REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 listopada 2019, 17:32

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czy próbowałaś kiedyś policzyć, ile razy kupiłaś karnet na siłownię, a potem omijałaś to miejsce szerokim łukiem? Ile wymówek potrafiłaś wymyślić, aby tam nie iść? A czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego tak się dzieje, dlaczego następnym razem zaczniesz od nowa już na pewno ostatni raz?

  Odpowiedź jest prosta, większość klubów sportowych bazuje na naszych kobiecych kompleksach i zachwianej pewności siebie. A teraz wyobraź sobie dzień, w którym nie możesz doczekać się końca pracy, aby biegiem udać się do klubu fitness, który naprawdę lubisz. 

  Pomyśl, że jest miejsce, gdzie czujesz się swobodnie i nie masz wrażenia, że omyłkowo znalazłaś się na pokazie mody i na dodatek występujesz w ubraniach modnych kilka sezonów temu. Na fitnessowej mapie Warszawy istnieje takie miejsce. To LadiesGym - klub sportowy przyjazny kobietom. Brzmi nieco jak akapit wyrwany z bajki, a jednak to prawda, zaś sekret tkwi w filozofii przyświecającej działalności klubu.

  Przyjazna atmosfera, nowe znajomości

  LadiesGym został stworzony z myślą o wszystkich kobietach niezależnie od wieku, wyglądu czy celu. Tutaj możesz schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wytrzymałość, utrzymać swoją sprawność lub po prostu zacząć swoją przygodę ze sportem. Trening trwa 30 minut i jest oparty na różnorodnych ćwiczeniach obwodowych, co sprzyja uzyskaniu szybkich i widocznych rezultatów. Ćwiczysz zawsze pod okiem wykwalifikowanych trenerek, które dobiorą odpowiedni dla Ciebie zestaw, dzięki czemu nie będziesz czuć się zagubiona w dżungli siłownianych maszyn. Stałym punktem grafiku są zajęcia dodatkowe oraz warsztaty, podczas których wzbogacisz swoją wiedzę na temat treningu i zdrowego żywienia. W LadiesGym panuje przyjazna atmosfera, tutaj nie musisz się wstydzić i ukrywać siebie. Zajęcia odbywają się w kole, dlatego zawsze po swojej lewej lub prawej ręce masz towarzyszkę ćwiczeń, a motywacyjne pogawędki jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

  Czas spędzony w LadiesGym to także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości. Przecież w grupie zawsze raźniej, a w szczególności kiedy dookoła są wspaniałe kobiety z ciekawymi, często wręcz wzruszającymi historiami do opowiedzenia. Bo dla nas ważna jest także społeczność, którą tworzą klubowiczki i którą możesz tworzyć także Ty.

  Rzuć okiem na nasz fitnessowy świat

  Śmiało, odwiedź stronę internetową LadiesGym i rzuć okiem na nasz fitnessowy świat. Przy okazji możesz odebrać dwa prezenty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Tylko teraz zupełnie za darmo możesz otrzymać dietetyczny e-book pełen porad i przepisów o wartości 100 zł oraz umówić się na darmowy trening z najlepszą trenerką w LadiesGym. Brzmi jak idealny pakiet startowy? Zostaw nam do siebie kontakt, a resztą się już zajmiemy. Do zobaczenia!

  Więcej na https://ladiesgym.pl/

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2789 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020