REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  zdjęcie archiwalne

  zdjęcie archiwalne (SK)

  Niedziela na Ursynowie zapowiada się niezwykle interesująco. Najpierw atrakcja kulturalna dla dzieci - kolejna "Bajka na trawie" w jednym z ursynowskich parków, a wieczorem - już dla dorosłych - hity muzyki klasycznej. Na obie dzisiejsze imprezy wstęp wolny.

  Piąta niedziela wakacji upłynie pod znakiem wydarzeń plenerowych. O godz. 14 w parku Przy Bażantarni rozpocznie się kolejna bajka na trawie. Tym razem dzieci obejrzą interaktywny spektakl "Księga życia".

  Historia opowiada o przemianach następujących w przyrodzie oraz o naszym z nią połączeniu. Głównym rekwizytem jest tytułowa wielka księga – piękna, ręcznie wyszywana, której każda karta prezentuje inną porę roku. Po spektaklu na dzieci czekają warsztaty muzyczno-pantomimiczne, na których będzie śpiewanie, skakanie po kałużach i przeistaczanie się z małych ziarenek w potężne drzewa. Warto wybrać się do parku Przy Bażantarni, bo kolejna bajka na trawie dopiero 8 sierpnia w parku Moczydełko.

  A wieczorem... piękne walce!

  Dorośli będą mogli odetchnąć od upału podczas wieczornego koncertu w parku Jana Pawła II. Od godz. 18 ze sceny przy ul. Romera rozbrzmiewać będą najpiękniejsze walce świata! Usłyszymy je w wykonaniu zespołu Trio Amabile złożonego z absolwentów Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie i muzyków Orkiestry Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

  W programie m.in. znane, ale zawsze z przyjemnością słuchane: "Nad Pięknym, Modrym Dunajem", "Fale Dunaju" Iona Ivanovicia, "Walc Łyżwiarzy" Émile Waldteufel. Będą też hity filmowe: walce z disneyowskiej "Śpiącej Królewny", z "Nocy i Dni: Waldemara Kazaneckiego czy z "Ziemi Obiecanej" Wojciecha Kilara.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3979 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021