REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 lipca 2019, 09:55 komentarzy 37

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Mały basen w Powsinie

  Mały basen w Powsinie (MSO)

  Co najmniej przez tydzień zamknięty będzie brodzik dziecięcy na świeżo wyremontowanym basenie w Parku Kultury w Powsinie. Pracownicy znaleźli w nim odchody.

  Basen w Powsinie nie ma szczęścia do użytkowników. Co jakiś czas obiekt trzeba zamykać, bo ktoś myli go z toaletą. Kolejny taki przypadek wydarzył się w niedzielę na małym basenie rekreacyjnym i placu wodnym.

  - W związku w wystąpieniem incydentu kałowego na terenie małego basenu kąpielowego, do odwołania nieczynne są: mały basen rekreacyjny oraz plac wodny. Obiekty pozostaną ponownie udostępnione po potwierdzeniu, że woda spełnia wymogi jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach - informuje Park Kultury w Powsinie.

  Duży basen rekreacyjny działa normalnie, ale - jak przypominają pracownicy Powsina - jest przeznaczony jedynie dla osób umiejących pływać.

  Kiedy mały basen i popularny plac wodny zostaną znów otwarte. Jeszcze dziś rozpocznie się dezynfekcja wody i jej częściowa wymiana, później zlecone zostaną badania wody. Jeżeli wszystko będzie dobrze, to w ciągu tygodnia basenik powinien zostać otwarty.

  W lipcu ubiegłego roku, jeszcze przed remontem, doszło do podobnej sytuacji. Z powodu odchodów znalezionych w basenie trzeba było zamknąć go na ponad tydzień. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 296

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 54
   WKURZONY
  • 216
   BRAK SŁÓW

  37Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~instalator 37 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Oczywiście, nie mogę ujawnić, lecz w pewnym hotelu w Stolicy występował podobny problem. Tam było trochę gorzej, gdyż zmiana wody w basenie na kondygnacji +40 wiązała się z kosmicznymi kosztami. Administrator zlecił "monitoring" - tylko dla osób z najwyższą klasą bezpieczeństwa jeśli chodzi o podgląd. Były odpowiednie ostrzeżenia i inne takie informacje. Nie dalej jak 6 dni od montażu...jacuzi uwalone na maxa. Winni pewni angole. Jak dostali rachunek za spuszczenie wody, czyszczenie i ponowne napełnienie / przygotowanie wanienki do użytku.......zdębieli. i taka jest metoda na takie ekstrementy

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tomasz 36 8 miesięcy temuocena: 10% 

   Nie wydaje mi się, aby była to prawda... Logika zdecydowanie wyklucza kał. Sprawa dotyczy małego basenu. Tam pływają dzieci. To normalne u dzieci, jeśli u dorosłych jest to nagminne. Podstawowa sprawa to jeśli basen jest zmodernizowany to, jaki ma system czyszczenia wody? Kolejna sprawa, wodę spuszcza się koryto basenu oczyszcza i ponownie wlewa wodę. Zabieg trwa do 48 godzin. Koszta są również wysokie, nie mniej pokrywamy je z biletów. Po trzecie ile było tych kup? Jedna kupa zanieczyscila wodę w basenie? Więcej kup? Kupę w wodzie widać. Tydzień czyści wodę w basenie; to nie jest pitna woda do uzdatniania.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojak_Szwejk 35 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Standard. Ursynowski specjalista od wszystkiego. Tutaj o technologii oczyszczania wody z basenu, a gdzie indziej o wytrzymałości drzew na uderzenia skrzydeł. Gdzie indziej mędrkuje pewnie o wychowaniu dzieci, mimo że sam dzieci nie ma.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tubylec 34 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Wielkie halo, że ktoś się zesrał do basenu. Przecież 90% kąpiących się w Polsce nie myje się przed wejściem do basenu, więc i tak zanieczyszczają wodę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jan 33 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Dlatego nie lubię basenów. Smród chloru i pełno sików w wodzie. Brrr....

