REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Stoisz przed niełatwym zdaniem urządzenia kuchni w Twoim nowym domu lub mieszkaniu? Zastanawiasz się, co musisz kupić w pierwszej kolejności, abyś mogła komfortowo przygotowywać posiłki od razu po przeprowadzce? W naszym artykule dowiesz się, jakie narzędzia, naczynia i akcesoria kuchenne są absolutnie niezbędne, aby Twoja kuchnia od pierwszych dni w nowym miejscu zamieszkania była w pełni funkcjonalna.

  Stoisz przed niełatwym zdaniem urządzenia kuchni w Twoim nowym domu lub mieszkaniu? Zastanawiasz się, co musisz kupić w pierwszej kolejności, abyś mogła komfortowo przygotowywać posiłki od razu po przeprowadzce? W naszym artykule dowiesz się, jakie narzędzia, naczynia i akcesoria kuchenne są absolutnie niezbędne, aby Twoja kuchnia od pierwszych dni w nowym miejscu zamieszkania była w pełni funkcjonalna. 

  Funkcjonalne naczynia do przygotowywania posiłków

  Jeśli miałaś kiedyś problem z przygotowaniem dania dla kilku osób ze względu na fakt, że w Twojej kuchni zabrakło garnka albo naczynia do piekarnika o wystarczających gabarytach, wiesz doskonale, że zaopatrzenie kuchni w praktyczne naczynia do przygotowywania posiłków jest bardzo ważne.

  Chcesz mieć pewność, że w Twojej nowej kuchni będziesz mogła przygotować dowolną potrawę dla kilku osób? W takim razie przyda Ci się na pewno:

  • zestaw 3-4 garnków o różnej pojemności - przy wyborze zwróć uwagę na właściwości materiału, z jakiego zostały wykonane, dostosowanie do określonego typu kuchenki; sprawdź też, czy można je myć w zmywarce;
  • naczynie do zapiekania, np. brytfanna, naczynie żaroodporne - jeśli lubisz zapiekanki makaronowe i ziemniaczane albo potrzebujesz naczynia, w którym przygotujesz pieczone mięso dla gości, to rozwiązanie idealne dla Ciebie;
  • uniwersalna patelnia, najlepiej o średnicy ok. 28-30 cm - zalecamy wybór naczynia z powłoką non-stick, w którym możesz przygotowywać zdrowsze potrawy, używając znacznie mniej tłuszczu do smażenia.

  Ostre noże - must have w każdej kuchni

  Na pewno zdarzyło Ci się kroić warzywa, mięso lub pieczywo nożem o niewłaściwym przeznaczeniu. Chyba zgodzisz się, że nie jest to zbyt łatwe. W każdej kuchni przyda się kilka noży uniwersalnych o różnych gabarytach. Warto zaopatrzyć się także w specjalny nóż do krojenia pieczywa, który ułatwi Ci przygotowanie posiłków.

  Jeśli lubisz na co dzień otaczać sie przedmiotami nie tylko funkcjonalnymi, ale także odznaczającymi się niebanalną estetyką, zachęcamy Cię do wyboru noży w eleganckim bloku. Chodzi o takie komplety jak na stronie amart.pl, które będą prawdziwą ozdobą Twojego blatu kuchennego.

  A skoro mowa już o nożach, nie zapomnij o odpowiedniej desce do krojenia. Przyda Ci się ona zresztą także do odstawienia gorących brytfann i garnków. W miarę możliwości dobierz deskę spójną estetycznie z blokiem na noże.

  Serwowanie posiłków - naczynia na sztuki i w komplecie

  Zastanawiasz się nad tym, ile talerzy, salaterek czy półmisków potrzebujesz w nowym domu? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dla swojej wygody zadbaj o tylko, aby każdy z domowników miał komplet naczyń dla siebie. Do tego warto pomyśleć o zapasie na wypadek stłuczenia, np. jeden talerz, jednak miseczka itd. więcej niż wynosi liczba domowników. A co z gośćmi? Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, poszukaj eleganckiego serwisu obiadowego (na 6 lub 12 osób). Na pewno znajdziesz komplet porcelany, który będzie pasował do wystroju Twojego domu. Od razu wybierz też sztućce. Decydując się na komplet ze stali niedrzewnej, stawiasz na sztućce, które będą Ci służyły przez całe lata.

  Coś dla wielbicieli kawy i herbaty

  Jeśli aromatyczna kawa lub herbata to stały punkt Twojego dnia, zachęcamy Cię do jego celebrowania. Ciesz się w pełni gorącym, aromatycznym napojem! Do przygotowania kawy przyda się albo ekspres albo kawiarka (wersja ekonomiczna). Z myślą o parzeniu herbaty warto zaopatrzyć się w duży dzbanek z zaparzaczem.

  Kawa i herbata w eleganckich filiżankach smakują jeszcze lepiej. Przekonaj się sama! Możesz wybrać filiżanki o różnej pojemności i estetyce, pojedyncze i w kompletach. Biała porcelana będzie pięknie wyglądać w każdej jadalni. Bez problemu znajdziesz również porcelanę w bardziej nowoczesnej stylistyce.

  Właściwe przechowywanie żywności

  Lubisz porządek? Nie lubisz sytuacji, gdy nie możesz czegoś znaleźć w kuchni? W takim razie zadbaj o odpowiednią organizację. Zachęcamy Cię do zakupu estetycznych pojemników na produkty sypkie oraz słoiczków do przechowywania przypraw. Na pewno przydadzą Ci się także praktyczne opakowania z tworzywa sztucznego, których możesz używać zarówno w kuchni jak i do przewozu żywności.

  Artykuł załadowany: 0.2176 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020