REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 kwietnia 2017, 17:24 komentarzy 46

  (SK)

  REKLAMA

  Takiego posiedzenia ursynowscy radni jeszcze nie mieli. Dziś o 9:00 w ratuszu odbyła się sesja, na której miał być wybrany nowy wiceburmistrz Ursynowa. Obrady zablokowała... przewodnicząca Rady, która je zwołała. Spotkanie trwało zaledwie minutę.

  W nocy z wtorku na środę kończyła się wtorkowa sesja Rady Dzielnicy. Wiceszef Rady Michał Matejka z PO złożył wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Powód? Koalicja złożona z Platformy Obywatelskiej oraz radnych z ugrupowań lokalnych, chciała na niej powołać czwartego wiceburmistrza Ursynowa, którego w zarządzie brakuje od końca stycznia, gdy odwołano Wojciecha Matyjasiaka z Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa.

  PO złożyła wniosek o sesję, bo była pewna, że wszyscy koalicjanci zgadzają się co do dołączenia kandydata IMU do zarządu. Miało to potwierdzić wtorkowe głosowanie w sprawie wygaszenia mandatu radnemu Piotrowi Karczewskiemu z PO. Koalicja jednogłośnie była za Karczewskim. Nie wyłamał się nikt - ani z IMU, ani z Projektu Ursynów, ani przewodnicząca Teresa Jurczyńska-Owczarek. I to pomimo, że Karczewski w grudniu był za jej odwołaniem.

  Było kworum, radni się stawili... przewodnicząca "zaskoczona"

  Przewodnicząca ma obowiązek zwołania sesji nadzwyczajnej na wniosek grupy radnych w ciągu 7 dni. Nikt jednak nie spodziewał się, że do spotkania dojdzie tak szybko... Po północy radni zaczęli otrzymywać smsy, że sesja została zwołana na... 9:00 rano w środę, a więc 9 godzin po zakończeniu wtorkowej sesji.

  Mimo niesprzyjającego terminu, w sali obrad ursynowskiego ratusza pojawiło się około 20 radnych. Było więc kworum do podejmowania decyzji. Rajców tym bardziej zaskoczyła reakcja przewodniczącej Teresy Jurczyńskiej-Owczarek, która rozpoczęła sesję i od razu ją przerwała. Miała tłumaczyć, że została zaskoczona wnioskiem o zwołanie sesji nadzwyczajnej, którą... sama zwołała.

  - Myślałem że pośpiech podyktowany był troską pani przewodniczącej o jak najszybsze uzupełnienie zarządu dzielnicy, aby usprawnić jego działanie. Niestety po rozpoczęciu sesji i sprawdzeniu kworum przewodnicząca wyraziła swoje "zaskoczenie" wobec wniosku i... ogłosiła przerwę, nie podając terminu wznowienia - komentuje zaskoczony Antoni Pomianowski z IMU. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, to on miał zostać dziś nowym wiceburmistrzem.

  Kolejny zwrot w akcji w serialu pod tytułem "Koalicja wybiera nowego wiceburmistrza", trwającym już od pół roku - to oznaka, że między koalicjantami wciąż iskrzy. A wtorkowa jedność to był tylko chwilowy pokaz siły.

  - Ewidentnie w koalicji mają miejsce poważne tarcia. Już dawno temu została podjęta uchwała zarządu ws. udzielenia Antoniemu Pomianowskiemu rekomendacji na stanowisko zastępcy burmistrza. Pani Jurczyńska próbuje to powołanie przyblokować wykorzystując swoją pozycję i jednocześnie chcąc ugrać coś dla siebie - mówi Michał Szpądrowski z opozycyjnego PiS. 

  Daniel Głowacz z Naszego Ursynowa dodaje: - Jest to farsa a czasami tragikomedia. Prywatna wojenka przewodniczącej. Widać, PO nie porozumiała się z koalicjantami. Im szybciej się rozpadnie się obecna koalicja tym lepiej dla Ursynowa. Możliwy scenariusz rozpadu koalicji a nawet ursynowskiej PO.

