REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-01----31-01-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2019, 11:10 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 17 PSP w Warszawie)

  Dzisiaj w nocy na ul. Janowskiego straż pożarna interweniowała podczas pożaru spowodowanego przegrzaniem i zapłonem „podkręconych” akumulatorów do roweru elektrycznego.

  W nocy ze środy na czwartek ursynowska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza dostała wezwanie do pożaru w lokalu przy ul. Janowskiego. Straż pożarna wstępnie podaje, że przyczyną wybuchu pożaru była wada instalacji i nieostrożność osób dorosłych.

  Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić lokator ładował akumulatory od roweru elektrycznego, które wcześniej trochę zmodyfikował oraz zrobił własne ładowarki pod te pojemności. Najwyraźniej musiał coś źle policzyć, bo kiedy pozostawił podrasowany sprzęt w domu, podczas jego nieobecności musiał się on mocno przegrzać i doszło do zapalenia. Policja jest w trakcie określania dokładnej przyczyny pożaru.

  Strażacy apelują o rozsądek i ostrożność, bo każdy pożar może okazać się tragiczny w skutkach zarówno dla lokatorów, jak i ich sąsiadów.

  - Pozostawienie bez nadzoru ładujących się akumulatorów oraz dokonywanie przeróbek stacji ładujących może skutkować takim właśnie pożarem – ostrzega straż pożarna.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 45

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 9
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2915 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020