REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Każdy z nas doskonale wie, jak trudno jest trafić na dobrego lekarza specjalistę. I nie chodzi tu tylko o właściwą diagnozę i leczenie. Równie ważna jest atmosfera, w której to się odbywa.

  Dziś opowiemy o jednym z takich miejsc, gdzie przyjazny klimat i pełen profesjonalizm idą w parze – o Centrum Laryngologii Mille Medica na Ursynowie w Warszawie.

  Mille Medica

  Przychodnia medyczna Mille Medica mieści się przy ulicy Lanciego na warszawskim Ursynowie. Założona została w 2006 roku przez wybitnego specjalistę w dziedzinie laryngologii profesora Andrzeja Kukwę i jego syna doktora Wojciecha Kukwę, również specjalizującego się w otolaryngologii.

  Początkowo centrum zajmowało się głównie w diagnostyką i leczeniem schorzeń o podłożu laryngologicznym. Z czasem do współpracy zaproszono również specjalistów z innych dziedzin – alergologii, dermatologii, neurochirurgii, dietetyki czy logopedii. A wszystko to w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby pacjentów. Jedno pozostało niezmienne – przyjazna, rodzinna wręcz atmosfera i wzajemne zaufanie, i to nie tylko w relacji lekarz–pacjent. Jak niejednokrotnie podkreślali założyciele przychodni Mille Medica, ich przewagą nad konkurencją jest zespół specjalistów-przyjaciół, na który zawsze można liczyć, a którego wiedza i doświadczenie nie ma sobie równych.

  Konsultacje medyczne, diagnostyka i leczenie zachowawcze

  W klinice Mille Medica na pacjentów czekają nie tylko laryngolodzy specjalizujący się w leczeniu dorosłych i dzieci. Jest ich oczywiście najwięcej i mają sporo pracy, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Po poradę laryngologiczną mogą tu się udać również nurkowie – zarówno Ci, którzy dopiero poznają podwodny świat, jak i Ci, którzy pragną do niego wrócić. Z kolei doświadczeni lekarze foniatrzy służą pomocą tym, którzy mają kłopoty z głosem.

  Na brak pracy nie mogą narzekać również specjaliści z innych dziedzin medycyny, którzy współpracują z przychodnią Mille Medica. Są to m.in. alergolodzy, którzy nie tylko przeprowadzą testy alergologiczne, zdiagnozują rodzaj alergii i będą czuwać nad leczeniem. Dermatolodzy zadbają o stan naszej skóry, przeprowadzą diagnostykę znamion skórnych, a w razie konieczności pobiorą wycinek do badań histopatologicznych. Dietetycy w oparciu o nasze potrzeby i stan zdrowia opracują najlepszą dla nas dietę. Logopedzi pomogą pozbyć się wad wymowy. Warto dodać, że wiele niezbędnych badań może być wykonanych bezpośrednio w klinice. Są to m.in. takie badania, jak fiberoskopia, audiometria, tympanometria czy USG narządów głowy i szyi.

  Zabiegi i operacje

  Doświadczony zespół lekarzy laryngologów Mille Medica nie tylko zdiagnozuje chorobę i zaproponuje najlepsze metody leczenie. W razie konieczności wykona też zabiegi radiochirurgiczne, takie jak plastykę małżowin nosowych czy usunięcie polipów z jam nosa. Skoryguje też operacyjnie przegrodę nosową czy przeprowadzi endoskopową operację zatok. A wszystko to przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego. W klinice Mille Medica mogą też zostać wykonane zabiegi z zakresu dermatologii.

  Leczenie chrapania i bezdechów

  W przychodni Mille Medica bardzo istotną rolę przypisuje się leczeniu chrapania i bezdechów sennych. Dość często problem ten jest bagatelizowany. Tymczasem ma on istotny wpływ na nasze samopoczucie, a także może być przyczyną wielu chorób naczyniowo-sercowych. W klinice przy Lanciego do tego zagadnienia podeszli kompleksowo. Program leczenia chrapania opracował interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów. Obejmuje on wszystkie etapy – od badań i diagnostyki w celu rozpoznania przyczyny problemu poprzez dobór najskuteczniejszej metody leczenia aż po monitorowanie efektów. Specjaliści z Mille Medica twierdzą, że chrapania można się pozbyć znacznie szybciej, niż myślimy. A pierwszym krokiem do tego jest przeprowadzenie badania snu przy użyciu specjalnego pakietu DobraNoc. Można go zamówić na stronie internetowej kliniki. Zebrane podczas badania dane posłużą jako punkt wyjścia do dalszego planowania leczenia podczas konsultacji ze specjalistą Mille Medica.

  Warto sięgnąć po to rozwiązanie.

  Centrum Laryngologii Mille Medica

  • ul. Lanciego 13, lok. 4 i 5
  • 02-792 Warszawa
  Artykuł załadowany: 0.1527 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019