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ja 32 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Dla małych są specjalne pieluchomajtki na basen. Na większość basenów nie wpuszczają bez nich

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pirat 31 8 miesięcy temuocena: 67% 

   Kal widac...sikanie w basenach to niestety standard bo nie widac ze ktos stojac w wodzie leje

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 30 8 miesięcy temuocena: 100% 

   To tak szło: Ratownik na basenie: pan w zielonych kąpielówkach, natychmiast opuścić basen! - Ale dlaczego? - Bo pan lejesz do wody! - Co z tego, przecież każdy tak robi! - Ale tylko pan z trampoliny!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lex 29 8 miesięcy temuocena: 89% 

   Oto efekt bezstresowego chowania upiornych słoikowych bachorów których rodzice jeszcze kilka lat temu robili to za stodołą lub w sławojce

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 28 8 miesięcy temuocena: 13% 

   Powiem tak, już nawet produkcja bachora nie jest 100% higieniczna, a jak już się urodzi, to też się różne rzeczy dzieją... U słoików i rodowitych warszawiaków także, bez różnicy. Kto dzieci nie ma ten nie wie, proza życia, można mi wierzyć albo nie..

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 27 8 miesięcy temuocena: 75% 

   ~UrsynowskiGad, moze to norma w twojej rodzinie i twojej okolicy. Mam dzieci i nie potwierdzam twojej "prozy". I rozumiem, że nie każdy, a nawet nikt, nie musi taplac się w odchodach moich dzieci. Prosta zasada - malutkie dziecko wchodzi do wody w pieluszce basenowej. Starsze potrafi zakomunikować swoje potrzeby ale, na wszelki wypadek ,zaprowadzamy je do toalety, przed wejściem do basenu. Tak to u mnie funkcjonowało.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 26 8 miesięcy temuocena: 22% 

   @issaa: Od mojej rodziny wara, arystokracja wasza mać! Rozumiem, że u Pani dzieci pielucha nigdy nie przeciekła, dzieci nigdy pawia przy ludziach nie puściły, nie zsikały się w gacie ani pod płotem, w złotej klatce chowane, a kupa fiołkami pachnąca.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 25 8 miesięcy temuocena: 67% 

   ~UrsynowskiGad "wara od naszych dzieci"! ha ha ...juz wiem, jakie masz korzenie... akurat w odwłoku mam twoją rodzine. Wisi mi ona i powiewa. I nie, to o czym jesteś uprzejmy pisać, nigdy, powtórzę NIGDY nie miało miejsca u moich dzieci. Swoimi dziećmi zajmowałam się, a nie że były puszczone luzem a ja zgłebiona w głupofonie. Jednym słowem, nigdy nie puściły pawia, nie zsikały się "pod płotem" i nie zdefekowały w miejscu publicznym. I nikt (obcy) nie musiał ponosić konsekwencji takiego zachowania. Czyli, tłumacząc jak krowie na rowie - miałam świadomosć kiedy, i w jakich okolicznościach, mogę wyjśc z małoletnimi dziećmi, np na basen. Dziwne? dla ciebie? jeśli dziwne to, faktycznie, "arystokracja". Albo raczej, norma w cywilizowanym świecie a nie świecie januszów i grażyn. Rozumiem skadinad złość prostackich januszów i grażyn...kiedyś dorośniecie, moze...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 24 8 miesięcy temuocena: 50% 

   @issaa: Kultura i czas twojego posta wskazują, że na wieczór było spożywane, poza tym zainteresowanie cudzymi korzeniami jest dość typowe dla elity, do której się zaliczasz, no a dzieciaki na pewno masz ułożone, wierzę na 100%, jeżeli mamusia to taka sympatyczna księżniczka!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 23 8 miesięcy temuocena: 33% 

   Z artykułu nawet nie wynika, że to były ludzkie odchody, a w komentarzach a to że dobra zmiana a to 500+, widocznie za dużo komercyjnej TV, moi państwo "lyberałowie".

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mateo 22 8 miesięcy temuocena: 88% 

   A czyje miałyby być odchody na basenie, gdzie nie wpuszczane są zwierzęta? Poza tym zwierzęta NIE SRAJĄ do wody!!! Myślenie boli, co?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 21 8 miesięcy temuocena: 13% 

   @Mateo: Ja tam nie wiem gdzie srają, panie weterynarzu, chodzi mi o to, żeby z gie w basenie nie robić polityki.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kaczyński 20 8 miesięcy temuocena: 75% 

   A co w Powsinie wprowadzają zwierzęta do basenu??????? Trzeba myśleć głową a nie tym na czym się siedzi,myślenie nie boli (chyba że tych od 500+).

