REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 maja 2022, 13:31 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Oszukał łodziankę, pieniądze wymieniał na Ochocie, mieszkał na Bielanach, a złapali go ursynowscy mundurowi. 18-letni oszust ukradł 50 tys. złotych metodą „na policjanta”. Wpadł przy okazji śledztwa w innej sprawie.

  Ursynowscy kryminalni właśnie zajmowali się sprawą oszustwa „na policjanta”, gdy wpadli na trop 18-latka. Mężczyzna był podejrzany o podobne przestępstwo. Mundurowi ustalili jego miejsce zamieszkania i wyruszyli z komisariatu przy Janowskiego na Bielany.

  - W trakcie przeszukania mieszkania 18-latka znaleźli złotą biżuterię oraz gotówkę w postaci 6000 euro i 4000 zł - mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Podejrzany nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma te rzeczy. Policjanci - wobec podejrzenia, że mogą pochodzić z przestępstwa - zabezpieczyli biżuterię i gotówkę w depozycie. Natomiast 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

  - W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna działał wspólnie z innymi osobami. Razem metodą „na policjanta” oszukali mieszkankę Łodzi na kwotę 50 tys. zł. Pozyskane w ten sposób pieniądze 18-latek wymieniał w kantorze na Ochocie - zauważa podkom. Koniuszy.

  Ostatecznie w porozumieniu z łódzkimi mundurowymi oraz tamtejszą prokuraturą policjanci z Janowskiego przekazali zatrzymanego łódzkim śledczym. Mężczyzna usłyszał już zarzuty oszustwa. Został również nałożony na niego policyjny dozór. Teraz czeka go rozprawa, podczas której sąd może go skazać na 8 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4385 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022