REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Rodzinne zdjęcie z Mikołajem to obowiązkowy punkt programu

  Rodzinne zdjęcie z Mikołajem to obowiązkowy punkt programu (MSO)

  W niedzielę Arena Ursynów zmieniła się w prawdziwy Legoland. Wśród miliona klocków dzieci czuły się jak w raju. Święty Mikołaj czuwał nad wszystkim i znalazł czas, aby z każdym zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

  To kolejne Mikołajki z klockami Lego, które odbyły się na Ursynowie. Pomysł spotkał się z takim entuzjazmem najmłodszych mieszkańców, że dzielnica postanowiła kontynuować ten pomysł. A że zabawa Lego nigdy się nie nudzi, to impreza co rok przyciąga setki zainteresowanych.

  Zbuduj swój świat

  Na terenie hali wyznaczono strefy, w których dzieci mogły budować bajkowe miasteczka z serii Lego Friends albo całkiem rzeczywiste z serii City. Najmłodsi z chęcią nurkowali w basenach z Duplo, ale największym powodzeniem cieszyła się strefa Gwiezdnych Wojen.

  - Kamil jest zachwycony, jesteśmy już drugą godzinę. W zeszłym roku było tak samo. Świetna zabawa – mówiła mama sześciolatka z Imielina.

  Między stanowiskami do budowania przechadzały się figurki Lego wielkości dorosłego człowieka. Dzieci były zachwycone. Co odważniejsze podbiegały do postaci i przybijały sobie z nimi piątkę.

  Nie tylko klocki

  Strzałem w dziesiątkę okazała się strefa gier planszowych wydawnictwa Egmont. Całe rodziny zasiadały tu, aby wspólnie rozegrać partyjkę jednej z planszówek. Zagrać można było m.in. w przeskalowane „Pędzące żółwie” czy w „Luxtorpedę”.

  - Świetnie się bawimy. Czujemy, że to taka nasza wspólna rodzinna niedziela. Córka nie bardzo lubi budować z klocków, ale planszówki to coś akurat dla niej – mówi pan Robert.

  Także strefa gier sportowych, czyli piłkarzyki i badminton, była cały czas oblegana. Podobnie jak strefa gier video, do której stała kolejka oczekujących. Sporą widownię zebrało także przedstawienie teatralne o wesołych zwierzątkach.

  Jednak największą atrakcją było oczywiście pojawienie się Świętego Mikołaja. Do zdjęcia z gospodarzem imprezy od razu ustawiała się kolejka. Dzieci wychodziły z uśmiechem i upominkiem od dzielnicy. Na „do widzenia” można było dostać słodką niespodziankę w postaci pączka. Patronem medialnym imprezy był portal Haloursynow.pl

  W GALERII ZDJĘCIA Z TEGOROCZNYCH MIKOŁAJEK:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3534 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020