  Radni oburzeni sposobem zwołania sesji

  Niemniejsze oburzenie wywołuje także sposób zwołania środowej sesji nadzwyczajnej. W historii ursynowskiego samorządu, smsowego powiadamiania jeszcze nie było. 

  - Zwoływanie sesji SMS-ami wysłanymi zaraz po północy na godzinę 9:00 z ewidentną intencją jej zerwania lub przerwania to skandal. Radni zwalniają się z pracy, informują pracodawcę że przyjadą później tylko po to, żeby pani Teresa będąc "zdziwioną" wnioskiem PO, mogła ogłosić sobie bezterminową przerwę. Od dawna mówiliśmy, że Jurczyńska nie nadaje się na funkcję przewodniczącej. Zachowuje się niestabilnie emocjonalnie, przedkładając swój interes nad poprawną organizację prac Rady - mówi Michał Szpądrowski z PiS.

  - Stawiam się karnie o 9:00 na sesji, tylko po to by usłyszeć, że pani przewodnicząca ogłasza przerwę. Powodem jest to, że jest zaskoczona wnioskiem złożonym przez radnych PO czyli swojego koalicjanta. Każdy z nas radnych stara się traktować swoje obowiązki poważnie ale nie akceptuję takie braku szacunku dla naszego czasu i to w imię, żeby pokazać kto tu rządzi, albo aby komuś utrzeć nosa. Poziom przedszkola... - kwituje radny Paweł Lenarczyk z Otwartego Ursynowa.

  Platforma Obywatelska - największy klub w Radzie Dzielnicy oraz koalicjant Jurczyńskiej-Owczarek - na razie zachowuje spokój. 

  - Przewodnicząca ogłosiła bezterminową przerwę. Termin kontynuacji sesji Przewodnicząca zapewne przedstawi niebawem. A powody takiego obrotu rzeczy dopiero omówimy - mówi dyplomatycznie Michał Matejka z PO, wiceszef Rady.

  Chcieliśmy zapytać przewodniczącą Teresę Jurczyńską-Owczarek o dzisiejszą sesję. Nie odebrała od nas telefonów. Gdy uzyskamy jej komentarz, powrócimy do sprawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  46Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~MIŚKIEWICZ-OSKAREK z OBI 46 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Kto został zgłoszony na kandydata do objęcia stanowiska w dzielnicy ? Czy ktoś z Państwa może mi to napisać ? Czy to na serio chodzi o kogoś z rodziny p. Teresy Jurczyńskiej-Owczarek ? Przecież chyba nie o jej syna - p. Oskara. Czy to nie ten pan już zasiada (przepraszam ... pracuje) w Radzie nadzorczej MPWiK w Piasecznie ? Tylko się pytam ... vivat PO, vivat dobra zmiana, choć nic się nie zmienia przy korycie.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 87 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tomek 45 10 miesięcy temuocena: 85% 

   Tu nie o Pomianowskiego chodzi. Jest napewno lepszym kandydatem niż Ciołko - ten to ma dopiero kompetencje. Tereska poprostu pokazała Kempie, że On nawet się wysikać bez niej nie może. Taka zniewaga nie pozostanie bez odpowiedzi ze strony burmistrza. Szykują się zmiany. Kempa skończy zaraz ten spektakl arogancji Jurczyńskiej.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 51 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 44 10 miesięcy temuocena: 40% 

   Gdyby o to chodziło, że Ciołkę wymieniają na Pomianowskiego to byłby to jakiś tam skok jakościowy, ale oni chcą Pomianowskiego dokoptować do Ciołki! Będziemy mieć niezłe duet, młodych karierowiczów :P

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 20 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc 43 10 miesięcy temuocena: 88% 

   Wysikać to się nie może przez prostatę a nie przez Tereskę...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 42 10 miesięcy temuocena: 58% 

