REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 września 2022, 07:18

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to dla wielu osób jedna z najlepszych decyzji zawodowych, które podjęli w życiu. Oprócz wielu zalet i korzyści warto jednak pamiętać o obowiązkach i wyzwaniach, bez których prowadzenie firmy jest niemożliwe. Jednym z nich jest oczywiście samodzielne prowadzenie księgowości. Jak robić to bez pomocy biura rachunkowego?

  Wyzwania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej

  Każdy z przedsiębiorców, bez względu na formę prowadzenia działalności, staż firmy i branże, w jakiej działa nie może obyć się bez szeregu problemów, przeszkód i wyzwań, jakimi usiana jest droga do niezależności i wolności finansowej. 

  Standardowe, znane od lat trudności w ostatnich miesiącach spotęgowane są przez bardzo trudną sytuację gospodarczą, galopującą inflację i rosnące koszty prowadzenia firmy. Gdy dodamy do tego dużą dynamikę zmian prawnych związanych z prowadzeniem działalności, dochodzimy do wniosku, że korzystanie z drogich usług specjalistów do spraw księgowości jest dla naszej firmy najzwyczajniej w świecie nierentowne. Czy w takim wypadku, nie dysponując odpowiednią wiedzą z zakresu rachunkowości, jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z tym zadaniem? Od teraz już tak, z oprogramowaniem księgowym online 360 Księgowość. 

  360 Księgowość - program do księgowości dla firm

  Program do księgowości dla firm 360 Księgowość to rozwiązanie dedykowane przedsiębiorstwom, które redukując koszty outsourcingu, chcą samodzielnie przejąć obszar księgowości, i należycie realizować procesy z nią związane. Oprogramowanie 360 Księgowość daje nam dostęp do szeregu funkcjonalności niezbędnych do zarządzania finansami firmy. 

  Moduł wystawiania faktur z możliwością umieszczenia własnego logo, funkcja masowego wysyłania faktur, moduły magazynowe, projekty, centra kosztów, tworzenie i wysyłanie dokumentów, takich jak pliki JPK, a także funkcjonalności takie jak PIT, ZUS przedsiębiorcy czy automatyzacja wyciągów bankowych - to wszystko znajduje się w standardowej ofercie jednego programu.

  Dlaczego warto postawić na 360 Księgowość?

  360 Księgowość to oprogramowanie (zobacz na: https://www.360ksiegowosc.pl/program-ksiegowy-dla-przedsiebiorcow/), które umożliwia nam uzyskanie dostępu do niezbędnej dokumentacji finansowej z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym momencie. Nigdy już w pilnej sprawie nie będziemy musieli czekać na wolną chwilę księgowego, czy moment otwarcie biura rachunkowego. Pilnie przypomnieliśmy sobie o wysyłce faktury? Wieczorem przypomnieliśmy sobie o wysłaniu deklaracji podatkowej? Za pośrednictwem oprogramowania 360 Księgowość wszystko to zostanie wykonane w kilka chwil.

  Ogromną zaletą korzystania z 360 Księgowość jest zgodność z obowiązującymi w Polsce przepisami.  Darmowe aktualizacje systemu i dostosowanie zmian do funkcjonalności systemu jest dla nas wygodnym rozwiązaniem na wypadek każdych, nawet najbardziej niezapowiedzianych ruchów ze strony Ministerstwa Finansów. 

  Dla kogo 360 Księgowość?

  Jacy przedsiębiorcy powinni zainteresować się wdrożeniem w swojej firmie nowoczesnego oprogramowania 360 Księgowość? Przede wszystkim ci, którzy starają się redukować koszty bieżącej działalności i już od dawna nosili się z zamiarem zrezygnowania z usług zewnętrznego księgowego. Program do księgowości jest także strzałem w dziesiątkę dla wszystkich drobnych przedsiębiorców, którzy samodzielnie starali się zająć sprawami finansowymi, ale brak odpowiednich narzędzi powodował utratę czasu i pieniędzy. 

  Czy 360 Księgowość to rozwiązanie dostosowane tylko do konkretnego typu księgowości? W żadnym wypadku. Z funkcjonalności oprogramowania korzystać mogą zarówno działalności jednoosobowe - KPIR czy ryczałt, jak i większe firmy, które ze względu na formę prawną czy osiągane wyniki finansowe prowadzą pełną księgowość. 

  Artykuł załadowany: 0.3808 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022