REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 maja 2022, 09:10 komentarzy 3

  (SK)

  To już pewne! Kult z Kazikiem Staszewskim na czele znów wystąpi na Dniach Ursynowa. Koncert zaplanowano na 10 czerwca na godz 21.

  Swoją obecność ma tegorocznym święcie dzielnicy wyjawił sam zespół, który ogłosił najbliższe plany koncertowe. Dni Ursynowa będą przystankiem w trasie koncertowej Kultu. Zespół odwołał swoje lutowe występy z repertuarem akustycznym i przeniósł je na maj. A w czerwcu rozpoczyna serię koncertów plenerowych. 

  Kazik Staszewski z zespołem pojawi się na scenie Dni Ursynowa pod Kopą Cwila w pierwszym dniu imprezy - w piątek 10 czerwca o godz. 21.

  W tym roku przypadają 25. Dni Ursynowa. Impreza w ostatnich dwóch latach nie odbyła się z powodu pandemicznych obostrzeń. Kult wystąpił na Ursynowie w 2018 roku - 9 czerwca kończył maraton gwiazd.

  To zdecydowanie najbardziej oczekiwany koncert tegorocznych Dni Ursynowa. Kazik pojawił się na scenie po godzinie 21:00, czekało na niego kilkanaście tysięcy ludzi. Kopa Cwila jest wypełniona po brzegi. "Baranek" na tysiące gardeł brzmiał niesamowicie. Koncert wciąż trwa, a po nim - na zakończenie Dni Ursynowa - wielki pokaz fajerwerków. 

  - relacjonowaliśmy to wydarzenie.

  Kazik miał być gwiazdą Dni Ursynowa w 2020 roku, ale pandemia pokrzyżowała te plany. Dlatego nie może być inaczej - w tym roku Kult wraca na Ursynów. Będzie jedną z 9 gwiazd dwudniowego festiwalu z okazji 45-lecia Ursynowa pod Kopą Cwila. Impreza odbędzie się 10 i 11 czerwca i jak zawsze wstęp będzie bezpłatny.

  Kto jeszcze wystąpi na tegorocznej imprezie? Na razie organizatorzy ujawniają, że zagra Organek oraz Dixon37 jedna z gwiazd hip-hopu związana z Ursynowem. Cały line up wydarzenia mamy poznać za kilka dni. Patronem medialnym imprezy jest portal Haloursynow.pl.

  ZOBACZ: Tak śpiewał Kazik z Kultem na Dniach Ursynowa 2018

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 116

  • 57
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 15
   WKURZONY
  • 15
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Muzyk60 3 7 miesięcy temuocena: 89% 

   Po pierwsze, najlepszy król to żaden król. Po drugie, najlepszy rząd to żaden rząd. Po trzecie, najlepszy pan to żaden pan. Najgorszy czas to ostatni czas. I ja mówię ci, że ci, co władzę mają, robią syf i w tym syfie się tarzają. I mówię ci, że ten, kto ma władzę, niech zawsze, zawsze budzi w tobie odrazę :)

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~comangero 2 7 miesięcy temuocena: 86% 

   Bez Kultu to nie koncert.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazik 1 7 miesięcy temuocena: 25% 

   Bez koncertu to nie Kult

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4578 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022