REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KHK Krewki Ursynów)

  Klub Krewki Ursynów organizuje kolejną zbiórkę przy zachowaniu nadzwyczajnych środków ostrożności. Już w sobotę, 26 września na parkingu przy urzędzie dzielnicy na wszystkich chętnych do podzielenia się krwią z innymi będzie czekał ambulans.

  O tym, że oddawanie krwi jest bezpiecznym procesem, nikogo już na Ursynowie nie trzeba przekonywać. Świadczą o tym wyniki kolejnych zbiórek, z których nasza dzielnica może być dumna. Tak też było na początku września kiedy Klub Honorowego Krwiodawstwa Krewki Ursynów zorganizował dodatkową w tym roku akcję w restauracji Rosso.

  - Zarejestrowało się wówczas 41 osób, z czego 37 oddało krew, w sumie ponad 16 litrów. Nasi ursynowscy dawcy przychodzą zawsze tłumnie, bez względu na pogodę. Niemniej jednak namawiam tych, którzy jeszcze krwi nie oddawali aby to zrobili, bo jej zawsze jest za mało, a potrzebujących dużo - mówi Jacek Okraszewski, prezes Krewkiego Ursynowa.

  Uratuj życie, oddaj krew

  Najbliższa zbiórka pod hasłem "Uratuj życie, oddaj krew" z powodu pandemii, zostanie również przeprowadzona przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa. Każdy, kto zechce oddać krew, najpierw zostanie przebadany i przepytany m.in. o to gdzie ostatnio był za granicą.

  Podobnie jak podczas ostatnich zbiórek, tak i tym razem nie będzie rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego do bazy Fundacji DKMS Polska oraz zbiórki plastikowych nakrętek przeznaczonych na rehabilitację dziesięcioletniej Oli Kamińskiej.

  Organizatorzy apelują o odpowiedzialność i obecność tylko tych dawców, którzy są przekonani, iż są zdrowi oraz o nieprzychodzenie z osobami towarzyszącymi. Ambulans do poboru krwi będzie stał na ratuszowym parkingu, przy al. KEN 61, w sobotę, 26 września, w godz. 9:00-14:00.

  Następne zbiórki na Ursynowie: 31 października i 28 listopada. Patronem medialnym ursynowskiej zbiórki krwi jest portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3443 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020