   Proszę o jakieś merytoryczne argumenty dlaczego Antoni Pomianowski jest dobrym kandydatem na zastępce wiceburmistrza, który ma odpowiadać za oświatę i ochronę środowiska - bo wykształcenia ani doświadczenia ten młody człowiek żadnego nie ma w tych zakresach. Kolejny ursynowski misiewicz i tyle.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 46 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 41 10 miesięcy temuocena: 60% 

   Skąd twierdzenie że bez wykształcenia i doświadczenia, jakieś dane proszę. Plus poproszę informacje jakie dokładnie miał wykształcenie pan Guział i jakie kompetencje miał pan Machaj, burmistrz do spraw wałków?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 37 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 40 10 miesięcy temuocena: 45% 

   Ola przecież znasz się z Pomianowskim to o jakie dane Ci chodzi? Tutaj sobie możesz poczytać http://www.pomianowski.waw.pl/... o życiorysie Antoniego. Jeśli dwudziestoparolatek, który: 1. nie ma wykształcenia ani doświadczenia zw. z oświatą/ochroną środowiska 2. nie ma doświadczenia zawodowego 3. nie był nigdy wybrany nawet na radnego 4. zarządzał w życiu tylko jednoosobową agencją artystyczną czy 4-osobowym stowarzyszeniem ma zostać wiceburmistrzem odpowiedzialnym za oświatę i ochronę środowiska to jak to można inaczej nazwać jak kolesiostwem? Skoro uważasz, że ten ursynowski misiewicz jest właściwym kandydatem na to stanowisko to przedstaw nam proszę jego zalety.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 23 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 39 10 miesięcy temuocena: 47% 

   Nie znam się z panem Pomianowskim. Poznałam go kiedyś jak rozdawał ulotki i sprawił bardzo pozytywne wrażenie. Dużo czytam co się dzieje w dzielnicy i widzę że on działa. Nie wiem jakie ma doświadczenie zawodowe, ale wiem że wolę kogoś kto działa na Ursynowie a nie partyjny zrzut. Pan Machaj też nie był wybrany na radnego. I to po 4 latach bycia wiceburmistrzem.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 38 10 miesięcy temuocena: 58% 

   To może zamiast pchać się na stołek burmistrza, wystarczy jak będzie rozdawał urzedowe ulotki. To jest w jego zasiegu kompetencji jak piszesz. Swoją drogą chyba prosta sprawa, żeby licealista zlecił takie prace. A tak naprawdę to kolejny przykład kolesiostwa w wykonaniu IMU, jeszcze w głowach mieszkańców są nazwiska Janowski, Zenke, którzy zaraz po wyborach wskoczyli na krzesełka urzędnicze w ratuszu. Janowski to jeszcze błysnął szryfowaniem na parkingu urzędu i ursynowskich ulicach. Teraz wielki prezes spółdzielni mieszkaniowej (pewnie z ulicy :-)

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 37 10 miesięcy temuocena: 61% 

   Oj coś mi się zdaje, że kręcisz Oluś pisząc, że nie znasz pana Pomianowskiego :) A sadzę tak dlatego, że wspominasz już któryś raz naziwsko pana Machaja, który obecnie żadnej istotnej roli nie odgrywa. Pisałaś też, że fuchy dla działaczy Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa - Michała Zenki i Piotra Janowskiego załatwił przewodniczący projektu ursynów, Kamil Orzeł, "żeby kupić sobie ich lojalność", bo "Pomianowski nie miał wtedy nic do gadania bo to Orzeł był jedynym radnym". Zastanawia mnie skąd tak dobrze znasz kulisy, bo o tym chyba w prasie nie pisali mała kłamczuszko :)

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 36 10 miesięcy temuocena: 53% 

