REKLAMAA1 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 lutego 2021, 09:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Z pracą w pandemii nie jest łatwo, szczególnie jeśli chodzi o osoby nie posiadające wykształcenia. Coraz więcej osób szuka szkół średnich dla dorosłych. Brak wykształcenia stoi nam na przeszkodzie do lepszych zarobków czy intratnego awansu.

  A może by tak do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych?

  Czym jesteśmy starsi, tym trudniej wchodzi nam wiedza do głowy. Często rezygnujemy z kształcenia, ponieważ założyliśmy rodzinę, pojawiły się dzieci i boimy się, że nie podołamy wszystkim obowiązkom. Nie ma potrzeby byśmy się obawiali. Liceum Ogólnokształcące Vademecum  oraz Liceum dla Dorosłych w Nysie jest bardzo przyjazne uczniom jak i osobom pracującym, które posiadają rodziny. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna wspiera uczniów w ich chęci poszerzenia wiedzy oraz zdobycia lepszego wykształcenia. Nauka wzbogacana jest dodatkowymi zajęciami zwiększającymi wiedzę w danym obszarze kształcenia. Szkoła posiada 18-letnie doświadczenie w kształceniu osób dorosłych, a w sytuacji pandemicznej jaką mamy obecnie posiada sale do zajęć zdalnych. Jako jedna z nielicznych szkół oferuje bardzo ciekawe profile.

  Jakie kierunki są możliwe do wyboru w LO Vademecum?

  LO Vademecum jako jedna z nielicznych szkół oferuje bardzo ciekawe kierunki, jak:

  • profil dziennikarski – gdzie słuchacze poznają tajniki dziennikarstwa,
  • profil językowo – turystyczny – tutaj słuchacze przygotowywani są do organizowania działalności turystycznej, obsługiwania klientów, zdobywania uprawnień przewodnika turystycznego,
  • profil promocja zdrowia – słuchacze między innymi nauczą się udzielania pomocy drugiej osobie,
  • profil wojskowy – to klasa mundurowa, która słuchaczy przygotuje do pracy w policji i w zawodach związanych z prawem, wojskowością, pożarnictwem i ratownictwem medycznym.

  Vademecum – Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe

  Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum https://www.vademecum.nysa.pl/ to nie tylko liceum ogólnokształcące i liceum zaoczne, ale również studia, szkolenia, warsztaty oraz kursy. Znajdą tu coś dla siebie nauczyciele, ekonomiści, dietetycy, osoby z branży turystycznej, z branży medycznej, dziennikarskiej, kosmetolodzy, floryści. Do wyboru również kursy zawodowe dla fotografów,  z rozwoju osobistego oraz BHP i pierwszej pomocy.

  Nauka w każdym wieku jest wskazana, jeśli nie dla rozwoju zawodowego, to dla nas samych, abyśmy jak najdłużej mogli być aktywni.

  Artykuł załadowany: 0.2964 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021