REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Za oknem szaro i buro? W sobotni wieczór Arena Ursynów kipiała energią! Sprawcami zamieszania byli uczestnicy 20. Festiwalu Fitness UCSiR 2016.

  Dynamiczna muzyka, charyzmatyczni trenerzy i wycisk, jaki uczestnicy imprezy zapamiętają do następnego roku... Tak wyglądała 20. edycja Festiwalu Fitness - największej tego typu imprezy w Warszawie, organizowanej przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

  Zajęcia rozpoczął Tomasz Zamiela, międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, pomysłodawca ćwiczeń Speed Up. Tomek dał uczestnikom mocno w kość podczas autorskiego treningu Speed Up z narastającym tempem, ale nikt nie narzekał.

  - Jesteśmy wykończone, ale przeszczęśliwe a endorfiny... na najwyższym poziomie! - śmieją się dziewczyny, biorące udział w 20. Festiwalu Fitness.

  - To świetna impreza, największa w Warszawie, cudowna atmosfera, świetna akustyka. Tutaj można poznać nowości w fitnessie i miło spędzić czas z przyjaciółmi - mówi Tomasz Zamiela.

  VIDEO: Letnia zadyma w środku jesieni w Arenie Ursynów

  Drugim z trenerów 20. Festiwalu Fitness był Michał Kurpet, który poprowadził zajęcia Strong by Zumba. To najnowszy program łączący trening interwałowy o wysokiej intensywności ze specjalnie przygotowaną muzyką, która motywuje do wysiłku. Wieczór zakończyła Zumba, czyli niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem.

  Festiwal fitness był także doskonałą okazją, by dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Marka Feel Joy! zaprosiła do promocyjnych zakupów odzieży dance and fitness. Podczas konkursów można było wygrać karnet do klubu fitness i nagrody niespodzianki. Patronem medialny imprezy jest Haloursynow.pl

  ZOBACZ FOTOGALERIĘ ZDJĘĆ Z FESTIWALU FITNESS 2016

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.0693 sekundy
  REKLAMA