   Ciągnąc wątek dalej - Pomianowski dalej nie jest radnym i zważywszy na to jak śliskim jest gościem może nigdy nie zostać radnym - czy Twoim zdaniem Ola - pan Pomianowski ma teraz coś do gadania? Jako osoba dobrze poinformowana może podzielisz się również info, kto ogarnął fuchę w spółdzielni panu Janowskiemu? Gazeta Wyborcza pisała dzisiaj, że pan Matyjasiak znalazł zatrudnienie... w urzędzie dzielnicy. Czy możesz napisać jaką funkcję pełni tam teraz ten działacz obecnie IMU, a niegdyś AWS-u? *Co do tego działania pana Pomianowskiego to mi się to wydaje działaniem na pokaz, prawdziwą robotę odwala Hanna Wróbel, a pan Antoni chyba tylko spija śmietankę.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 35 10 miesięcy temuocena: 38% 

   Wspominam nazwisko pana Machaja bo miałam w pewnej sprawie parę lat temu go poznać. Nie było to przyjemne spotkanie. Potem go widziałam na liście wyborczej u siebie i bardzo się cieszyłam gdy się jednak nie dostał. Paskudna postać. Co do pana Matyjasiaka to nie mam pojęcia gdzie pracuje ale on chyba był urzędnikiem zanim został wiceburmistrzem?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 34 10 miesięcy temuocena: 36% 

   Co do Janowskiego to ja tam się znam za bardzo ale wiem jedno, prezesa wybiera rada nadzorcza więc co ma do rzeczy urząd dzielnicy??? I prosze mi tu nie zarzucać kłamstwa bo to bezczelność. Znalazłam artykuł w którym pisali o Zenke i Janowskim że to Orzeł im załatwiał, proszę bardzo http://www.haloursynow.pl/arty...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 33 10 miesięcy temuocena: 77% 

   Starego forumowicza nie nabierzesz, Olu (Pomianowska) :) ale doceniam, że starałaś/łeś się wybrnąć :)

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 32 10 miesięcy temuocena: 50% 

   Ola jakie ma znaczenie kto komu załatwiał i co ?? Ważne jest kto to wział. Rozumiem ze jak Orzeł załatwi Pomianowskiemu darmowe roznoszenie ulotek (w końcu jest specem w takich akcjach) to ten weźmie nnie mrugnąwszy okiem, bo Orzeł każe to Pomian musi :-) halo ziemi, czy masz mieszkańców za debili i myślisz że to łykną ???

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xyz 31 10 miesięcy temuocena: 51% 

   Kempa od kilku miesięcy nie wyrabia się z robotą. Wstydzi się przyznać i sam zagadać ale nie może doczekać się Pomianowskiego. Zobaczymy kogo bardziej się boi żony czy Teresy J-O!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 30 10 miesięcy temuocena: 91% 

   Zastanawia mnie dlaczego Jurczyńska została przewodniczącą rady, mogliby ją w końcu usunąć bo jej miejsce to jest w cyrku a nie w radzie dzielnicy. Od razu widać, że PO i ona mają jakiś układzik i pewnie niebawem dowiemy się na czym on polega ....

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 58 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~panna joanna 29 10 miesięcy temuocena: 99% 

   Tereska poniżyła nie tylko Pomianowskiego, ale także Kempę i wszystkich radnych, a w szczególności tych z PO, którzy wnioskowali o tę sesję. Ale czego się spodziewali po takiej zdrajczyni... Wygląda na to, że ksywa Pinokio, która przylgnęła do burmistrza nabiera nowego znaczenia, bo okazuje się tylko marionetką w rękach Jurczyńskiej.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 67 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł 28 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Skąd taka pewność, że to Pomianowski miał być powołany? Podobno nawet Orzeł jest wściekły, że Jurczyńska jest bardziej pazerna od niego i cofnął jej obietnice że wystartuje z Projektu Ursynów w przyszłych wyborach. Oni się wzajemnie w tej pazerności utopią.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 51 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Beka 27 10 miesięcy temuocena: 79% 

   Jurczynska ma Oskara? No nie mogę..., nie bo zajady mi popekaja buaahahaha!!!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Antoni 26 10 miesięcy temuocena: 100% 

   ma, dostała oskara za rolę w tytaniku

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 19 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ryży 25 10 miesięcy temuocena: 85% 

