REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Panie chwilę przed biegiem Dnia Kobiet

  Panie chwilę przed biegiem Dnia Kobiet (KT)

  Drugi bieg cyklu Grand Prix Warszawy - Ursynów 2019 dedykowany był wszystkim paniom, które wczoraj obchodziły Dzień Kobiet. Dziarskie miny, fantastyczna atmosfera i kwiaty na mecie - miłym akcentem podkreślono sportową sobotę na Kabatach. Na linii startowej nie zabrakło oczywiście panów, którzy przyszli, żeby śrubować indywidualne rekordy.

  Bieg Grand Prix Warszawy - Ursynów 2019 odbywał się na dystansie 10 km. Przy Lesie Kabackim pojawiła się solidna reprezentacja dzielnicowych biegaczy, którzy starają się wykręcać jak najlepsze wyniki na przestrzeni całego sezonu. 

  Z okazji wczorajszego Dnia Kobiet bieg miał wyjątkowy charakter. Wszystkie panie otrzymały drobne upominki i kwiaty, kiedy tylko zameldowały się na linii mety. Poza tym najlepsza szóstka dostała atrakcyjne nagrody. - To bardzo miły gest, przybiegłam totalnie zmęczona i bez sił. Dostałam kwiatek i uśmiechnęłam się pod nosem, to urocze - mówi Sylwia.

  Panie wystartowały chwilę po godz. 11:00. Kilka minut później ruszyli panowie. Warunki sprzyjały biegaczom - silny wiatr zerwał się dopiero przed ceremonią wręczenia nagród zwycięzcom.

  - Progonoza pogody nas straszyła, ale na szczęście jak dotąd jest pięknie. W lesie super - sucho, słonecznie i bez wiatru. Może trochę zawiewa na polanie, ale to nie powinno przeszkadzać. Jest fantastycznie i się bawimy - po starcie zawodników mówiła Alina Sakwa z AcitveSports, organizatorka biegu.

  CIĄG DALSZY RELACJI POD GALERIĄ ZDJĘĆ

  Pierwsze na mecie zameldowały się najszybsze z pań. W stawce doszło jednak do przetasowań i najlepsi z panów dogonili grupę kobiecą. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Mimo wysiłku i wylanego potu u każdego dało się zauważyć uśmiech. - Był lekki wiatr, ale w zasadzie nie przeszkadzał. Mi poszło umiarkowanie, było raczej słabo, ale przynajmniej stabilnie - chwilę po zakończonym biegu żartobliwie ocenił Hubert.

  Niezależnie od wyniku wszyscy rozgrzali się przy gorącej zupie i herbacie. Po naładowaniu baterii nadszedł czas na wręczenie nagród szóstce najszybszych pań i trójce najlepszych wśród mężczyzn.

  Najszybsze wśród pań: 1. Marta Kaźmierczak, 2. Marta Jusińska, 3. Anna Sawicka, 4. Monika Nawrat, 5. Paulina Prugar, 6. Bożena Josypenko

  Najszybsi wśród panów: 1. Artur Jabłoński, 2. Sebastian Polak, 3. Jędrzej Josypenko

  Więcej na www.sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2891 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO