  Artykuł załadowany: 0.246 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020