REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 kwietnia 2020, 11:58

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Konsultacje z dobrym doświadczonym HR Business Partnerem to zawsze właściwe rozwiązanie, gdy pojawia się konieczność wprowadzenia zmian w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Takie wsparcie jest też nieocenione w zagospodarowaniu bieżących lub nowych procesów talentami w danej dziedzinie. Współpraca z zaufanym profesjonalistą nie wyklucza jednak możliwości skorzystania z potencjału MatchMakerów.

  MatchMaker, czyli rekruter freelancer

  Społeczność MatchMakerów Talentuno zrzesza osoby zajmujące się matchowaniem otwartych ofert pracy dostępnych na portalu z siecią swoich kontaktów zawodowych. MatchMakerem może zostać praktycznie każdy. Wystarczy założyć stosowne konto w serwisie. W ten sposób osoby, które widzą swoją szansę na dodatkowy rozwój w pracy jako rekruter zyskują dostęp do profesjonalnych narzędzi. Zadaniem MatchMakerów jest pozyskania kandydata do społeczności portalu. Każda z osób musi potwierdzić, że jest zainteresowana współpracą z portalem, zanim jej aplikacja zostanie udostępniona wszystkim MatchMakerom. Współpraca z Talentuno nie powoduje żadnych kolizji z obowiązującym prawem, w tym zaostrzonymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Co więcej, każdy kandydat zarejestrowany w serwisie może też zarejestrować się jako MatchMaker. Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia powoduje, że jest to dość powszechny scenariusz.

  Infrastruktura dla szukających talentu

  Talentuno to nie tylko portal do publikowania ofert pracy w społeczności wolnych strzelców, zajmujących się wsparciem rekrutacji. To także społeczność aktywnych kandydatów biegłych w specjalizacjach takich jak: IT, administracja, kadry, HR, finanse, księgowość, obsługa klienta, sprzedaż, marketing czy management. Co więcej, duży udział wśród osób poszukujących pracy przez Talentuno to absolwenci kierunkowych uczelni. W przypadku kształcących się kadr HR, aktywność na portalu jest postrzegana jako praktyczny sposób zastosowania zdobywanej w trakcie studiów wiedzy. Mając to na uwadze, można powiedzieć, że pracodawcy rozpoczynając współpracę z portalem, zyskują dostęp do branżowych specjalistów, którzy będą pracować nad pozyskaniem talentu odpowiadającego potrzebom ich oferty pracy. Społeczność MatchMakerów liczy ponad 10000 osób. To aktywni rekruterzy, którzy dysponują wiedzą na temat wykształconych profesjonalistów z określonych branż.

  Potencjał MatchMakerów znacznie rozszerza zasięg corwdsourcingu. Ponadto, Talentuno oferuje szereg dodatkowych rozwiązań. Należą do nich m.in. narzędzie do zarządzania programem poleceń pracowniczych oraz system preselekcji kandydatów i prezentowania shortlisty najlepszych.

  Artykuł załadowany: 0.3446 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020