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 19 8 miesięcy temuocena: 13% 

   @Kaczyński: Już z podpisu widzę, że nawet gie w basenie jest dla Ciebie polityczne. Z takich właśnie śmieję się w pierwszym wpisie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anaa 18 8 miesięcy temuocena: 73% 

   Spacerując z psem coraz bardziej zaczynają mi przeszkadzać pozostałości po dzieciach niż po jego czworonożnych kumplach.Psie odchody znikną po paru deszczach,dziecięce są zwykle "okraszone" stertą zabrudzonych chusteczek,nie mówiąc o pampersach.Robi się niedobrze na taki widok.Myślę,że w wypadku brodzika zasada była podobna.Maluch,który robi gdzie popadnie i mamusia nie poczuwająca się do odpowiedzialności.A niech pływa

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 17 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Zarówno po pieseczku jak i ,,bombelku" należy sprzątać odchody. Gówno to gówno, nie ma się czym zachwycać i robić analiz, które szybciej deszczyk rozpuści.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zdzichu-poeta 16 8 miesięcy temuocena: 50% 

   małe dzieci to do siebie mają, że gdzie popadnie srają no chyba że to jakis duży klocek pływał to ręce opadają

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mama 15 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Na basenach pod dachem jest obowiązek specjalnych pieluszek do basenu. Do 3 rż. i nie ma, że 'moje już odpieluszkowane'. Bez pieluszki małe dziecko nie jest wpuszczane na obiekt. A tu tak nie ma????

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~talencio 14 8 miesięcy temuocena: 100% 

   o shit!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~HI 13 8 miesięcy temuocena: 100% 

   "Ktoś pomylił basen z toaletą."*** To teraz, "ktosiowi" trzeba zrobić "przez pomyłkę" kąpiel w muszli . . . :)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~maka 12 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Na gazecie jest artykulik pod tytułem kałowy incydent:D.................a to sie po prostu ktos zesrał

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolegaJanusza 11 8 miesięcy temuocena: 90% 

   To Grażyna kazała swemu bachorowi wypróżnić się w basenie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 10 8 miesięcy temuocena: 18% 

   Januszku......myśl.....dzieci mają to do siebie,że same robią w gacie ,albo do basenu bez pytania. I raczej też nie pochwali sie rodzicom ,że narobił do basenu

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mateo 9 8 miesięcy temuocena: 100% 

   polonku radioaktywny - a dzieci się pilnuje i wychowuje czy puszcza jak psa, żeby sobie poganiały same po parku?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek z Koncertowej 8 8 miesięcy temuocena: 89% 

   Ktoś uznał, że tam jest jeszcze kupa do zrobienia, i wziął sprawy w swoje ręce.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wpisz Swój NIK 7 8 miesięcy temuocena: 84% 

   ktoś? rodzina plus, rodzina poszła a plusy zostały..

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wawa 6 8 miesięcy temuocena: 81% 

   Patologia dostała 500+ i poszli na basen....

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~twtw 5 8 miesięcy temuocena: 77% 

   patole z konstancina - wziely 500 plus i zabraly dzici na basen. a ze starzy nie wiedza jak sie zachoc? to skad maja to wiedziec dzieci? widzial ktos film na jutubie jak uzywac toalety?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anty 4 8 miesięcy temuocena: 82% 

   Dobra zmiana przyszła i nas.ała... A co będzie do "domu" nosić?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tew 3 8 miesięcy temuocena: 92% 

   Rodacy, rodacy...... Z pewnością była to osoba bardzo wykształcona, kulturalna i na stanowisku (lub jej dzidziuś którego mamusia poinstruowała...). Prostactwo, brak elementarnej kultury widać na każdym kroku.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maria 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Brak wychowania i kolejne pokolenie baranów. W Powisienie jest ogromna zbieranina - wczoraj kolejka na basen była tak wielka, że kończyła się przy schodach do autobusu (to jest jakieś 200-300m), basen jest niewielki, a kultura osobista wielu osób pozostawia wiele do życzenia....

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ pedalarz 1 8 miesięcy temuocena: 89% 

   Ja pier...lę!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3054 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020