REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Anna Klepaczko/LUMIKA/KS METRO Warszawa)

  REKLAMA

  Siatkarski klub Metro, który wychował już pokolenie siatkarzy - w tym mistrzów świata, obchodzi 23, urodziny. W niedzielę w hali przy Dereniowej podopieczni trenerów Szczuckiego i Jankowskiego sprawili klubowi najlepszy możliwy prezent. Pewnie pokonali Lesan Halinów.

  Dwadzieścia trzy lata minęły tak szybko, że upływający czas widać tylko kiedy spojrzy się na wychowanków – dziś dorosłych, mających swoje rodziny, grających zawodowo w siatkówkę.

  - Aż ciężko uwierzyć, że przychodzili do nas jako młodzi chłopcy - pełni pasji, chęci i zaangażowania. To w Metrze zdobywali przyjaźnie, często na całe życie. To w Metrze poznawali piękny smak zwycięstw, i uczyli się też czasem przyjmować porażki. To w Metrze uczyli się życia - mówią założyciele KS Metro.

  Co roku, w grudniu cała metrowska rodzina spotyka się, by wspólnie świętować kolejny rok pracy, podsumować to co udało się wypracować, i umocnić postawione sobie przed dwudziestoma trzema laty cele.

  Około 250 dzieci objętych obecnie szkoleniem w Klubie Sportowym Metro Warszawa, ich rodzice i znajomi kibicowali w niedzielę seniorom KS Metro w walce o ligowe punkty, w meczu z Lesanem Halinów.

  Podopieczni trenerów Wojciecha Szczuckiego oraz Jacka Jankowskiego sprawili najlepszy urodzinowy prezent, wygrywając 3:0. Spotkanie od samego początku układało się po myśli drużyny Metra. Bardzo dobrze dysponowali w tym meczu Paweł Mikołajczak, Mateusz Janikowski, Bartek Stępień oraz MVP spotkania Tomek Walendzik, który świetnie kierował grą Metra, od początku spotkania dali jasny sygnał, że interesuje ich tylko zwycięstwo, i to bez straty seta. Przez wszystkie trzy sety metrowcy w pełni kontrolowali przebieg spotkania.

  - Zagraliśmy dobre spotkanie, musieliśmy się podnieść po ubiegłotygodniowym niepowodzeniu w Międzyrzecu, i to się udało. Potrzebowaliśmy takiego meczu, jak powietrza. Wygrać w takie święto, przed taką publicznością, to był nasz obowiązek. Czuliśmy presję, ale była ona niezwykle motywująca - mówił po meczu rozgrywający seniorów KS Metro, Dominik Żukowski.

  Klub Sportowy Metro Warszawa, przez dwadzieścia trzy lata pracy zgromadził na swoim koncie liczne medale Mistrzostw Polski od młodzików po juniorów. Wielu wychowanków KS Metro gra teraz dalej na siatkarskich parkietach, wychowankowie KS Metro to Reprezentanci Polski, to Mistrzowie Świata z 2014 roku, i w końcu to przede wszystkim wspaniali ludzie.

  - Nie wiem jak to się stało, że przeleciało już dwadzieścia trzy lata. Klub Metro to dla nas ogromna część życia, każdy z nas trenerów codziennie zostawia tu część siebie, poświęca często swój wolny czas, każdy z nich robi to z pasji do siatkówki. Kiedy widzę ich zaangażowanie, kiedy widzę zaangażowanie naszych uczniów, kiedy widzę zaangażowanie rodziców… Dziękuje za kolejny rok wspólnej pracy wszystkim trenerom, dziękuje rodzicom i wszystkim naszym zawodnikom  – powiedział po meczu prezes Klubu Sportowego Metro Warszawa, Wojciech Szczucki.

  Sezon 2017/2018 trwa w najlepsze, mamy nadzieję, że zwieńczony zostanie kolejnymi sukcesami.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1475 sekundy
  REKLAMA