REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Wdziękiem, uśmiechem i talentem – duńska ekipa Latających Superdzieciaków podbiła serca ursynowskiej publiczności. - Są niesamowici! Widać ogrom pracy jaki w to wkładają - komentowali widzowie, którzy w sobotę obejrzeli niesamowite show w Arenie Ursynów.

  Nazwa zespołu akrobatycznego „Flying Superkids” nie jest ani trochę przesadzona. – Te dzieciaki naprawdę latają! – słychać było z widowni, która gromkimi oklaskami nagradzała młodych akrobatów za ich ciężką pracę.

  Pomiędzy kolejnymi występami, z wyświetlonych filmików, można było się dowiedzieć, jak wygląda codzienne życie małych Duńczyków. Wszyscy chodzą normalnie do szkoły, trenują wspólnie trzy razy w tygodniu, aby później występować na całym świecie.

  Poruszają się specjalnym autobusem, który służy im za hotel na kółkach – jedzą w nim, a czasem śpią. Jeżdżąc od kraju do kraju znajdują też czas na zawiedzenie i poznawanie lokalnych zwyczajów. Są dla siebie jak wielka rodzina, z którą spędzają bardzo dużo czasu.

  Podczas show w Arenie Ursynów mogliśmy podziwiać młodych akrobatów podczas rozmaitych skoków, salt i układów z użyciem skakanek, trampolin i hula hop. Na scenie pojawił się także zabawny miś – maskotka zespołu oraz Jim, który zachwycił zręcznością podczas jazdy na monocyklu z setką kieliszków.

  Wrażenie na najmłodszych widzach robiły nie tylko umiejętności rówieśników, ale także oprawa muzyczna i dźwiękowa imprezy. – Córka już chce się zapisywać na akrobatykę, lepszej zachęty nie mogła mieć – komentuje mama pięcioletniej Lilii. Może to będzie pierwszy krok do powstania ekipy Ursynowskich Superdzieciaków?

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z SHOW FLYING SUPERKIDS W ARENIE URSYNÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3019 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019