REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zależy Ci na wymodelowaniu sylwetki i ujędrnieniu ciała? Sprawdź, dlaczego liposukcja jest świetnym wyborem!

  Liposukcja to sposób na efektywne wymodelowanie sylwetki i poprawienie tych elementów wyglądu, które mogą być przyczyną kompleksów - począwszy od odkładania się tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach, poprzez drugi podbródek, a skończywszy na ginekomastii u mężczyzn. To także jedna z metod na wygładzenie zmarszczek.

  Co to jest liposukcja? 

  Liposukcja to zabieg chirurgiczny polegający na odsysaniu tłuszczu. Pozwala on na wysmuklenie sylwetki i jednocześnie jej wymodelowanie. Jego zaletami jest mała inwazyjność, natychmiastowy efekt i krótka rekonwalescencja. Dzięki liposukcji można efektywnie usuwać niechciany tłuszcz z brzucha, talii, ud, kolan, łydek, placów, ramion, podbródka, pośladków, a nawet wzgórka łonowego.

  Jak przebiega liposukcja?

  Pierwszym etapem liposukcji jest nawodnienie tkanki podskórnej roztworem, który ją znieczula i powoduje obkurczenie okolicznych naczyń krwionośnych. Później następuje rozluźnienie tkanki tłuszczowej przy pomocy sondy emitującej ultradźwięki. Zostaje wywołane zjawisko kawitacji, czyli pojawienie się mikro pęcherzyków gazu. W końcowym etapie rozluźniona masa komórkowa jest odsysana. Ten uzyskany materiał składa się z żywych komórek tłuszczowych i macierzystych z małą ilością tkanki łącznej i ilości krwi.

  Dlaczego i kiedy warto wykonać zabieg?

  Dzięki liposukcji można modelować ciało i nadawać mu właściwe proporcje. Za sprawą zabiegu uzyskuje się długotrwałe efekty, z racji tego, że tkanka tłuszczowa nie odnawia się. Z racji tego, że zabieg jest nieinwazyjny, może być dobrym sposobem na pozbycie się kompleksów związanych z wyglądem.

  Odkładanie się tkanki w problematycznych miejscach 

  Liposukcja sprawdza się bardzo dobrze przy miejscowej otyłości, czyli odkładaniu się tkanki tłuszczowej w niektórych problematycznych miejscach ciała: na brzuchu, pośladkach i udach.

  Twarz - podbródek i policzki 

  Może być sposobem na poradzenie sobie z kompleksem podwójnego podbródka i opadających policzków.

  Ginekomastia u mężczyzn

  Liposukcja często wykonywana jest także u mężczyzn, którzy cierpią na ginekomastię tłuszczową związaną z nadmiernym powiększeniem gruczołów piersiowych.

  Modelowanie ciała

  Wykorzystując Vaser Lipo do liposukcji można wykorzystać pozyskany materiał na przeszczep tłuszczu. Tym samym to świetny sposób do modelowania ciała. Dzięki temu można powiększyć piersi lub pośladki. Tłuszcz jest naturalnym materiałem wypełniającym, a komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego mają zdolność regeneracyjne i potencjał zdrowotny po implantacji w tkanki. Warto przed liposukcją poczytać więcej o zabiegu i o tym, jak się do niego przygotować: https://centrumliposukcji.pl

  Jakie są efekty liposukcji?

  Najważniejszym efektem liposukcji jest efekt odsysania tłuszczu, czyli miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej. To jednak nie wszystko! Przy zastosowaniu lasera Vasera Lipo można ujędrnić i nadać sprężystość skórze. Warto nadmienić, że efekty odsysania tłuszczu są trwałe. 

  Tkanka tłuszczowa nie odnawia się w miejscach, z których została usunięta, jednak warto mieć na uwadze, że może pojawić się gdzie indziej i zaburzy proporcje ciała. Liposukcja nie jest lekiem na otyłość, jednak pozwala na pozbycie się kompleksów i wymodelowanie swojej sylwetki.

  Artykuł załadowany: 0.2524 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021