REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Sklep, który przywozi codzienne zakupy w 10 minut? To pomysł polskiego start-upu LISEK działającego na także na Ursynowie. W sklepie dostępne są m.in. artykuły spożywcze, kosmetyki, produkty dla dzieci i do domu. Lisek otwarty jest siedem dni w tygodniu od 08.00 do 23.00. Z usługi korzystać można za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej na telefony z systemami operacyjnymi Android i iOS.

  LISEK to w 100% polski start-up – jeden z pionierów wśród sklepów z usługą ekspresowych dostaw na świecie. W ofercie Liska znajdują się produkty spożywcze, dla dzieci, kosmetyki, artykuły do domu i dla zwierząt. Od czasu pojawienia się na rynku sklep zdobył grupę lojalnych klientów, którzy cenią sobie głównie szybkość dostawy. 

  - Zamówienie o 22:54, dostawa 23:02. Wszystko się zgadza, jestem w małym szoku – pisze oceniając LISKA w sklepie Google Play Tomasz K.

  Dzięki niskiemu zamówieniu minimalnemu – 1 zł - z Liska można korzystać bez potrzeby robienia dużych zakupów. Koszt dostawy to 2,99 zł w przypadku zakupów do 50 złotych i 0 zł powyżej tej kwoty. 

  - Bardzo fajna inicjatywa, apka bez zarzutu, szybka reakcja ekipy Liska na zgłaszane uwagi czy sugestie. Zdecydowanie ponad polską przeciętną, jeśli chodzi o tzw. obsługę klienta. Zaczęłam używać Liska jeszcze w wersji testowej, miło widzieć, że się rozwija. Przekonuję się do zakupów online zamiast zamawiania jedzenia na wynos, szybciej no i taniej wychodzi – komentuje w Google Play Katka M.

  LISEK przywozi m.in. przekąski, napoje, nabiał, pieczywo, słodycze, dania gotowe czy produkty do przygotowania obiadu czy kolacji. Stale rozbudowywane są również kategorie kosmetyków i chemii domowej. Zakupy dostarczane są w papierowych torbach. Płatność za zakupy odbywa się w aplikacji za pośrednictwem systemu PayU.

  (materiał partnera) 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 30

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2779 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021