   Pomianowski... ha ha ha LIzus i sprzedawczyk. IMU młodzieżówka PO, ale ich zadaniem było uderzanie w Guziała, a teraz nikomu nie potrzebni. Najbardziej żałosne jest to, że Pomianowski nie ma żadnych kompetencji do sprawowania tej funkcji.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 24 10 miesięcy temuocena: 45% 

   Skoro tak zdegenerowana osoba jak Jurczyńska tak mocno blokuje kandydaturę pana Pomianowskiego, to znaczy że musi to być naprawdę dobry kandydat. Nie może być lepszej rekomendacji niż nienawiść tej okropnej kobiety. Trzymam za pana kciuki panie Antoni!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 23 10 miesięcy temuocena: 58% 

   Co za niesamowita zmiana wektorów :) Kiedy Pani Jurczyńska obraża mieszkańców to jest dla IMU ok, a kiedy blokuje fuchę kolejnemu ursynowskiemu misiewiczowi to jest nie ok. Himalaje hipokryzji.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 38 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kazik 22 10 miesięcy temuocena: 19% 

   Jak na Białołęce "przewodniczący" z PiS zwołał sesję na 20 minut przed jej rozpoczęciem to kolegom z PiS to się podobało, jak Jurczyńska (straszna przewodnicząca na marginesie) powiadomiła radnych na 9 godz przed sesją to PiS się strasznie oburza. Pomianowski to dobry kandydat na viceburmistrza i nie rozumiem zabiegów pani Jurczyńskiej

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Niki 21 10 miesięcy temuocena: 67% 

   Jurczyńska załatwiła Pomianowskiego bez mydła. Dziwię się jemu, że chce wchodzić do takiego bagna z takimi ludźmi jak Jurczyńska, Karczewski, Kempa, Ciołko. Oni go zjedzą. IMU strasznie zawodzi. Przez te umizgi do PO już wiele stracili, a jak wejdą do niej to przestaną istnieć. Ludzie to widzą.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 20 10 miesięcy temuocena: 55% 

   Zawodzi ?? śmieszny jesteś, robią co tylko możłiwe żeby dobrać sie do koryta. Żałośni są w tych swoich żebrach. Jak cofniesz się 2 lata wstecz to jak tylko zrobili koalicję na Ursynowie, to pierwsze co to Zenka i Janowski dostali robotę w urzędzie. A jak cofniesz się do kampanii wyborczej to poczytasz jaki to Pomianowski jest uczciwy, transparentny, krytykujący kolesiostwo, układy, itp.... Teraz za wszelką cenę dochłapać się do korytka za grube tysiące.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 42 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 19 10 miesięcy temuocena: 52% 

   Chyba nie doczytaleś. Jak przeczytasz dokładniej to dowiesz się że robotę dla Zenki i Janowskiego to Orzeł załatwiał, chciał kupić ich lojalność. Pomianowski nie miał wtedy nic do gadania bo to Orzeł był jedynym radnym.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 18 10 miesięcy temuocena: 62% 

   Ja już się dawno przestałem dziwić Pomianowskiemu. A z tym Janowskim i Zenką to prawda, mało tego, teraz Janowskiego wsadzili na szefa spółdzielni...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 17 10 miesięcy temuocena: 55% 

   A jakie to ma znaczenie ???? Szli pod sztandarem - "Stop kolesiostwu", a zaraz po wyborach tym sztandarem podtarli sobie i wyborcom tyłek, wciskając na miejsce swoich kolesi: Janowskiego i Zenke. Nie ważne kto załatwiał, jakby chcieli być wierni zasadom i hasłom to by nie przyjęli tej pracy. Nie mów mi i tym co czytają, że Orzeł każe, a Zenka i Janowski musi. Litości !!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 36 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lolek 16 10 miesięcy temuocena: 69% 

