REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lipca 2019, 12:57 komentarzy 1

  (Krewki Ursynów)

  "Krewki Ursynów" w najbliższą sobotę przy ratuszu organizuje kolejną zbiórkę krwi pod hasłem „Twoja decyzja, czyjeś życie”. Będzie można oddać krew, zostać dawcą szpiku, wesprzeć rehabilitację Oli Kamińskiej oraz obejrzeć występy młodych artystów.  

  Wakacje to okres, w którym w magazynach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa drastycznie maleje ilość krwi, a zapotrzebowanie na nią wzrasta. To także okres atakowania przez kleszcze, co wyklucza na jakiś czas ukąszonych krwiodawców. Tym bardziej warto odwiedzić w sobotę krwiobus, który zaparkuje przy ursynowskim ratuszu. Będzie do dyspozycji mieszkańców w godz. 9:00-14:00.

  Organizatorzy zachęcają też - jak zawsze - do przynoszenia plastikowych nakrętek, z których dochów przeznaczony zostanie na rehabilitację dziesięcioletniej Oli Kamińskiej. Dziewczynka w wyniku wypadku doznała niedowładu czterokończynowego i wymaga kosztownej rehabilitacji.

  - Zaczynamy też zbiórkę ciekawych przedmiotów, które będziemy mogli wystawić na licytację, z której dochód wspomoże Olę w jej ciężkiej walce o powrót do zdrowia. Zachęcamy do ich przyniesienia. Już mamy m.in. koszulkę z podpisami znanych polskich piłkarzy i sędziów - mówi Maciej Mackiewicz, członek zarządu "Krewkiego Ursynowa".

  Podczas sobotniej zbiórki będą też atrakcje artystyczne. Kolejny raz wystąpią młodzi artyści z ursynowskiej iM Rock Sceny.

  A następne akcje "Krewkiego Ursynowa" zaplanowane są na: 31 sierpnia, 28 września, 26 października i 30 listopada. Patronem medialnym ursynowskiej zbiórki krwi jest portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 24
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Korbol 1 4 miesiące temuocena: 0% 

   Jak wygląda temat w kwestii: szpital południowy - oddanie krwi ?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2673 sekundy
  REKLAMAA2-LiveHealthy-06-11----06-12.2019