REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4

  Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 (SK)

  Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" ogłosiła wyniki swojego dorocznego rankingu szkół ponadgimnazjalnych. Licea z Ursynowa prezentują się w nim całkiem dobrze, ale tylko jednemu z nich udało się poprawić swoją lokatę z poprzedniego roku.

  Najlepszym liceum w naszej dzielnicy - wg "Perspektyw" - jest Społeczne L.O. nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" przy Hawajskiej. Szkoła ta należy do pierwszej dziesiątki najlepszych liceów w całej stolicy! Zajęła w stołecznym rankingu 9 miejsce. W skali kraju też jest bardzo dobrze - "Parasol" zajął 22 miejsce.

  Popularny "Kamyk" - szkoła publiczna - w rankingu ursynowskim jest na drugim miejscu, w skali Warszawy na 30 a w skali kraju dopiero na 135 miejscu. Liceum nr LXX im. A. Kamińskiego przy ul. Dembowskiego jako jedyne z Ursynowa poprawiło swój swój wynik w stosunku do lat poprzednich. Co roku pnie się o kilka pozycji do góry.

  Tytuł trzeciego najlepszego liceum Ursynowa AD 2014 w rankingu "Perspektyw" otrzymuje Liceum Ogólnokształcące "Przymierze Rodzin" im. Jana Pawła II (ul. Grzegorzewskiej) - w Warszawie jest ono na 39 miejscu a w Polsce - na 249.

  W rankingu jest jeszcze ursynowski "nr 4" - LXIII L.O. im. Kossutha przy Hirszfelda, które jest na 70 miejscu w stolicy i poza pierwszą pięćsetką w kraju.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2568 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019