REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Lato tuż tuż, kolonie oraz rodzinne wyjazdy zaplanowane, a uczniowie z niecierpliwością odliczają dni do ostatniego dzwonka. Coraz wyższe ceny letniego wypoczynku oznaczają jednak, że w tym roku dzieci większą niż zwykle część wakacji spędzą w domu. Godziny oczekiwania na powrót rodziców z pracy często kończą się przed ekranem smartfona lub komputera, warto więc zagospodarować pociechom wolny czas i zadbać o to, by dobrze spędziły go w gronie rówieśników, a przy okazji zdobyły nowe umiejętności.

  Ursynowska szkoła języków obcych Sokrates przygotowała na wakacje ciekawą ofertę dla młodszych i starszych dzieci, które latem pozostają w Warszawie. Podobnie jak w minionych latach, Sokrates zaprasza na tygodniowe tematyczne warsztaty językowe Young Explorers, w trakcie których uczestnicy wyruszą na wyprawę do ciekawych zakątków naszej planety, odbędą podróż w czasie i stworzą dzienniczek podróży, poznają niezwykłych superbohaterów, będą miały okazję wykazać się talentem artystycznym oraz twórczo spędzą czas uczestnicząc w grach i zabawach prowadzonych przez doświadczonych polskich nauczycieli oraz native speakers. 

  Tygodniowy turnus składa się z pięciu stacjonarnych spotkań w trzech blokach tematycznych w małej grupie rówieśniczej (7-9 lub 10-12 lat), w czasie których realizujemy autorski program edukacyjny w języku angielskim – mówi dyrektor szkoły, Magdalena Rowecka. Dzieci będą ćwiczyć praktyczną komunikację, zdobywać nową wiedzę i przy okazji różnych gier i zabaw poznają wiele angielskich słówek. Na pewno będzie to doskonała okazja, by nadrobić braki spowodowane długim okresem edukacji online w czasie pandemii. 

  Wakacyjne warsztaty dla dzieci są organizowane w Sokratesie od lat i dzięki sprawdzonej formule uczestnicy nie nudzą się i nie mają poczucia, że zostali ‘za karę’ wysłani w wakacje do szkoły. Sokrates proponuje elastyczny model zajęć, w ramach którego rodzice mogą wybrać jeden, dwa lub trzy 90-minutowe bloki, w tym jeden prowadzony przez native speakera, z których każdy poświęcony jest innej tematyce. 

  Pięciodniowy turnus składający się z trzech bloków obejmuje aż 30 godzin lekcyjnych, czyli niemal odpowiednik semestralnego kursu językowego i jest doskonałą okazją, by zanurzyć się w język oraz przełamać bariery komunikacyjne w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. 

  Z pewnością będzie to wartościowa alternatywa dla godzin spędzonych przed ekranem telewizora lub smartfona, a nawet dla wakacyjnego obozu językowego bez dużego obciążenia dla domowego budżetu – podkreśla dyrektorka szkoły.

  Starsze dzieci i młodzież oraz dorośli także znajdą coś dla siebie w wakacyjnej ofercie Sokratesa, na przykład, konwersacje w języku angielskim - w małej grupie lub w formie zajęć indywidualnych, które latem ofertowane są w promocyjnych cenach.

  W ostatnim tygodniu wakacji Sokrates zaprasza na warsztaty Back to School i rozgrzewkę językową przed wrześniowym powrotem do szkoły, zaś na początku września szkoła organizuje intensywny kurs English-Speaking Countries in a Nutshell dla uczniów planujących udział w konkursie kuratoryjnym lub olimpiadzie języka angielskiego. W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z autentycznymi zadaniami konkursowymi z minionych lat i będą poznawać tajniki kultury krajów anglojęzycznych. 

  Szczegółowe informacje na temat oferty wakacyjnej można uzyskać telefonicznie w oddziałach Sokratesa lub znaleźć na stronie internetowej szkoły

  *Sokrates jest jedyną na Ursynowie szkołą językową posiadającą prestiżowy znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty. Szkoła realizuje innowacyjny program edukacyjny National Geographic Learning i oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w placówkach zlokalizowanych tuż przy stacjach metra Natolin i Kabaty.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4324 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022