   Czy ktoś wie na jakie upokorzenia jest jeszcze gotowy Antoni Pomianowski aby zostać wiceburmistrzem i dostać gabinet, sekretarkę, pieczątkę i paczuszkę wizytówek ze swoim nazwiskiem? Żałosny człowiek.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 15 10 miesięcy temuocena: 91% 

   obecny zarząd też jest gotowy na wszystko aby utrzymać się przy korytku

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 42 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 14 10 miesięcy temuocena: 62% 

   Jak widać na załączonym obrazku Antoni Pomianowski jest gotowy na wszelkie możliwe upokorzenia, byle tylko dorwać się do stołeczka/koryta. Już to, że wspiera takie osoby jak Karczewski czy Jurczyńska-Owczarek pokazało jakim człowiekiem jest Pomianowski.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~klik klak 13 10 miesięcy temuocena: 82% 

   a już się witał z gąską

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 60 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 12 10 miesięcy temuocena: 52% 

   Jedyni ludzie którzy coś chcą zrobić dla naszej dzielnicy to chyba tylko Skubiszewski, Mackiewicz no i jeszcze ten Pominowski. Reszta to polityczne aparatczyki. Powinni się wstydzić za popieranie tej Jurczyńskiej.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 41 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 11 10 miesięcy temuocena: 27% 

   Tyle tylko, że Mackiewicz i Pomianowski wspierali od początku Jurczyńską, Skubiszewski raczej nie, bo to przez nią stracił mandat radnego.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ola 10 10 miesięcy temuocena: 97% 

   Skubiszewski razem z Lenarczykami wsparł Jurczyńską i o mały włos uchronił ją przed odwołaniem w grudniu.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 37 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 9 10 miesięcy temuocena: 100% 

   @Ola i to było głupie z ich strony.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 31 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jasnowidz 8 10 miesięcy temuocena: 70% 

   Jurczyńskiej już dawno powinno nie być w Radzie ale tacy Skubiszewscy i Lenarczyki uparli się żeby została i smridziła na Ursynowie. Jak mógł Otwarty Ursynów tak postąpić? Śmierdzi teraz na całą Warszawę dzięki Skubiszewskim i Lenarczykom :(

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 64 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zieeeeeew 7 10 miesięcy temuocena: 52% 

   Antek nie wypisuj głupot dzieciaku

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przemo 6 10 miesięcy temuocena: 76% 

   ~Jasnowidz a ty to chyba przypadkiem nie jesteś z naszego ursynowa, które jeszcze do dziś nie może dojść do siebie po stracie skubiszewskich i lenarczyków? Musiały tam niezłe wały odchodzić, że od nas odeszli i dobrze zrobili.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 31 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kenez 5 10 miesięcy temuocena: 91% 

   Fajnie się czyta takie komenty :) Już sami działacze którzy przechodzą z jednego ugrupowania do drugiego zaczynają się gubić gdzie akurat są :P

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michał 4 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Jurczyńska już wie że jest na wylocie i stara się jeszcze ugrać ile się da dla siebie i swojej rodziny. To jest jej koniec.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ireneusz 3 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Jurczynska zaszkodziła bardzo wielu mieszkańcom Urynowa!Kiedys osobiście odwiedzała ludzi w ich mieszkaniach,prosząc o pieniadze na sady,tłumacząc to tym,ze bedzie walczyć o regulacje prawna gruntow!Gdy przegrała i mieszkancy Imielina upomnieli sie u niej o zwrot pieniedzy to...odesłała ich do swojego adwokata. Oby ta karierowiczka raz na zawsze zniknela z krajobrazu Ursynowa!!!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Daniel 2 10 miesięcy temuocena: 98% 

   Podobno pewna pani dowiedziała się rano że PO nie poprze kandydatury jej syna na wiceburmistrza i wstrzymano sesje nadzwyczajną bo pewien radny podobno zaproponował aby wiceburmistrzem został Maciek?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 53 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~trix 1 10 miesięcy temuocena: 98% 

   Oskarek na wiceburmistrza? To już mu sie nie podoba robota w piaseczyńskich wodociągach?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 52 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1195 sekundy
  REKLAMA