REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Powitanie wakacji w DOK Ursynów

  Powitanie wakacji w DOK Ursynów (DOK Ursynów)

  REKLAMA

  Wakacje w mieście nie muszą być nudne, tym bardziej, że ursynowska oferta kulturalna w tym sezonie jest wyjątkowo bogata. Bezpłatne przestawienia, koncerty i potańcówki będą odbywały się w całej dzielnicy, także w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy Kajakowej. W lipcu i sierpniu placówka przygotowała moc atrakcji!

  Tegoroczne lato upływa pod hasłem imprez plenerowych. Na skwery, polany i do parków przeniosły się zajęcia i przedstawienia dla dzieci, pod chmurką obejrzymy także filmy i wysłuchamy koncertów.

  Na terenie przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury na ul. Kajakowej czekają na nas przedstawienia w ramach „Dziecięcego Lata Teatralnego Obwodnica” (więcej informacji w naszym osobnym artykule - tutaj), a także cykl baśni muzycznych. W niedziele, 15 lipca i 5 sierpnia o godz. 13:00, Ewa Szawłowska zabierze dzieci w niezwykłą bajkową podróż w czasie z księżniczką Muzalindą.

  W DOK nie zabraknie także koncertów skierowanych do starszej publiczności – usłyszymy m.in. wybitną artystkę jazzową Agę Zaryan w koncercie z okazji 74. rocznicy wybuchu „Powstania Warszawskiego” (1 sierpnia godz. 13:00).

  Na scenie pojawią się również przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. „High-Flight Band” z repertuarem soulowym, funky i R&B zagości w DOK-u 27 lipca o godz. 19:00, a zespół „Bodo” ze szlagierami z dwudziestolecia międzywojennego - 19 sierpnia o godz. 19:00.

  Absolutnym hitem od kilku sezonów są ursynowskie potańcówki, także te lokalne. Na parkiecie przed DOK-iem przy Kajakowej, mieszkańcy zatańczą ponownie 11 sierpnia w godz. 17:00 – 21:30. Letni sezon zakończy plenerowy koncert w rytmach bałkańsko-bluesowych „Święte Kwiaty Fasoli”, który odbędzie się 25 sierpnia o godz. 19:00.

  Tym, którym wydaje się, że Kajakowa leży na końcu świata podpowiadamy, że jest tam dobry dojazd autobusowy (przystanek: Bogatki, linie: 209, 709, 715, 727, 737, 739), a w lecie, kiedy korki nam nie grożą, to dosłownie 10 minut jazdy samochodem lub krótka przejażdżka rowerowa przez Las Kabacki. Polecamy!

  O wszystkich imprezach na Ursynowie z wyprzedzeniem dowiesz się z naszego stale aktualizowanego Kalendarza!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Laluna 3 7 miesięcy temu

   A gdzie można zobaczyć zdjęcia z niedzielnej potancówki przy dźwiękach saksofonu? Dwie panie robiły.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~s8S9ssss 2 7 miesięcy temu

   A jak tam dojechać? Ja mieszkam na Ursynowie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wells 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Potańcówki to nudne imprezy dla starszych dziadków :////

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2618 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO